هویت ثور زن مشخص شد

توسط : در تاریخ : جمعه, می 15th, 2015

توجه: این مطلب فاش کننده داستان کمیک ثور در ۸ قسمت آن است.
4558765-4549422-thor2014008_dc11-0

 

۸ شماره و ۸ ماه از سری جدید ثور به نویسندگی جیسون آرون و طراحی راسل داترمن می‌گذرد.

خلاصه داستان:

طی اتفاقاتی که در رویداد “گناه اصلی” می‌افتد ثور دیگر قادر به بلند کردن میونر(چکشش) نیست. همان‌طور که می‌دانید هر کسی لیاقت بلند کردن این چکش را ندارد اما در این بین زنی اسرارآمیز پیدا می‌شود که در غیاب ثور چکش را در اختیار می‌گیرد و به خدای رعد بدل می‌شود. ملکیث، دشمن خونین ثور به همراه غول‌های یخی سرزمین یوتون‌هایم(یکی از ۹ بخش جهان در اساطیر اسکاندیناوی) در حمله‌ای به راکسون(تشکیلات ذخایر بزرگ نفتی در دنیای مارول) برای بدست آوردن ماده‌ای باستانی برای نابودی اونجرها و ارتشی از آزگاردیان تیمی تشکیل داده‌اند. ثور اصلی لیستی تهیه کرده تا از بین حدس‌ها و تحقیقاتش هویت واقعی ثور زن را پیدا کند. از طرفی جین فاستر معشوقه ثور به سرطان مبتلا شده و در بستر بیماری است. در مبارزه نهایی ثور زن، ثور اصلی و تیمی از ابرقهرمانان زن دنیای مارول با Destroyer (رباتی که عموی ثور آن را کنترل می‌کند) ثور آخرین حدس خود مبنی بر هویت ثور زن را می‌زند اما اشتباه از آب در می‌آید. اما این شخص کیست؟

دو صفحه پایانی قسمت هشتم پرده از این راز برمی‌دارد. ثور زن کسی نیست جز جین فاستر!

Thor (2014-) 008-019

Thor (2014-) 008-020

البته این راز را هنوز هیچ کدام از شخصیت‌ها از جمله ثور اصلی نمی‌داند. جین که با سرطان دست و پنجه نرم می‌کند حالا لیاقت بلند کردن چکش ثور را پیدا کرده اما این مسئله ذره ذره او را از درون نابود می‌کند پس یا ناچار است برای درمان بیماری‌اش از جادو استفاده کند که به کل مسیر زندگی‌اش را تغییر خواهد داد یا برای بازگرداندن ثور اصلی جین فاستر می‌میرد. نظر شما چیست؟


ثور Thor

img

ثور خدای تندر آزگاردی و فرزند اودین، پدر تمام آزگارد و گایا الهه ارشد زمین با ترکیبی از قدرت دو دنیا قوی‌ترین و بزرگترین مدافع زمین است. مجهز به چکشی افسون کننده با نام میونر ثور بزرگترین جنگاور آزگارد و یکی از موسسان گروه انتقام‌جویان است.