پل بتانی جایگزین مایکل کی.ویلیامز در فیلم مستقل هان سولو شد.

توسط : در تاریخ : شنبه, سپتامبر 2nd, 2017

ران هاوارد، کارگردان فیلم اختصاصی هان سولو، با انتشار عکسی در توییتر از اضافه شدن پل بتانی به جمع بازیگران اسپین آف بعدی جنگ‌های ستاره‌ای خبر داد.

ران-هاوارد-پل-بتانی

بتانی قرار است جایگزین مایکل کی.ویلیامز در این فیلم شود. پس از اخراج فیل لرد و کریس میلر، و حضور هاوارد به عنوان کارگردان جدید پروژه، او تصمیم به فیلمبرداری مجدد برخی از سکانس‌های کاراکتر ویلیامز گرفت، اما ویلیامز اعلام کرد که به خاطر مشغله کاری نمی‌تواند در جلسات فیلم‌برداری مجدد حضور پیدا کند. پس از آن، برخی گزارشها خبر از حذف کامل شخصیتی که ویلیامز آن را بازی کرده می‌دادند اما بر اساس اخباری که اخیرا از منبعی نزدیک به پروژه به دست امده، به نظر می‌رسد که این شخصیت همچنان در فیلم حضور خواهد داشت و بتانی قرار است به جای ویلیامز آن را بازی کند. این سومین همکاری ران هاوارد و پل بتانی پس از فیلم های ذهن زیبا و کد داوینچی خواهد بود. پل بتانی ایفاگر نقش ویژن در دنیای سینمایی مارول است.

با وجود جایگزین شدن بتانی به جای ویلیامز قرار نیست که نام و خط داستانی این کاراکتر دستخوش تغییر شود. اما به علت فرصت کم تیم سازنده برای ساخت جلوه های ویژه، نژاد این شخصیت که پیش از این قرار بود از یک گونه فضایی و یک نیمه حیوان باشد به انسان تغییر کرده است

اتفاقات این فیلم مابین وقایع قسمت سوم و چهارم جنگ‌های ستاره‌ای به وقوع خواهد پیوست. و در آن الدن ارنرایک در نقش هان سولو و دولاند گلاور در نقش لاندو حضور خواهند داشت. امیلیا کلارک و تندی نیوتون از دیگر بازیگران این فیلم هستند. فیلم اختصاصی هان سولو که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده است در ۲۵ می ۲۰۱۸ (۱۷ خرداد ۱۳۹۷) اکران خواهد شد.