پوستر جدید از فیلم شهرگناه۲ منتشر شد

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, جولای 17th, 2014

شهرگناه فیلمی اقتباسی و یکی دیگر از سری فیلم‌های کمیک‌بوکی امسال است. این فیلم براساس کمیک شهرگناه، نوشته فرانک‌میلر بزرگ به پرده سینما خواهد آمد و دومین قسمت از این سری محسوب می‌شود. لازم‌به ذکر است که این فیلم بانام مکمل «بانویی که به‌خاطرش می‌کشند‍Sin City 2: A Dame to Kill For» شناخته می‌‌شود. حال Dimension Films (توزیع کننده فیلم) پوستری جدید از این فیلم را منتشر کرده است که می‌توانید در پایین ببینید:

این فیلم را رابرت رودریگز و فرانک میلر که در قسمت اول نیز سمت نویسندگی و کارگردانی را داشتند، بازهم نویسندگی و کارگردانی می‌کنند و قرار است در تاریخ ۲۲ آگوست ۲۰۱۴ (۳۱ مرداد ۹۳) به اکران عموم در آید. در این فیلم جسیکا آلبا، جاش برولین، میکی رورک و جوزف لوئیت گوردون به ایفای نقش میپردازند.فانتزی کمیک نیز بعنوان تنها سایت فعال در زمینه کمیک شما را از اخبار بعد از این فیلم مطلع خواهد ساخت.


  • دردویل
   در پاسخ به دردویل

   آقا اگه میشه این پسوند “بزرگ” رو از روی این فرانک میلر بردار تو خبر. حالم از کمیک holy terror بهم میخوره. اون بتمن و رابینش هم که افتضاح بود. درسته ایشون کمیک خوب و عالی هم داره اما خواهش می کنم این پسوند “بزرگ” رو حذف کنید. ایشون یه نویسنده ی نرمال بیشتر نیست و خیلی از سایتای خارجی جوگیرانه بزرگش کردن. بنده هم ایشون رو در حد یک نویسنده ی دیوانه قبول دارم و مطئمنم خیلی ها هم با من هم عقیدن. جون من این پسوند “بزرگ ” رو بردارین از خبر.
   ==========

   منتظر فیلم هستم. با یکش خاطرات دارم. جسیکا آلبا هم که هست مگه میشه نگاه نکرد؟

   • دردویل
    در پاسخ به دردویل

    همچنین یادم رفت بگم که بنده حاضرم برم به خاطر ۳۰۰ ایشون رو بکشم.

   • MEHRAN
    در پاسخ به دردویل

    این از اون حرفا بودا. فرانک میلر یه چیزی بیش تر از بزرگه. شما دیگه نباید این حرفو بزنید. یه نمونه از هنرش رو تو نقد شوالیه تاریکی باز می گردد مثال زدیم. حالا قرار نیست هر کس که کارش خوبه همیشه خوب باشه طبیعتاً کارای ضعیف هم داره. الان حقت بود سیاوش این انگشت منفی رو برنمی داشتم یه دونه از این شصت قرمزای خوشگل بهت می دادم:دی

   • حجت مزارعی
    در پاسخ به دردویل

    من که از فرانک میلر خوشم میاد…بقول شما همین دیونگیش باعث خلق این اثر شد…کی میتونست سین‌سیتی رو اینجوری تحویل بده؟استن لی؟هیچکس بجز میلر…
    ==========
    من خودم از آلبا خوشم نمیاد نمیدونم چرا…اصلا نباید این بازیگرو میاوردن…تنها دلیل بودنش اینکه مثلا کارگردان خواسته یه زن شهوت‌انگیز هم تو فیلم باشه وگرنه گزینه‌های بهتری هم بود(نظر شخصی بنده)…البته انگار نقشش تو قسمت دوم به اوج رسیده

    • دردویل
     در پاسخ به حجت مزارعی

     برای همینه که میگم جسیکا آلبا باشه خوبه دیگه:دی صد در صد گزینه های بهتری هم بودن:دی
     این دیوانگی که من ازش صحبت می کنم منظورم جنونه. یه سوپرهیروی داغون رو بذاری تو کمیکت تا یه مشت تروریست که مسلمون نام دارن رو بزنه. حداقل به قهرمانش درست می پرداختی و یکم دقت می کردی تو کار. توی کمیک دارک نایت ریترنز عالی کار میکنه اون وقت توی بتمن و رابین گند میزنه به شخصیت بتمن.

