پس از «جنگ‌های پنهان» چه اتفاقی برای دنیای مارول می‌افتد؟

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, می 27th, 2015

در حال حاضر رویداد «جنگ‌های پنهان» تمامی دنیاهای مارول را مشغول خود کرده و سوالی که ذهن هواداران را مشغول کرده این است که پس از این رویداد چه اتفاقی برای شخصیت‌ها خواهد افتاد و ما شاهد چه تغییراتی خواهیم بود.

ما از قبل می‌دانیم که کار دنیای آلتیمت مارول به پایان رسیده و «مایلز مورالز» قرار است به نحوی وارد دنیای اصلی شود. پس بر سر تاریخچه‌ی او و دیگر کاراکترها چه می‌آید؟ به نظر می‌رسد این تصویر تنها چیزی است که مارول در جواب به این سوال دارد:

پس از «جنگ‌های پنهان» احتمالاً شاهد وضعیت جدیدی برای کاراکترها خواهیم بود ولی گویا داستان‌های بعد از این رویداد هشت ماه بعد را روایت می‌کنند. احتمالاً در کمیک‌ها شاهد فلش‌بک‌هایی به گذشته باشیم. در واقع روایت کمیک‌ها در ۸ ماه بعد باعث می‌شود که کمیک‌ها بدون آنکه مجبور باشند وضعیت کاراکترها را تثبیت کنند وارد بخش اکشن ماجرا شوند.


  • endless
   در پاسخ به endless

   کار زیرکانه ای دازن می کنن ک هشت ماه بعدو روایت می کنن

  • مردعنکبوتی
   در پاسخ به مردعنکبوتی

   دم مارول همش برنامه ریزی نه مثل دی سی که یه همگرایی بزنه یه نویسنده ای که هیچی بارش نیست بزاره
   بعدقسمت آخرشم یه پایان الکی میزنه و بعد تمام بازبگین مارول بد

   • M.S.A.A
    در پاسخ به مردعنکبوتی

    کدوم یکی از شماره های کانورجنس رو خوندی؟ کدوم یکی از تای این هاش رو خوندی؟ یه نقد در موردش دید اونوقت اومدی اینجا میگی شر و ور بود؟ حالا شر و ور که بود ولی کدوم یکی از کمیک های مارول رو تو این مدت خوندی؟ همون مرگ ددپول که با کانورجنس منتشر شد رو دیدی؟ حاضرم هزار بار دیگه کل کانورجنس رو از اول دانلود کنم و بخونم و دوباره پاک کنم ولی دیگه طرف کمیک های ددپول نرم.
    ۵ تا از کمیک هاش رو خوندم، نه خنده دار بود، نه داستان داشت، نه جذابیتی داشت، نه طراحی!
    اینم نمرات IGN به کمیک های کانورجنسی که شما با یه نقد شروع به کوبوندنش کردید!
    http://www.ign.com/articles/2015/05/21/comic-book-reviews-for-may-20-2015

    • مردعنکبوتی
     در پاسخ به M.S.A.A

     آخه خداییش برو هرجا که میخوای برو ببین قبل از این کمیک کمیک دیگه ای نوشته یا نه
     بعد شما دی سی فن ها که میگین مارول تقلید کاره کو تقلید کدوم کمیکی رو از دی سی تقبید کرده خداییش کدوم
     کمیک

