«ولورین» سه ماه دیگر می‌میرد!

توسط : در تاریخ : یکشنبه, مارس 16th, 2014

مارول کامیکس اخیراً اعلام کرده که داستان تازه‌ای به نام «سه ماه تا مردن» در شماره‌ی ۸ کمیک «ولورین» شروع می‌شود. نوید این داده شده که داستانی اکشن همراه با خیانت، انتقام و مرگ تحویل داده شود که خواننده را تا آخرین صفحه مشغول نگه دارد.

Wolverine_3_Months_to_Die_Logo

لوگان مدت‌هاست که در راه رستگاری قدم گذاشته ولی گذشته‌اش همیشه تعقیبش می‌کرده. حالا لوگان فانی است و ممکن است که به خاطر گناهان گذشته‌اش بهای بسیار سنگینی پرداخت کند. این داستان توسط تیم خالق پل کورنل (Paul Cornell) و کریس آنکا (Kris Anka) تولید و در ماه ژوئن منتشر می‌شود.


  • Amir.h
   در پاسخ به Amir.h

   بسیار عالی
   راستی چرا یه مدتیه ولورین فانی شده؟
   خیلی وقته این سوال برام پیش اومده.

  • mirabilis
   در پاسخ به mirabilis

   البته برای فروش بیشتر باید باشه ، ولورین حتی اگه بمیره ، بنا به دلایلی زنده میشه و حتی هیلینگ فکتورش رو هم به دست میاره . ( از بدیهیاته ! )
   ولی در کل داستان خوب ، چیزیه که همه ی این ها رو پوشش میده ، چیزی که اخیرا کمیک های ولورین ، کم داشته . داستان ضعیف و متوسط زیاده ولی یه داستان خوب و عالی …. . چیزیه که باید منتظرش بود .

  • امیرحسین
   در پاسخ به امیرحسین

   مرگ ولورین؟
   غیر قابل قبوله
   نمیدونم چه نقشه ای دارند باید صبر کنیم ببینیم چی میشه

  • Farzad
   در پاسخ به Farzad

   من از قضا داستان به نظرم خوبه منتها خب به قول یکی از رفقا کمیکایی که پل کورنل می نویسه رو نباید قسمت قسمت خوند. باید چند قسمت جمع شه یهو اون طوری خوند و اون وقت بهت حال می ده. توی دمون نایتز هم همین طور بود و ولورینش هم همین طور بود قبل از دوباره ری بوت شدنش. بعد ری بوت هم رفته رو اوج سری و من خب هفته ای که می آد از کمیکای مارول بعد بلک ویداو و هاوک آی حتماً می رم سراغ ولورین. به قولی از واجباتم و نه مستحبات دی:
   در مورد مردن هم عمراً بمیره. پل کورنل نویسنده ای نیست که شخصیت اصلی بکشه خیلی ساده دی: اینا هیاهو تبلیغاتیه دی:
   اما در مورد از دست دادن اون فاکتور درمانگرش باید بگم ماجرا یه ذره پیچیده است. خلاصه ش اینه که تو یکی از آرکای داستان یه سری ویروس بودن که کنترل میزبانشون رو دست می گرفتن. اینا به ولورین حمله کردن منتها نتونستن کنترل ولورین رو دست بگیرن ولی از اثرات جانبیشون این بود که فاکتور درمانگر ولورین از کار افتاد. تقریباً شماره ی شش تا ده ولورین بعد مارول ناو داستان این قضیه بود اگه درست یادم باشه.

  • mados
   در پاسخ به mados

   از بس اسکات سامرزو اذیت کرد