واندرکان ۲۰۱۵: کراس‎اور Green Lantern و Star Trek

توسط : در تاریخ : یکشنبه, آوریل 5th, 2015

همین تابستان قرار است کمیکی با تلفیق دنیای گرین لنترن و پیشتازان فضا منتشر شود.

دیروز در نمایشگاه واندرکان و در پنل شرکت IDW که حق پخش کمیک‌های Star Trek را دارد، مایک جانسون، نویسنده تعدادی از کمیک‎های Star Trek و DC، اعلام کرد که قرار است عنوان کراس‎اور این دنیاها با نام Star Trek/Green Lantern: The Spectrum War به صورت مینی‎سری منتشر شود.

در طرف دنیای DC این کمیک هال جوردن و ارتش لنترن‎ها را دارد و طرف دیگر در دنیای Star Trek کمیک‎های IDW کاراکترهای یونیورس جی جی آبرامز قرار دارند.

در خلاصه این کمیک آمده:

در قرن ۲۳ و در دنیای پیشتازان، تعادل کهکشان زمانی که تعدادی از حلقه‌های ارتش لنترن‎ها تحت تصرف چند تن از کاراکترهای پیشتازان فضا درمی‎آید مورد آزمایش قرار می‎گیرد. در همین حین تعدادی حفره شیطانی در جای جای کهکشان پدیدار می‎شود.

تنها راه مقابله با این نیروی شیطانی ترکیب قدرت لنترن‎ها و فدراسیون است.

گرگ گلدشتاین مدیر شرکت IDW در صحبت‌هایش گفت:

مدت‎های زیادی بود که با اشتیاق چشم انتظار کنار هم قراردان این دو دنیای آیکونیک بودیم. استار ترک و گرین لنترن هر تم و ایده‌آل‌های زیادی از ماجراجویی‎های علمی-تخیلی را به اشتراک می‌گذارن که ساخت همچنین کراس‎اوری رو کاملا… عقلانی می‎کنه.

این اولین کراس‎اور بین دنیای دی‎سی و پیشتازان فضا نیست و در سال ۲۰۱۱ نیز کمیکی ۶ قسمتی با عنوان Star Trek/Legion of Super-Heroes منتشر شده بود.

این کمیک به نویسندگی مایک جانسون و طراحی آنجل هرناندز در ماه جولای و در ۶ قسمت منتشر می‎شود.