هیو جکمن معتقد است کاراکتر ولورین ادامه خواهد داشت

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, فوریه 23rd, 2017

تا به حال بحث‌های زیادی پیرامون آخرین نقش‌آفرینی هیو جکمن در نقش ولورین مطرح شده. پس از گذشت هفده سال و ۹ بار بازی کردن در این نقش، بالاخره فیلم لوگان، آخرین نقش‌آفرینی جکمن در نقش ولورین خواهد بود. هرچند هیو جکمن اطمینان دارد که روزگار بازیگری وی در این نقش به پایان رسیده، اما همچنان معتقد است هنوز جا برای ساخت فیلم‌های بیشتر از کاراکتر ولورین وجود دارد.

wolverinesa

جکمن طی مصاحبه اخیرش با مجله نیویورک تایمز بیان کرد که به عقیده وی زمان زیادی طول نخواهد کشید که بازیگر دیگری نقش ولورین را بر عهده گیرد. جکمن گفت:

  • «کاراکتر ولورین ادامه داره، مطمئناً یک نفر دیگه همین نقش رو بازی می‌کنه، من مشکلی با این قضیه ندارم. مگر اینکه دنیل دی لوئیس این نقش رو بازی کنه و اسکار رو هم ببره! اون وقت شاید یه کم مشکل پیدا کنم.»

جیمز منگولد کارگردان فیلم لوگان، که شخصیت x-23 برای اولین بار در فیلم آخر وی معرفی خواهد شد، در ماه ژانویه از احتمال این‌که در فیلم‌های بعدی شاهد پی‌گیری خط اصلی کمیک و نقش‌آفرینی کاراکتر x-23 در نقش اصلی باشیم، صحبت کرد. وی در پاسخ به این سؤال که آیا در این فیلم شاهد انتقال قدرت ولورین به x- 23 خواهیم بود گفت:

  • «من همیشه می‌خوام یک فیلم تک و بی‌دنباله بسازم. احساس می‌کنم اگر بتونم یه فیلم خوب بسازم، همه ناخودآگاه می‌خوان که اون فیلم دنباله هم داشته باشه، چون فیلم خوبی بوده و ظرفیت کاراکترها هم زیاد بوده. من واقعاً به فکر ساخت دنباله برای این فیلم نبودم. می‌دونم که استودیو هم همچین خیالی نداشته، چون وقتی اولین بار من از شخصیت x- 23 صحبت کردم، اونا حتی اسمش رو هم نشنیده بودن

wolverine-v-x-23

اخیراً منگولد اشاره‌ کوتاهی به علاقه‌مندی خود به ساخت فیلم انحصاری X-23 هم داشته:

  • «من فکر می‌کنم شخصیت دافنه تو این فیلم فوق‌العاده است و واقعاً دوست دارم یه فیلم دیگه از این شخصیت ببینم و حتماً خود من هم باید در اون نقشی داشته باشم. برای من، این حکم یکی دیگه از پیشنهاداتی رو داشت که روی میز گذاشتم، پیشنهاداتی از این قبیل که سعی کنیم فیلمی با محوریت خانواده بسازیم و تلاش برای وارد کردن لورا به فیلم و فشاری که به خاطرش باید تحمل می‌کردیم و ایده بیماری چارلز.»

در جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های ایکس من با نام لوگان که در روزهای آتی اکران خواهد شد، به پی‌گیری حوادث غیرمترقبه‌ای می‌پردازیم که نسل جهش یافته‌ها را با خطر نابودی مواجه کرده است. از این حوادث می‌توان به کاهش نیروی شفابخشی ولورین اشاره کرد. همچنین در این فیلم که آخرین نقش‌آفرینی هیو جکمن در نقش ولورین خواهد بود، شاهد معرفی کاراکتر نوجوان شبیه‌سازی شده، یعنی X- 23  نیز هستیم.

در فیلم لوگان به کارگردانی جیمز منگولد و نویسندگی مایکل گرین، اسکات فرانک، جیمز منگولد و دیوید جیمز کلی، بازیگرانی همچون هیو جکمن، پاتریک استوارت، بوید هالبروک، ریچارد ای گرانت، دافنه کین و استیون مرچنت به ایفای نقش پرداخته‌اند. فیلم لوگان در تاریخ سوم مارس اکران خواهد شد.

منبع: CBR