   • محمد ارشیا
    در پاسخ به دردویل

    آقا من خیلی‌جاها دیدم میگن میلر بهترین نویسنده کمیکه خب یعنی چی آخه؟
    مگه آثار آلن مور فراموش شده که این آقا بهترین کمیک نویس تاریخه؟ مگه دور از جون به قول یکی از دوستان (!) آقامون نیل گیمن مرده که این عمو بهترین نویسنده تاریخه؟ مگه مارک وید دست از نوشتن کشیده که این بابا یهترین نویسنده تاریخه؟ مگه اسپیگلمن کبیر…واقعا چرا مسئولین پاسخگو نیستن؟ چرا کسی از نگهبانان نگهبانی نمیکنه؟ چرا…

    • Farzad
     در پاسخ به محمد ارشیا

     حالا گیمن و مور یه چیزی ولی خب میلر اکثر جاها بهتره از وید. حالا جای وید می ذاشتی وارن الیس من با حرفت مخالفتی نداشتم دی:

  • دردویل
   در پاسخ به دردویل

   مشکل بنده با کارای ضعیفش نیست و بنده عاشق اون کمیک بتمن: بازگشت شوالیه ی تاریکی هستم اما ایشون انگار جدیدا دیوونه شده. اون کمیک هولی ترور و ۳۰۰ رو نگاه کن تو رو خدا. انگار این نویسنده رو شست و شوی مغزی کردن. با این که کمیکای دردویلش هم بسیار قشنگ هستن اما خداییش شما نگاه کنید توی بتمن و رابین چه شخصیتی از بتمن ساخته. یک مرد سادیسم روانی ساخته از بتمن. حتی توی اینترنت اگه سرچ کنید frank miller is یکی از اولین گزینه ها اینا هستن:
   – frank miller is insane
   – frank miller is still insane
   کاش فقط کارای ضعیف داشت ایشون کارایی داره که دیوانگی درشون موج میزنه.

   • Farzad
    در پاسخ به دردویل

    سیصد خیلی هم کمیک خوبیه. من حاضرم رسماً سرش بحث کنم و ثابت کنم که خیلی کمیک بی نظیریه. حالا چون احساسات وطن پرستانه مون گل می کنه که نباید تیریپ برداریم. خشایارشا توی سیصد اوج یه ویلیانه. و خب به نظرم حرفایی که در مورد سیصد زده می شه یه سری حرفای شبه وطن پرستانه است در سطحی ترین شکل ممکن. ایرانی ها زمانی که تونستن قهرمانی با اون کاریزمای خشایارشای میلر بسازن می تونن در این مورد حرف بزنن چون خشایارشا تو کار میلر خیلی جذاب تر و با قابلیت همزاد پنداری بیشتر و قابل درک تره تا قهرمانای مقوایی کارای ایرانی.
    کمیک وحشت مقدس هم کار بدیه. این رو همه گفتن و تو یه کارنامه ی غنی همیشه دو سه تا کار بد هست. ضمن این که وحشت مقدس با وجود داستان پروپاگاندش خالی از کیفیت های بصری نیست فقط کاریه که صرفاً از زمان عقبه یه بیست سال.
    هر نویسنده ای کار بد داره ولی در عوض اون قدر در هر دوره ی کاریش کار دوران ساز داشته تو زمینه ی کمیک که لقب بزرگ شایسته ش باشه. حتی سین سیتی هاش دقیقاً مال دورانیه که می گن دیگه اون فرانک میلر قدیم نیست ولی با این وجود صنعت کمیک رو تکون می ده. کلی آدم رو وادار به تقلید ازش می کنه. و یه سری استانداردا رو جابجا می کنه توی کمیک به عنوان یه رسانه اون هم در سطح خیلی بزرگ.
    ضمن این که دیوانگی یعنی چی؟ سادیست ساختن از بتمن یعنی چی؟ یه زمانی می گفتن بتمن شوالیه ی تاریکی فرانک میلر یه کار غیر اخلاقیه. خب الان می بینیم چقدر ماجرا امروز یه داوری چرند به نظر میاد. این که بخوایم احساسات شخصیمون رو وارد قضاوت کنیم و لقب دیوانه بدیم به خاطر یه سرچ گوگل اوج کار غلطه به نظرم.

