واندر کان ۲۰۱۵: جان کسدی و طراحی عنوان The Spirit

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, آوریل 8th, 2015

شاید Dynamite Entertainment امسال در مراسم واندرکان ۲۰۱۵ حضور نداشته باشد، ولی این بدان معنا نیست که این کمپانی در این هفته خبر داغی از خود منتشر نکند. این ناش قدیمی امروز خبر از احیایی کارکتر «روح The Spirit» و تاریخ انتشار یک جولای با طراحی جان کسدی را منتشر کرد.

دینامیت اولین برنامه خود برای انتشار داستان های جدید برای شخصیت معروف خالق افسانه‌ای ویل آیزنر را در ژوئیه گذشته اعلام کرد. در ماه فوریه، مت واگنر به عنوان نویسنده این سری از کمیک بوک ها اعلام شد، اما هیچ طراحی تا به امروز معرفی نشده بود.

شخصیت اسپریت برای اولین بار در سال توسط ویل آیزنر افسانه ای در سال ۱۹۴۰ خلق شد. واگنر در طی گفتگوی که با CBR در ماه گذاشته داشته است عنوان کرده است سعی می‌کند اصالت شخصیت اسپریت را همانطور که طرفدارن اصیلش میشناسند حفظ کند و همچنین سعی میکند عنصرهای جدیدی را برای بهبود هرچه بیشتر کارکتر آیزنر در این مجموعه به کار ببرد.

شماره اول عنوان «اسپریت The Spirit» در تاریخ یک جولای منتشر خواهد شد.


اسپریت The Spirit

img

مخلوق افسانه‎ای ویل آیزنر. کاراگاهی با نام دِنی کولت که تبدیل به نقاب‎داری برای مبارزه با جرم و جنایت با نام اسپریت می‎شود. آن‎طور که می‎گویند او بعد از مرگ دوباره به زندگی بازگشته.