پنج راز بزرگ از فصل چهارم سریال The Walking Dead

توسط : در تاریخ : دوشنبه, سپتامبر 23rd, 2013

مدتی پیش تریلری از فصل چهارم سریال The Walking Dead منتشر شد که به صورت اجمالی به برخی اتفاقات فصل چهارم سریال اشاره داشت، سایت Comicbook پنج مورد از آن‌ها را که ممکن است در این فصل به وقوع بپیوندد مورد بررسی قرار داده که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید. (توجه: ممکن است این مطالب فاش‌کننده‌ی بخشی از داستان باشد)

ازدحام واکرها--مردگان متحرک

۵- ازدحام زامبی‌ها با همدیگر: یکی از دغدغه‌های بزرگ عوامل سریال در فصل چهارم انتقال خطر زامبی‌ها به فازی جدیدتر بود. از گمانه‌زمانی‌های این فصل می‌توان به افزایش هوش زامبی‌‌ها اشاره کرد اما چیزی که مشخص است آن‌ها را بیشتر به صورت گروهی و در دسته‌های بزرگ خواهیم دید. در ابتدای تریلر کارول این جمله را به زبان می‌آورد:

خوبیش اینه که یه عمارت خیلی بزرگ داریم، اونا دیگه از هم جدا نمی‌شن.


 

 

دوستان کارل-مردگان متحرک

۴- «کارل» دوستان جدیدی خواهد داشت: حین سه فصل قبلی، کارل دوستی هم سن خودش در دور برش نداشت تا با آنها بازی کند در نتیجه این امر او را مجبور کرده بود با یک سری تصمیم‌گیری‌های بزرگسالانه کنار بیاید که برای مثال می‌توان به شلیک او به یکی از اهالی وودبری در فصل ۳ اشاره کرد. در ویدئوی جدید، کارل در حالیکه با چند نوجوان هم سن و سال خودش در حال صحبت است دیده شده. آیا او در نهایت می‌تواند حداقل به عنوان یک کودک نرمال به حساب بیاید؟


 

دوست دختر تایریس-مردگان متحرک

۳- «تایریس» یک دوست دختر دارد: در ویدئوی جدید، تایریس در آغوش گرم و نرم «کارن» دیده می شود. این دو نفر در حالی نشان داده می شوند که دست همدیگر را می فشارند و تایریس دست کارن را بالا می آورد و آن را می بوسد. با این‌که «گلن» و «مگی» نیز به عنوان یک زوج خوشبخت در سریال حضور دارند اما آیا جای کافی برای زوج خوشبختی دیگر در The Walking Dead خواهد بود؟ در The Walking Dead معمولا نشان دادن دو فرد خوشحال، خبر دهنده ی اتفاقی تراژیک در آینده است.


 

 

دریل و ریک در حال حفر قبر-مردگان متحرک
۲- کسی می میرد: حال که صحبت از یک اتفاق تراژیک است چرا “دریل دیکسون” و “ریک گریمز” در حال حفر یک قبر هستند؟ چیزی که مشخص است آن‌ها این قبر را برای دفن جنازه‌ی یک زامبی حفر نمی‌کنند پس کسی از داخل خود گروه خواهد مُرد. این قضاوت ما به خاطر آن جنازه ی کفن پوش شده‌ی خونینی است در کنار قبر دیده می شود.


 

 

اسپویلر تایریس-مردگان متحرک

۱- «تایریس» با حالتی شوکه شده: تایریس به صورت شوکه شده در حال نگاه کردن است. او یک دسته گل در دست دارد، پس با کسی ملاقات دارد، شاید دوست دوختر جدیدش کارن باشد، شاید هم کارن همان کسی است که درل و ریک در حال کندن قبر برایش باشند.