    • دردویل
     در پاسخ به Farzad

     بتمن اون شوالیه تاریکی میشد باهاش همذات پنداری کرد اما خداییش میاد و میشه یه سادیست توی کمیک بتمن و رابین، میاد رابین رو شکنجه میکنه. هر نوینسده ای اومده و یه گلی زده به سر بتمن قبول اما بیای و این شخصیت رو این طوری بکوبی دیگه نامردیه میلر عزیز. سر اون سیصد راست میگی و من هم نگفتم کار بدیه و گفتم حالم از کمیکش بهم میخوره. من حرفی از کمیک های ایرانی و ضد قهرماناش زدم؟پس دیگه این کمیکایی که نه روشون سرمایه گذاری شده رو وارد داستان نکن. من کلی نوسنده دیدم که با ایده های عالی دنبال یه طراح میگشتن و طراح ول کرده کار رو، طراح هم پیدا شده نتونستن کار رو ادامه بدن چون پول نداشتن برای ادامه کار و پرداختن به شخصیت و ماجرای کمیک. صنعت کمیک توی ایران ضعیفه و نمیدونم چرا شما کارای میلر رو داری با این کمیکا مقایسه میکنی.

     • Farzad
      در پاسخ به دردویل

      صحبت اینه که من دو دوره داور بودم مسابقه ی فنزین و با رفقایی هم که جایزه ی ادبی گمانه زن رو می گردونن در ارتباط هستم. بنابراین یه دید نسبتاً بهتری دارم به داستان ایرانی و واقعاً این طور نیست که یه عده ای کار خفن داشته باشن و فقط طراح نداشته باشن. مشکل ندونستن خیلی بدیهیات لازم توی داستان نوشتنه.
      اما باز هم سیصد کار خیلی خوبیه. همون طور که خیلی اوقات آدم بدا رومی ان یا از اقوام دیگه به نظرم این جور گارد وطن پرستانه گرفتن این واقعیت رو نشون نمی ده که قضیه صرفاً داستانه.
      بتمن و رابین مورد نظر هم نخوندم و نمی تونم نظر بدم. ولی خب لزوماً سادیست بودن یه شخصیت اون رو بد نمی کنه.
      میلر چهار پنج تا کار دوران ساز داشته حداقل که به صورت تاریخی می شه گفت. از شوالیه ی تاریکی تا سیصد و سین سیتی و روبوکاپ و مینی سری ولورین و ران دردویلش. تازه من کار اولش هم که تاثیرات به مراتب شدیدی رو صنعت کمیک یعنی رونین رو فاکتور گرفتم. کسی که این قدر کار خوب داره لقب کبیر حقش هست حتی اگه الان داره دوران افولش رو طی می کنه.

      • دردویل
       در پاسخ به Farzad

       دیگه تقریبا قانع شدم اما حداقل بگو بزرگ نه کبیر:دی

       • Farzad
        در پاسخ به دردویل

        کبیر و بزرگ خب یه معنی می دن دی: یکی عربیه و یکی فارسی هر دو هم از قدیم الایام تو زبان فارسی کاربرد داشتن دی:

       • علی خلیلی
        در پاسخ به دردویل

        واقعا قانع شدی؟! میگم قانع خورت ملسه میگی نه… واقعا برات متاسفم که تسلیم فن نویسنده ی کثیفی(اگر ناظران با این کلمه مشکل دارند، مختارند که این کلمه را حذف کنند.) چون میلر شدی. حتی اگر میلر نویسنده بزرگی نیز باشد، عقل حکم می کند که به عنوان یک ایرانی این کمیک و نویسنده را محکوم کنیم. تحریف واقعیت… تروریست نشان دادن مسلمانان… یکی از سردمداران جبهه تهاجمات فرهنگی غرب را نویسندگانی(کمیک، فیلم و کتاب) مانند میلر تشکیل میدهند. اگر ساختار کمیک های میلر هم بی عیب باشد، نباید از تحریف واقعیات بگذریم. سیاوش بحث رو ادامه بده یا ابروت رو میبرم :دی و خودم وارد عمل میشم :دی هیچ وقت تسلیم افرادی که خود را روشن فکر جا زده اند مشو… برای چنین افرادی ۵۴۸ پوکر فیس هم کم است. به همین دلیل باید به یکی بسنده کرد. حیف که شکلک نداره این قالب :دی

