پتی جنکینز کارگردان قسمت دوم واندروومن شد

توسط : در تاریخ : سه شنبه, سپتامبر 12th, 2017

پس از ماه ها مذاکره در نهایت پتی جنکینز برای ساخت دنباله Wonder Woman با برادران وارنر به توافق رسید

اگر چه جزییات این قرارداد منتشر نشده است اما در ماه گذشته شایعه شد که مبلغ قرارداد جنکینز او را به گرانترین کارگردان زن هالیوود بدل میکند. ستاره فیلم های ابرقهرمانی گال گادوت قبلا برای دنباله این فیلم قرارداد امضا کرده بود اما قرارداد اولیه جنکینز با استودیو تنها اولین فیلم این مجموعه را پوشش میداد.

همکاری دوباره دیسی و وارنر با این کارگردان قابل پیش بینی به نظر میرسید. از آنجا که فیلمتحسین منتقدان و طرفداران را به دنبال داشت و از نظر تجاری موفقیت بزرگی رقم زد. همچنین جنکینز از ابتدای اکران فیلم در ماه ژوئن درباره روند ادامه فیلم صحبت کرده بود.

واندروومن

بزرگترین چیز در مورد ساخت این فیلم این واقعیت است که شما واندروومنی را ساخته اید که همه ما آن را دوست داریم، اما نه تا پایان فیلم. هیجان انگیزترین چیز در مورد [دنباله] به معنای واقعی کلمه دیدن سقوط او در جهان کنونی و دیدن زندگیکردن او در داستان های کلاسیک است. واندوومن اینجاست و چه کاری میتواند انجام دهد؟ این بهتر است یک فیلم کاملا متفاوت باشد، اما یک واندروومن قدرتمند و بزرگ در جهان.

جنکینز از ماه جولای تاکنون با جف جانز، رئیس و مدیر بخش خلاقیت دیسی اینترتینمنت، برای نگارش متن فیلنامه در ارتباط بوده است.

آخرین ساخته دنیای دیسی ۴۱۰٫۵ میلیون دلار در آمریکای شمالی فروخته و به بهترین فیلم «DCEU» در داخل آمریکا تبدیل شده است. همچنین «Wonder Women» در سراسر جهان، بیش از ۸۱۶ میلیون دلار فروش داشته است.

تاریخ اکران فیلم جدید «Wonder Women» برای ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ تعیین شده است. البته ما واندروومن را در «Justice League» به کارگردانی زک اسنایدر در ۱۷ نوامبر امسال خواهیم دید.