پارامونت به طور رسمی تاریخ اکران فیلم دوم لاک پشت ها را اعلام کرد!

توسط : در تاریخ : دوشنبه, آگوست 11th, 2014

با وجود این که تنها چند روزی است از اکران فیلم جدید لاک پشت های نینجا می گذرد اما پارامونت خیلی زود تاریخ اکران قسمت بعدی این فیلم را اعلام کرد.

۳ ژوئن ۲۰۱۶ (۱۴ خرداد ۹۵) تاریخی است که برای اکران قسمت دوم این فیلم در نظر گرفته شده. هنوز مشخص نیست که جاناتان لیبرمن برای کارگردانی آن بازخواهد گشت یا خیر اما به گزارش هالیوود ریپورتر تهیه کننده این فیلم مایکل بی و نویسندگانش همان جاش اپل‌بام و آندره نمک که جزء تیم تهیه کنندگی نیز هستند خواهند بود.

آدام گودمن رئیس کمپانی پارامونت در بیانیه ای این گونه گفت:

تبدیل دنیای لاک پشت ها به یک فیلم پرخرج کار مشکلی بود. چون همانند طرفداران آن ما نیز یک احساس مسئولیت بزرگ برای متقاعد کردن مخاطبان آن که قرار بود چیزی که دوست دارند را تجربه کنیم داشتیم. در عین حال باید به آن ها جانی تازه می دادیم طوری که قبلاً به تصویر کشیده نشده بودند.

نتیجه کار چیزی فراتر از حد انتظار ما ظاهر شد و استقبال مردم از این فیلم بسیار عالی بود و همین ما را ترغیب به ساخت ادامه ای از آن کرد.

لازم به ذکر است این فیلم با وجود این که کمتر از یک هفته از اکرانش در آمریکا می گذرد توانسته با فروش ۶۵ میلیون دلار تا به این جا رکورد فروش فیلم های ابرقهرمانی لاک پشت ها در ابتدای اکران در آمریکا را بشکند.