        • MEHRAN
         در پاسخ به علی خلیلی

         دوست من این جا ما هنرمندان رو بر اساس محتویات ضد اخلاقی یا ایرانی بررسی نمی کنیم. اصلاً شده تو مقالات اشاره ای به این بکنیم که میلر یا هر کس دیگه یک نویسنده و طراح ضد ایرانی است؟ این جور بخواییم نگاه کنیم که سریال مختار هم توش پر نمادهای فراماسونیه! اصلاً هیچ موقع نخواستیم بریم سمت این موضوعات چون این مسائل فقط نگرش ما رو نسبت به هنری که یه نفر داره خراب می کنه. شما خواهشاً بی خیال اون کارای ضداسلامی به قول خودتون بشو و بیا از دیدگاه هنری به نوشته ها و طراحی های میلر نگاه کن و حتماً شاهکارایی مثل بتمن، رونین، سین سیتی و دردویلش رو بخون. اصلاً کلمه کثیف یعنی چی؟ خودشو نمی شوره کثیفه؟ یا مثلاً حرف می زنه از دهنش آت و آشغال می ریزه؟ وقتی نمی شناسید طرف رو و ۴تا مطلب مزخرف دربارش خوندید که آره میلر کافره و این حرفا قضاوت بی مورد نکنید. اصلاً کاری به کمیک هایی که بر ضد ایران و اسلام نوشته ندارم و هیچ موقع هم تو زندگی کسی رو از این چیزا قضاوت نکردم. آره مارادونا هم هنوز با اسم اسطوره ازش یاد می شه ولی یه دوره رفت تو کار مواد مخدر و الان هم که جایگاهش تو فوتبال تعریفی نداره ولی این اینا دلیل نمی شه بگیم که آره پس مارادونا کثیفه. خیلی خودمو نگه داشتم در مورد این چرت و پرتایی که راجع به یه اسطوره تو این هنر می گید چیزی نگم. دیگه نبینم برید سراغ مسائل حاشیه‌ای این جوری و به مسائل اخلاقی و دینی و فرهنگی تو کمیک ها اشاره ای کنید چون مجبور می شم دسترسیتون رو به کل بگیرم.
         بعد هم اگه منظورتون از روشن فکر فرزاده باید بگم ایشون ۱۰ سال سابقه نقد و مقاله نویسی دارن، پزشکی می خونن و خیلی بیشتر از اون چیزی که تصور می کنید می دونن.

         • علی خلیلی
          در پاسخ به MEHRAN

          کسی منکر سواد و اطلاعات بالای ایشون نیست. الان من گفتم ایشون بی سواد هستند؟!

          • MEHRAN
           در پاسخ به علی خلیلی

           از جمله آخر این طور استنباط کردم که روشن فکر فرزاد رو دارید می گید. شما دارید با این جور مسائل به ذهن کاربرا جهت می دین. سردمداران جبهه ی تهاجمی فرهنگ غرب؟! فکر کنم همین جوری پیش بریم احتمالاً آلن مور هم از سردمداران دائش از آب درمیاد. این چرت و پرته دیگه. ببخشید رک می گم ولی رسماً دارید یه مشت خزعبلات که نمی دونم از کجا آوردید رو تحویل می دید.
           پ.ن: تذکرم رو دادم این بحث رو ادامه ندید و بزارید با آرامش خاطر به علاقیاتمون برسیم.

           • علی خلیلی
            در پاسخ به MEHRAN

            صحیح…
            من چیزی جز یک مشت خزعبلات بلد نیستم. حق با شماست مهران جان…

           • MEHRAN
            در پاسخ به علی خلیلی

            قصد توهین نداشتم، اصلاً هم جمع نبستم که کلاً شما این جوری اید. بستم؟ منظورم تو این یه مورد بود. اتفاقاً مشخصه که درک بالایی دارید. عذرخواهی هم می کنم برای برخورد تندم، آخه دارید تعصبی به قضیه نگاه می کنید. چیزی که استدلال درست حسابی پشتش نیست یعنی حرف پوچ دیگه. یک مقدار این تعصبات ایرانی و مذهبی رو کنار بزارید و به دور از این جور حواشی به هنر یا هر چیزی نگاه کنید. بعدش می بینید دنیا چقدر قشنگ تر می شه. متأسفانه ماها با این جور مسائل فقط روح خودمونو آزار می دیم.

        • Farzad
         در پاسخ به علی خلیلی

         خب من این جمله آخر رو ندیده بودم. یچ وقت تسلیم افرادی که خود رو روشنفکر جا زده اند نشو؟ مثلاً بدیلش گمونم اینه که تسلیم موعظه بشو بسیار چیز خوبی است دی: چون من صرفاً به جز یه سری حکم صادر کردنا و یه سری فش بدون پشتوانه چیزی تو متن نمی بینم.
         صرفاً یه سری عبارات هست مث کثیف و سردمدار تهاجم فرهنگی و یکی دو اتهام دیگه به صرف یکی دو کار و یه سری جمع بندی کلی دیگه. خب این قانع کردن نیست. پذیروندن نظر خودت با مرعوب کردن لحن از بالاته.
         حداقلش اینه که من سعی کردم با استدلالم دردویل رو قانع کنم و سعی نکردم نظرم رو بهش تحمیل کنم. اما چیزی که توی کامنت شما هست یه جور بشارت و انذار از بالاست که سعی در مرعوب کردن داره صرفاً.
         ممنون می شم به جای این لحن از بالا بدون این که خط قرمزای سایت رو بشکنید( تاکیدم خیلی جدیه در این باره) وارد بحث بشید. من هنوز چیزی از بحث کردن ندیدم بر خلاف دردویل.

