پوسترهای جدید اونجرز ۲، تصویر آخرین انتقامجو

توسط : در تاریخ : جمعه, آوریل 10th, 2015

مارول مدتی است درحال انتشار تصاویر جدید و پوسترهای کاراکترهای فیلم موردانتظار خود یعنی «اونجرز: عصر اولتران» است. حال پوستر آخرین شخصیت‌های «ویژن» را نیز منتشر ساخته که می‌توانید در ادامه ببینید.

همچنین اعلام شده است این فیلم درتاریخ ۱۲ می ۲۰۱۵ در چین شروع به اکران خواهد کرد. همانطور که می‌دانید چین مدتی است تبدیل به بازار پرسودی برای فیلم‌های بلاک باستری (از جمله محافظان کهکشان و ترانسفورمرز ۴) شده است و مارول نیز خواسته که هرچه سریع‌تر و با کمترین اختلاف زمانی با آمریکا و سایر نقاط، فیلم پرخرج خود را در سینمای چشم بادامی‌ها اکران سازد. قسمت نخست «اونجرز» ۸۴ میلیون، «آیرون من ۳» ۱۲۰ میلیون، «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان» ۱۱۵ میلیون و «محافظان کهکشان» ۹۶ میلیون از جانب کشور چین برای دیزنی سوددهی داشته و حال باید دید «اونجرز ۲» چقدر خواهد فروخت. لازم به ذکر است این فیلم در ۲۳ آوریل در بریتانیا اکران خواهد شد.

در دنباله حماسی بزرگترین فیلم ابرقهرمانانه جهان، تونی استارک/مردآهنین برای بوجود آوردن یک برنامه صلح‌آمیز به برخی مشکلات و اشتباهات برخورد می‌کند. حال وظیفه قدرتمندترین ابرقهرمانان دنیا است که جلوی این اشتباه ایستادگی کنند و جهان را نجات دهند. ابرقهرمانانی همچون ایرون من، کاپیتان آمریکا، ثور، هالک، هاوک‌آی و بیوه سیاه با همکاری نیک فیوری، مامور ماریا هیل به‌همراه سه عضو جدید یعنی اسکارلت ویچ، کوئیک سیلور و ویژن وظیفه دارند که جلوی نقشه‌های شوم رباتی هوشمند به‌نام اولتران را بگیرند.

فیلم انتقام‌جویان: عصر اولتران Avengers: Age of Ultron قرار است درتاریخ ۱ می ۲۰۱۵ (۱۱ اردیبهشت ۹۴) با بازی رابرت داونی جونیور، مارک روفالو، کریس ایوانز، جرمی رنر، کریس همسورث، اسکارلت جوهانسون، آرون تیلور جانسون، الیزابت اولسن، ساموئل ال جکسون و جیمز اسپدر درنقش اولتران اکران گردد.


ویژن Vision

img

ویژن یک هوش مصنوعی، یک اندروید و یک اونجر ساخته شده توسط تبه‎کاری با نام «اولتران» است که قدرت این را دارد تا چگالی‎اش را با میل خودش تغییر دهد. ویژن که مقدار کمی از قدرت درک بشریت برخوردار است می‎ترسد تا روزی آن را هم از دست بدهد.