ویدئویی از فیلم اسپایدرمن شگفت انگیز

توسط : در تاریخ : شنبه, ژوئن 16th, 2012

پیتر پارکر سرنخ هایی پیدا کرده است که به فهم این مطلب که چرا والدین او در کودکیش ناپدید شده اند کمک می کند، این سرنخ ها او را به دکتر کرت کانرز، همکار سابق پدرش و دشمن جدید اسپایدر­من می رساند. اسپایدر­من شگفت انگیز چهارمین سری از فیلم های اسپایدرمن است که قرار هست در سوم جولای روی پرده های سینما برود، این فیلم روایتی متفاوت از دنیای اسپایدرمن دارد و دست اندرکاران فیلم نیز متفاوت هستند. اخیراً شبکه بی­بی­سی فارسی ویدئویی از این فیلم با گویندگی مهرداد یزدانی منتشر کرده است که در ادامه میتوانید آن را مشاهده و دانلود کنید.

 

 

[hitasoft_player id=2]


  • داردویل
   در پاسخ به داردویل

   داستانش خیلی جذابه منتطرش هستم.راستی توی کمیکی دیدم که گوین استیسی مرد ولی در التیمت اسپایدر من که مایلز مورالس درش ایفای نقش میکنه(منظورم به جای پیت پارکره)که بعد از مرگ پیتر رخ میده چطوری مایلز در مورد پیتر از گوین که کاملا تغییر کرده سوال میکنه و خصوصیات اونو میپره ولی اخه مگه گوین نمرده بود؟

   • هادس
    در پاسخ به داردویل

    این کلا یه جهان موازی دیگه‌س. اون پیتر پارکری که مرده مال یه دنیاس. تو دنیای اصلی پیتر پارکر هنوز زنده‌س.

    برای کسب اطلاعات بیشتر نقد کمیک‌های هفته دوم ژوئن رو ببینید. (هنوز نذاشتیم ولی می‌ذاریم!) احتمالا یه نفر نقدش رو بنویسه.

  • داردویل
   در پاسخ به داردویل

   اهان ممنون تازه فهمیدم چی شد.چه خوب که پیتر نمرده ولی یعنی توی دنیای واقعی گوئن زندست؟پیتر مایلز مورالسو میبینه؟مایلز مورالس هنوزم اسپاید منه؟مایلز وجود داره؟