         • علی خلیلی
          در پاسخ به Farzad

          اولا فرزاد جان میتونید از همین سیاوش عزیز سوال کنید و ایشون هم میدانند که من هیچ وقت سعی در تخریب و به کرسی نشاندن عقایدم با استفاده از توهین و فحش ندارم. در تمامی نظراتی که به ثبت رسانده ام نیز با دلیل و مدرک با طرف مقابل بحث کرده ام (خود نظاره گر باشید). ضمنا بنده قصد بحث کردن با شما را ندارم و به سیاوش گفتم که به همین سادگی از عقایدش دست نکشد ولی اگر نتوانست شما را کمی متقاعد کند، من هم وارد بحث خواهم شد و انجاست که با دلیل و مدرک حرف خواهم زد. در مورد تهاجم فرهنگی نیز نظرات من بر رفیقم که دیگر هویداست. لذا کسی با شما مصاحبتی نداشت، که بخواهد دلیل نیز برایتان بیاورد. ایشان نیز با تفکرات من اشنا هستند و دلیلی نمی بینم که بخواهم مطالب تکراری را دوباره بیان کنم. احترام خاصی نیز برای شما قائل هستم ولی دلیل نمی شود چشمانم را بر روی حقایق ببندم. اگر هم تاکید بر این دارید که خلاف قوانین مطلبی را بیان کرده ام، دیگر در این مورد صحبتی ندارم و در مورد محدودیت هم که با مهران جان صحبت کرده ام. موفق باشید…

          • Farzad
           در پاسخ به علی خلیلی

           تخریب نه. تحمیل چرا. این که شما این کار رو کردید. ایشون باید مدافع نظرات شما باشن و قانع نشن. این اگه اسمش تحمیل نیست پس چی هست. بعد در یه جای عمومی شما بدون هیچ دلیل خاصی می گید که قانع نشو. اگر دلیلی برای قانع نشدن هست دلیل بیارید. شما خیلی ساده در مورد بحث من با رفیقتون نظر دادید و اشاره ای داشتید که می تونه کاملاً به جانب من باشه. به خاطر همین هر چند ظاهراً با من صحبت نکردید ولی من حق خودم می دونم با توجه به این که بخشی از صحبت خطاب به منه. به خاطر همین هم من فکر می کنم بهترین راه اینه که با هم حرف بزنیم به جای زندگی در جزیره های جدا.
           در درجه ی اول من می گم میلر هنرمند فوق العاده ایه. ولی نگفتم نژادپرست نیست. خیلی ساده تو مقاله ای هم که نوشتم این رو گفتم که میلر از نظر سیاسی در منتهی الیه طیف راست قرار می گیره بر عکس نویسنده های چپ گرایی مث آلن مور و پیتر میلیگان.
           در کارهاش به وضوح نژاد پرست و فاشیسته. من از قضا سیصد رو مثال نمی زنم یا حتی وحشت مقدس.
           جایی رو تو بتمن شوالیه ی تاریکی بر می خیزد مثال می زنم که ارتش بتمن رو یکی از رهگذرا تشبیه می کنه به گشتاپو و لحن ستایش آمیزی که میلر داره.
           منتها صحبتم اینه که این باعث می شه نویسنده ی بزرگی نباشه. میلر رو شاید از موضعش خوشمون نیاد منتها منکر نمی تونیم بشیم که نویسنده ی بزرگ و دوران سازیه.
           هم چنان در مورد خشایارشای سیصد هم خیلی مصرم که یکی از کاریزماتیک ترین ابر شرورای تاریخ کمیکه. حتی خیلی الگوی خوبی می تونه باشه برای بومی سازی. خشایارشای سیصد به نظرم یه فرصته و نه یه تهدید.

          • دردویل
           در پاسخ به علی خلیلی

           با فحش که نه اما با تخریب آره. اومدی با تخریب ناروتو گفتی صد در صد فیری تیل بهترین انیمست:دی . عقایدم هم بنده گفتم، ایشون عقایدشون رو گفتن. بحث کردیم و در آخر من گفتم بله میلر نویسنده ی خوبیه و کمیکای خوبی نوشته اما هنوز ازش خوشم نمیاد و بحث خاتمه یافت.

