«پتی جنکینز» هنوز قراردادی برای قسمت دوم واندرومن امضا نکرده است.

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, ژوئن 7th, 2017

برخلاف خبری که چندی پیش منتشر شد، ظاهرا ادامه همکاری «پتی جنکینز» با وارنر، در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

خبری که به تازگی از «هالیوود ریپورتر» منتشر شد، دقیقا نقطه متقابل خبری است که چهار روز پیش منتشر شده بود. طبق ادعای پیشین هالیوود ریپورتر، پتی جنکینز و «گال گادوت» طی امضای قرارادی، برای ساخت قسمت دوم این فیلم تعهد داده‌‌اند. حال ادعای جدید این وب‌سایت خبری، حاکی بر این است که قسمت دوم واندرومن، تنها یکی از فیلم‌هاییست که گال گادوت در آن‌ نقش پرنسس دایانا را ایفا می‌کند؛ اما قرارداد جنکینز فقط محدود به قسمت اول می‌شود.

هرچند با اتکا به گفته‌های برخی منابع گمنام، به‌زودی مذاکراتی با جنکینز در همین‌باره آغاز می‌شود که در صورت توافق، قسمت بعدی واندرومن نیز به کارگردانی وی خواهد بود.

موفقیت این فیلم در باکس‌آفیس را می‌تواند یکی از دلایل موجه وارنر، برای تمدید قرارداد جنکینز دانست. اولین فیلم زن‌محور دنیای سینمایی دی‌سی در اولین آخر هفته بعد از اکران، با استقبال ۱۰۳ میلیون دلاری هواداران روبه‌رو شد. این درحالیست که کل بودجه ساخت این فیلم کمتر از ۱۵۰ میلیون دلار بوده است.

ww-03465rcc-h_2017

فیلم واندرومن به کارگردانی پتی جنکینز و با هنرنمایی گال گادوت، «کریس پاین»، «رابین رایت» و «لوسی دیویس» که به تازگی اکران شد، موفق به اخذ نمره ۹۳ از وب‌سایت «روتن تومیتوز» شد که بعد از «شوالیه تاریکی»، موفق‌ترین فیلم دی‌سی با این معیار می‌باشد.