وارنر قصد دارد فیلم Wonder Woman را در فصل جوایز شرکت دهد

توسط : در تاریخ : شنبه, جولای 29th, 2017

به نقل از ورایتی؛ کمپانی برادران وارنر امید دارد که این فیلم اولین فیلم کمیک بوکی باشد که نامزد اسکار بهترین فیلم و بهترین کارگردانی می شود و بدین ترتیب فیلم را برای اعضای اکادمی جهت رای دادن ارسال خواهد کرد. ین اولین سوپرهیرویی با نقش اول زن است و با توجه به اعضای جدید اکادمی اسکار شانس نامزد شدن را دارست.

با فروش ۷۸۱ میلیون دلاری در باکس آفیس جهانی، این فیلم به طور رسمی پر فروش ترین فیلمی است که یک زن آن را کارگرانی کرده است. و اکنون، به نقل از ورایتی، وارنرز با تکیه بر همین پیروزی قصد دارد این فیلم را برای نامزدی در فصل جوایز اسکار شرکت دهد.

زن شگفت انگیز-نامزد-اسکار-

در سال ۲۰۰۹، فیلم تحسین شده شوالیه تاریکی کریستوفر نولان توسط منتقدان به طور شگفت آوری نتوانست هیچ گونه نامزدی در بخش های مختلف اسکار به دست آورد، با این حال این بار استودیو وارنر خوش بین است که می تواند در این دوره نامزدی اسکار را برای یک فیلم ابر قهرمانانه پیشگام به دست آورد.

وارنر برادرز همچنین بر این نکته تاکید کردند که پیام هایی که پتی جنکینز در طول فیلم با عنوان سفر دایانا از تمیسکیارا به سوی جهان مردان به عنوان زن شگفت انگیز دارد وی را به نامزدی بهترین کارگردانی خواهد رسانید؛ آن هم در بخشی که کاترین بیگلو، تنها زنی است که توانسته این جایزه را تصاحب کند. از قضا، بیگلو، کسی که توانست این جایزه را در سال ۲۰۱۰ برای فیلم قفسه درد تصاحب کند، یکی از کارگردانانی بود که در ابتدای ساخت فیلم wonder woman شایعه شده بود آن را کارگردانی خواهد کرد.

استودیو هنوز نظری را در این موضوع ارائه نداده است اما تهیه کنندگان برای رقابتی گسترده و گران در مراسم اسکار با ستاره فیلم گال گادوت خود را آماده می کنند. همچنین wonder Woman در ماه نوامبر آینده در فیلم Justice League دوباره دیده خواهد شد، و این امید می رود که بازی گال گادوت و البته خود فیلم با بازخوردی مناسب رو به رو شوند تا زمینه مناسب دیگری را برای مراسم اسکار آماده کند. این خبر در لحظه بسیار مهمی درز پیدا کرده است؛ در زمانی که تاریخ انتشار دنباله فیلم مشخص گردیده و جف جانز بر روی فیلم نامه آن کار می کند.