        • دردویل
         در پاسخ به علی خلیلی

         بنده نگفتم بله بنده قانع شدم که میلر یک نویسنده ی خوب و پاک و عالیه و هنوزم ازش تنفر دارم اما قبول کن چه داستانای خوبی تو کارنامش داره. بنده اگه یه بلیط رفت ( بازگشتش رو نمیخوام ممنون) بدین که برم میلر رو بکشم با کمال میل میرم چون ازش به عنوان یک ایرانی نفرت دارم. اگه به عنوان یک غیر ایرانی بهش نگاه کنم یه نویسنده ی بزرگ و یک طراح ضعیفه. خدایی کمیک sin city خیلی قشنگه اما برای نابود کردن اعتبار همین نویسنده batman and robin که اوج داغون کردن یک شخصیت رو شاهد بودیم و holy terror کافین. خودتم بیا بحث کن من رو این جا با فرزاد و مهران تنها نذار.

         • Farzad
          در پاسخ به دردویل

          تخریب چیز خوبیه دردویل ولی من هرگز فش ندادم. و هنوز هم می گم فیری تیل انیمه ی بدیه. بحث رو با بحث مقایسه نمی کنن. ضمن این که برا هر دو هم دلیل اوردن اگه یادت باشه و خب تا زمانی که هانتر هانتر هست آدم ناروتو رو نگاه نمی کنه که حتی تا ایده های جوتسوهاش و کلاس بندیش دزدیه از هانتر هانتر دی: الان هم که صرفاً همه رو یه دور داره زنده می کنه. خب بده. فیری تیل هم به همین ترتیب.منتها الان بحث این دو تا نیست. هر چند اون جا هم دلیل اوردم.
          ضمن این که الان فقط من چیزی که می بینم در چنته ت سیاوش خان یه نفرت ضد ایرانیه. در مورد طراح هم سین سیتی اوج طراحی در میزانسنه. اساساً میلر میزانسن سینمایی رو منطبق کرد بر رسانه ی کمیک و شرح هم دادم چرا. الان اما مدرکتون در باب این که طراحی های میلر بده چیه؟
          نگاه کن فقط بحث ایده داشتن نیست. بحث منطقی بودن و ایده رو با مبنا داشتن هم هست. الان من هیچ ادله ی درست حسابی ندیدم به غیر این که بتمن سادیسته تو یکی از کاراش و هالی ترور هم کار خیلی بدیه. در این هیچ اختلافی نداریم. منتها الان من زمینه ی دیگه ای نمی بینم تو تعیین مدعا.
          ضمن این که باز هم می گم هالی ترور رو جدا از برخورد نژاد پرستانه ش از خیلی کارای میلر عقب تره ولی هم چنان یه سری تیکه های میلری خیلی خوب داره هر چند کلیتش خوب نیست.
          سیصد هم نژاد پرستانه نیست به صورت خیلی ساده. اساساً زمانی نوشته شده که ایران این طوری در معرض دید نبوده یعنی سال نود و هفت. پس بنابراین رومی ها و چینی ها و هندی ها و نورد ها و گل ها که هر کدوم به نوبت آدم بدای داستان بودن. حالا ما یه بار آدم بدای یه کمیک دهه نودی بودیم خونمون به جوش اومده؟ می خوایم نویسنده ش رو بکشیم و همه ی دست آوردای هنریش هم منکر بشیم؟

          • دردویل
           در پاسخ به Farzad

           بنده در مورد طراحی میلر اشتباه کردم ایشون رو با یک نفر دیگه اشتباه گرفتم آقا معذرت میخوام متاسفم. تا هانتر هانتر هست حتی وان پیس نیز باید غاز بچراند. راست میگی خب بنده قبول دارم نویسنده ی خوبیه و دقیقا تنها دلیلی که برای نفرت از میلر دارم همین هست که بنده ایرانیم و غیرتم به بنده اجازه نمیده که بگم” وای میلر تو اسطوره ی منی، من عاشقتم.”
           ما طراحی هایی داریم مربوط به همون زمان خشایارشا که نشون میده قیافه ی ما انقدر بد نبوده و موندم روی چه حسابی چنین قیافه ای برای ما تصور کردن به طوری که یه زمانی خجالت می کشیدم توی یه انجمن خارجی بگم ایرانیم و اونا بهم بخندن( ولی الان می تونم بدون شرم این رو بگم).

