هویت بتمن در آرک جدید چیست؟

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, آوریل 30th, 2015

همان‌طور که شاید بدانید تغییرات بسیار بزرگی در داستان‌های بتمن با پایان آرک Endgmame رخ داد (بررسی ما بروی شماره ۴۰ را این‌جا بخوانید)، تغییراتی که مدتی پیش در این پست صحبت از آن شده بود. حالا اطلاعات بسیار دقیق‌تری از شماره ۴۱ بتمن منتشر شده است.

هشدار: ممکن است مطلب فاش کننده داستان باشد.

اولین شنبه ماه می روز کمیک‌بوک رایگان خواهد بود و قرار است در این روز شماره ۱ کمیکی منتشر شود با عنوان «واگرایی Divergence». در این کمیک و همچنین آرک جدید بتمن که از قسمت ۴۱ شروع می‌شود با بتمن جدیدی روبرو خواهیم بود که در قالب یک روبات با جانیان مبارزه می‌کند. این بتمن جدید کسی نخواهد بود جز جیمز گوردون!

بله در یکی از داستان‌های Divergence گوردون قبول می‌کند تا از لباسی که در مرکز پلیس گاتام قرار دارد استفاده کند و در نقش بتمن جدید ظاهر گردد. همچنین این بتمن از سلاح و تجهیزات مدرن هم برخوردار است و احتمالا دیگر خبری از آن گجت‌های معروف نیست. همچنین در داستان‌های گذشته بتمن گوردون سابقه خوبی در استفاده از جنگ‌افزارهای نظامی داشته و تجربه بالایی در مبارزه با جانیان گاتام دارد.

طرح جلد شماره ۴۱ کمیک بتمن (طراحی از گرگ کاپولو)

ظر شما چیست؟ آیا گوردون را فرد مناسبی برای نام بتمن می‌بینید؟ اگر قرار بود کس دیگری در این نقش ظاهر شود پیشنهاد شما چه کسی بود؟

Divergence #1 دو هفته آینده منتشر خواهد شد.