فیلم «Wonder Woman»، ددپول را در باکس آفیس جهانی پشت سر گذاشت

توسط : در تاریخ : شنبه, آگوست 5th, 2017

فیلم «Wonder Woman» همچنان به فروش خوبش در سطح دنیا ادامه می‌دهد. این فیلم در آخر این هفته موفق شد تا فروش جهانی خود را به رقم ۷۸۶ میلیون دلار برساند که آن را بالاتر از فروش ۷۸۳٫۱ میلیون دلاری فیلم «Deadpool» قرار می‌دهد.

چند هفته پیش نیز فیلم «Wonder Woman» موفق به پشت سر گذاشتن فیلم «Deadpool» در گیشه خانگی شده بود. موفقیتی که تبریک توییتری رایان رینولدز، ستاره فیلم «Deadpool» را به دنبال داشت.

مدتی پیش نیز، فیلم«Wonder Woman» با گذر از فروش ۳۹۵٫۲ میلیون دلاری فیلم «Guardians of Galaxy Vol.2» در گیشه‌های آمریکای شمالی، رسما تبدیل به پرفروش ترین فیلم تابستان ۲۰۱۷ در این کشور شده بود.

با این وجود ساخته پتی جنکینز همچنان رکورد های زیادی برای شکستن در پیش رو دارد. اگر این فیلم موفق شود تا از فروش ۴۰۳ میلیون دلاری فیلم «Spider-Man» ساخته سام ریمی، که در سال ۲۰۰۲ اکران شد پیشی بگیرد. تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم کامیک بوکی/ابر قهرمانی که به اوریجین قهرمانانشان می‌پردازند، خواهد شد. «Wonder Woman» پس از آن دو فیلم «Captain America: Civil War» و «Iron Man 3» در پیش روی خود خواهد داشت. که به ترتیب موفق به کسب ۴۰۸ و ۴۰۹ میلیون دلار در باکس آفیس خانگی شده‌اند. فیلم «Wonder Woman» در حال حاضر پرفروش‌ترین فیلمی از سال ۲۰۱۳، یعنی از زمان اکران فیلم «The Hunger Games: Catching Fire» تا به امروز است، که توسط دو کمپانی والت دیسنی و یونیورسال عرضه نشده‌اند.

مدتی پیش نیز، اعلام شد که کمپانی برادران وارنر در حال برنامه ریزی برای اکران قسمت دوم این فیلم در تابستان ۲۰۲۰ است. همچنین اعلام شد که وقایع این فیلم در میانه دهه ۸۰ میلادی و در خلال جنگ سرد اتفاق خواهد افتاد و احتمالا شاهد بازگشت کریس پاین در نقش استیو ترور خواهیم بود. هم‌اکنون جف جانز، مدیر بخش خلاقیت‌های کمپانی دی سی، به همراه پتی جنکینز در حال نگارش فیلمنامه قسمت دوم هستند.

کمپانی برادران وارنر علاوه بر موفقیت فیلم «Wonder Woman» در گیشه‌ها، به موفقیت این فیلم در فصل جوایز سینمایی هم امید دارد، و به تازگی کمپینی تبلیغاتی برای موفقیت این فیلم در اسکار تشکیل داده است. کمپانی برادران وارنر امیدوار است تا فیلم «Wonder Woman» تبدیل به اولبن فیلم ابر قهرمانی شود که موفق به کسب نامزدی جایزه اسکار بهترین فیلم می‌گردد. علاوه بر این، کمپانی برادران وارنر به موفقیت این فیلم، در شاخه بهترین کارگردانی اسکار نیز امید بسته است.

فیلم «Wonder Woman» هم‌اکنون در حال اکران در سینماهای دنیا است. این فیلم را پتی جنکینز کارگردانی کرده است و در آن بازیگرانی چون گل گدوت، کریس پاین و رابین رایت به ایفای نقش پرداخته‌اند.