           • هادس
            در پاسخ به دردویل

            آقا نبینم اینجا دعوا راه انداختین سر شونن ها.
            حالا فیری تیل اشکال نداره هر قدر می تونید لهش کنید.

          • علی خلیلی
           در پاسخ به Farzad

           عزیز قصد بحث ندارم و اینجا جای بحث انیمه ای نیست ولی باید نکاتی را خدمتتان عرض کنم. (روی سخنم با شماست لذا فرد دیگری دخالت نکند.)
           کسی منکر زیبایی و شاهکار بودن انیمه Hunter x Hunter نیست ولی باید این را خدممتان عرض کنم که نصف ایده های بکار رفته در این انیمه کپی برداری شده از المان ها و ایده های اغاز کننده انیمه هایی چون Naruto و One Piece است. در جای جای این انیمه شاهد کلیشه های نشات گرفته از اینچنین انیمه های مشهوری هستیم. حتی نمی توانیم بگوییم این مسائل الهام گرفته شده است و منطقی تر است این موضوعات را همراه با کلمه “کپی برداری” یاد کنیم. کپی برداری مطلق. در واقعا میشود گفت پتانسیل به وجود امده در هانتز نشات گرفته از کپی برداری هایش است ولی در ادامه موفق به راهش ادامه میدهد ولی ناروتو از پتانسیل خود ساخته خویش استفاده بهینه نمی کند و شکست می خورد. عده ای نیز حتی یک قسمت از انیمه Fairy Tail را تماشا نکرده اند ولی به فکت پردازی های ذهن جاهل خویش مشغول می شوند ولی عده ای هم دلایلی مبنی بر بدی این انیمه دارند. این انیمه یک شاهکار به تمام معنا است و مخالفت ان فقط از فن بازی نشات می گیرد.دلایلم را نیز نمی توانم در یک کامنت خلاصه کنم. از مدیریت نیز بابت اسپم پوزش می طلبم. راستی Tokyo Ghoul رو دیدی؟! :دی

           • Farzad
            در پاسخ به علی خلیلی

            خب نکته اینه که هانتر هانتر قبل از وان پیس و ناروتو انتشارش شروع شده.وان پیس خب زیاد ربطی به اون دو تای دیگه نداره ولی ناروتو یه بخش عظیمی از ایده های اول ستینگش رو از هانتر هانتر گرفته.
            پسرم در مورد انیمه هم بیا تو فاروم و فنزین بحث کنیم. این جا ترول نکنیم دی:
            اون جا هم در مورد فیری تیل و هم توکیو غول بحث کردم دی:
            فیری تیل هم حتی تا آرک جزیره خوب بود ولی بعد مستقیماً افتاد تو سراشیبی و خب رسماً دیگه برام غیر قابل تحمله خصوصاً آدم خوبه شدن جلال دی:
            آقا بیا تو فنزین صحبت کنیم درباره ش دی:

           • علی خلیلی
            در پاسخ به علی خلیلی

            یعنی من دارم درست می بینم؟! گلم هانتر از سال ۲۰۱۱ اغاز به کار کرده است (انیمه) و وان پیس هم که مربوط به دوران پارینه سنگی است. ناروتو هم که مربوط به قبل از هانتر است. یحتمل یا من نوب هستم یا شما. خوشم میاد فنزینی های عزیز کم نمی اورند :دی چندی پیش هم دست به ساخت کمیک هر چند چیپی به نام مرگ فنزین زده بودند LoL

           • هادس
            در پاسخ به علی خلیلی

            هانتر هانتر از ناروتو قدیمی تره. اسنادش هم هست. یه سرچ ساده می خواد.

            ولی بحث انیمه ای اینجا نه. شما بیا فنزین اساسی بحث کنیم.

           • دردویل
            در پاسخ به علی خلیلی

            فیری تیل سری جدیدش عالیه و آقا نکوبیدش چون نمرات خوبی هم گرفته تا الان. مانگای ناروتو در سال ۱۹۹۷ به صورت آنگوینگ چاپ شد و هانتر هانتر در سال ۱۹۹۸ و وان پیش از جفتشون قدیمی تره. اگه بحث سر انیمست باید بگم هانتر هانتر و ناروتو هر دو تو یه سال شروع به پخش کردن ولی بعدش انیمه ی هانتر هانتر کنسل شد اما از سال ۲۰۱۱ دوباره راه افتاد که بنده نسخه ی قدیمیش رو ترجیح میدم چون ۲۰۱۱ خیلی خلاصست.

