«ویژن» هم به «انتقامجویان: عصر اولترون» پیوست

توسط : در تاریخ : جمعه, فوریه 7th, 2014

پل بتانی (Paul Bettani) بازیگر انگلیسی که طرفداران کمیک او را بیشتر با نقش «جارویس»، کامپیوتر هوشمند «تونی استارک» می‌شناسند در فیلم «انتقامجویان: عصر اولترون» نقش «ویژن» را بر عهده خواهد داشت.
این موضوع یقیناً به نوعی فرضیه‌ی مخاطبان درباره‌ی ساخته شدن «اولترون» و «ویژن» به دست «تونی استارک» و یا این فرضیه که «اولترون» در اصل یک ورسیون معیوب «جارویس» است را تایید می‌کند.

در دنیای کمیک «ویژن» به دست «اولترون» ساخته شد و برای اولین بار به عنوان بازیچه‌ی دست وی با‌ «انتقامجویان» برخورد کرد ولی به یک قهرمان تبدیل شد و ضمیر ناخودآگاه «مرد شگفت‌انگیز» (Wonder Man) را که در آن زمان مرده بود را تسخیر و وارد رابطه‌ی عاطفی با «اسکارلت ویچ» شد که نقش وی را در فیلم الیزابت اولسن برعهده دارد.

نکته‌ی عجیب این است که با وجود اینکه بتانی در موقعیت‌های گوناگون اعلام کرده که تابه‌حال هیچ یک از فیلم‌های استودیوی مارول، حتی فیلم‌هایی که خود در آن‌ها نقش داشته، را ندیده ولی قرار است در «انتقامجویان: عصر اولترون» به صورت زنده بازی کند.(کارهای قبلی او برای استودیوی مارول فقط مربوط به صداگذاری می‌شد) به نظر می‌رسد که استودیوی مارول پیشنهادی به او داده که نتوانسته رد کند.

ویژن - اونجرز