     • M.S.A.A
      در پاسخ به مردعنکبوتی

      من الآن از تقلید حرف زدم؟ تقلید بودنش از دثتروک که هیچی، همه می دونن، ولی من با اصل کمیک هاش مشکل دارم. افتضاح خالص ـه. مثلاً می دونه که تو دنیای کمیکه، که چی؟ کلی صفحه اضافی داره که فقط می خواد بامزه بازی دربیاره! همین مرگ ددپول بیش تر از کاورجنس DC تبلیغ پشتش بود، یک چهارم کمیک که بزن بزن بود، یک چهارم دوم بامزه بازی های خُنُک ددپول، یک و نیم چهارم بقیه ـش کلی داستان کوتاه بود که اصلاً نفهمیدم که کلاً که چی؟ بقیه ـش هم صحبت های ددپول تو صفحه های تبلیغاتی بود! همینطوری هم می فروشه و بعضی از شما مارول فن ها هم میاید میگید ببین فروش مارول بیش تره؟ حاضرم وضعیفت فروش به نفع مارول باشه ولی DC حتی یه شماره هم چنین افتضاحی منتشر نکنه! تازه کمیک Deadpool kills all the marvel universe رو هم ازش خوندم، هم طراحی هاش افتضاح بود، هم وقایع فیلم. یه هویی ددپول از کجاش یه شمشیر در آورد زد ولوورین رو له کرد! تنها روش مردن ولوورین هم همینه که بدیش زیر دست نویسنده های ددپول. یا مثلاً مگنیتو رو انداخت تو ژله اسیدی، بدون این که نشون بده چه طوری! همه چیز رو بعد از اتفاق افتادن نشون داده بود، وسط درگیریش به پیترپارک اومدیم، فنتستیک فور رو کشته بود کمیک شروع شد، کل X-men رو به فنا داده بود، اونجرز رو با یه بمب پودر کرد! هیچ کدوم هم توضیحی نداشتن و بعد از اتفاق افتادن نمایش داده شدن
      جف کینگ درست اولین تجربه نویسندگیش بود ولی به عنوان اولین تجربه خیلی کار عالی کرد! خیلی از ما نمی تونیم چنین چیزی خلق کنیم. هر چند توی نقد سایت فقط به داستان و سوتی ها کمیک اشاره شد ولی کمیک یکی از مهم ترین قسمت هاش بعد از داستان طراحی ـه که واقعاً هم شاهکار بود طراحی کانورجنس ولی تو نقد سایت کوچک ترین اشاره ای به طراحی نشده بود و فقط داستان و شخصیت ها بررسی شدن!

     • علی
      در پاسخ به مردعنکبوتی

      چند تا از شخصیت های تقلید شده ی مارول از دیسی: ها کای که کپی گرین اررو. انت من کپی اتم. بلک کت کپی کت وومن. ثانوس هم یه جوریایی شبیه دارک ساید.

      • M.S.A.A
       در پاسخ به علی

       اگه بحث تقلیده همین دوتا عکس کافیه واسه اثبات کپی های مارول از DC
       البته تو یکی از عکس ها ددپول رو زده ۲۰۰۰، اشتباه نوشته، مال ۱۹۹۱ ـه ددپول
       http://s1.upload7.ir/downloads/RcbB6YeZdnBxzGsZE6suZ3GJ7yPmhA5Z/DC%20-%20Marvel%20(2).jpg
       http://s1.upload7.ir/downloads/Ub8n4SagUQc7deEP5ATQzNY4peYMH7Gt/DC%20-%20Marvel.jpg

       • arkham knight
        در پاسخ به M.S.A.A

        یه لیست بزرگتر:
        http://8pic.ir/images/3ew6mpbzxi5ufvvlq7nk.jpg

        • Constantine
         در پاسخ به arkham knight

         مرسی از Arkham Knight
         البته یه چندتایی هم بود که دی سی از رو مارول کپ زده بود مثل :
         آکوامن از نمور – بلک لایتنینگ از الکترو – کوماندر استیل از کاپتان آمریکا – اتومیک اسکول از گوست رایدر – Swamp Thing از Man-Thing و واسپ از روی بامبلبی اما به تعداد کپی های مارول نمی رسید .

         • M.S.A.A
          در پاسخ به Constantine

          از نظرم بزرگ ترین کپی DC از مارول فایراستروم ـه که از جانی استورم F4 کپی زه!

          • فرزان رحمانی
           در پاسخ به M.S.A.A

           عزیزم شما چطوری…واقعاً چطوری الان فایراستورم رو با جانی استورم مقایسه میکنی؟!!! چون هر دو ظاهرشون آتیشیه؟! حالا چون دو تا قسمت از سریال فلشو نگاه کردین و اونجا فایراستورمش فقط میتونست پرواز کنه و آتیش پرت کنه که دلیل نمیشه فایراستورم واقعاً همین باشه.
           در کل اینکه اینقدر اسپم ندین. دیگه نظرات اینچنینی تایید نمیشن.

           • M.S.A.A
            در پاسخ به فرزان رحمانی

            منظورم این بود که دیگه بزرگ ترین کپی DC از مارول همینه، بقیه کپی هاش DC از مارول کسایی نیستن که خیلی مهم باشن! چون هم یه قدرت نسبتاً مشترک دارن، هم اسماشون شبیه همه!
            بقیه کپی ها هم مثل هاوک آی و گرین ارو و آکوامن و اون یارو که نمی شناسم کپی نمی شه حساب کرد! چون همه شون از یه چیزی مثل رابین هود یا افسانه آتلانتیس الهام گرفتن و شرکتی که دیرتر چنین کسی رو ساخته احساس نمی کرده همچنین کاراکتری محبوب شه! در واقع یه جورایی کم آورده اون شرکت دومی ـه!