        • م.ارشیا
         در پاسخ به علی خلیلی

         من که مخالف فرزاد بودم و هستم سرش قسم میخورم به جان شما! به من یکی که ثابت شده تعصبی حرف نمیزنه معمولا و خب بحثی رو که شروع میکنه تا تهش میره-سر سوادشم اصلا جای هیچ بحثی نیست، شک نکن…

      • م.ارشیا
       در پاسخ به Farzad

       اونوقت سادیست بودن برای یه شخصیت مازوخسیت مشکل محسوب نمیشه؟
       آقا یه مقاله نوشته بود تو دانستنیها درمورد مشکلات شخصیتهای کارتونی. پیداکردن چنین مشکلاتی درمورد شخصیتهای کمیک کار چندان سختی نیست. مثلا ددپول از Body dysmorphic disorder (نمیدونم معادل فارسیش چی میشه دقیقا) رنج میبره که البته حق داره تاحدودی، انت من ماکروفیلیلا داره بدجور که غیر قابل انکاره البته.بعدشم جوکر اگه سایکوپات نیست پس چیه؟
       آقا تدبر نیاز نداره دیدن روابط خاص بتمن و زن گربه‌ای برای فهمیدن اینکه بتمن مازوخیسته. حالا میلر دوست داره انحرافات خودش رو به کاراکترهاش نسبت بده اون یه چیز دیگست (اون هم چه اختلالی! سادیسم –گرایانه و البته نوجوان خواهانه!)

       • Farzad
        در پاسخ به م.ارشیا

        خب آقاد بتمن از قدیم الایام پدوفیل بوده. اینو همه می دونن دی:
        اما خب صحبت اینه که بتمن مازوخیست نیست رسماً. باشه هم خب ما یه تایپ شخصیتی سادومازوخیست داریم یه وضعی دی: بتمن از قضا سادیست هم هست در کنار مازوخیست بودنش دی: رابطه ش با کت ومن کاملاً از دو وره. یعنی خب عمداً داره عذابش می ده دی:
        در مورد هانتر هانتر هم و ناروتو هم اقتباس از مانگان هر دوشون. هانتر هانتر از قضا مانگاش قدیمی تره از ناروتو. یه سری انیمه ی قدیمی هم داشت که از قضا به خاطر پخش نامنظمش همون دوران قطع شد.

  • Amir.B
   در پاسخ به Amir.B

   یه سوالی الان قبلی رو که از روی ۴ تا کمیکش درست کرده بودن اینم که از روی A Dame to Kill For درست میکنن پس قسمت سوم رو میخوان چیکار کنن؟ میخوان از روی وان شات ها درست کنن ؟

   • MEHRAN
    در پاسخ به Amir.B

    نه، قبلی اقتباس از کمیک اول بود. بعد مگه ساخت قسمت سوم تأیید شده؟

    • Amir.B
     در پاسخ به MEHRAN

     قبلی از The Hard Goodbye و The Big Fat Kill و That Yellow Bastard بود اگه اشتباه نکنم . اینا تو یک ولوم فکر نکنم میلر نوشته بود . قسمت سوم هم یه جا خوندم گفته بودن آره ساخته میشه

  • محمد
   در پاسخ به محمد

   سلام من تازه عضو فانتزی کمیک شدم چجوری می تونم مطلب بنویسم

   • MEHRAN
    در پاسخ به محمد

    اگر مایل به همکاری هستید از صفحه همکاری با ما اقدام کنید. فعلاً قابلیتی برای کاربرا برای نوشتن مطلب نداریم.

  • علی خلیلی
   در پاسخ به علی خلیلی

   دلایلتون برای خودتون محترم است. ولی حق ندارید بنده رو به گفتن چرندیات محکوم کنید. دیدگاه را به دلایلی قابل احترام حذف کردید. اشکالی نداره. اما اگر قصد دفاع از این نویسنده را دارید لطفا بگذارید دلایل طرف مقابل هم خوانده شود. تمامی مطالبی را که برشمردید تقریبا در اون کامنت تکلیفشان را روشن کرده ام. راستی مثل اینکه نخواندید که بعد از کلمه کثیف چه نوشته ام. اگر هم توان شنیدن حرفی خلاف عقایدتان را ندارید، مختارید دسترسی من را به کل قطع کنید. بهتر است همان کامنت های تک خطی درخواست کمیک تایید شود.
   التوفیق من الله…

   • MEHRAN
    در پاسخ به علی خلیلی

    دیدگاهتون حذف نشد. این قدر که تند تند آی پیتون رو عوض می کنید وردپرس به صورت خودکار دیدگاه رو اسپم تشخیص داد. نظراتتون هم قابل احترامه به شرطی که شما هم احترام متقابل بزارید.