«هفته‌ی عنکبوتی برتر» چیست؟

توسط : در تاریخ : شنبه, مارس 30th, 2013

دیروز مارول تیزر عجیبی با نام هفته‌ی عنکبوتی برای کمیک اسپایدرمن را منتشر کرد، این‌که چه بر سر اسپایدرمن خواهد آمد، این تیزر چه معنی‌ای می‌دهد حدس‌هایی زده شده که می‌توانید در ادامه بخوانید.

SuperiorSpiderWeek

اولین تصویر از سمت چپ مربوط به جلد شماره‌ی ۹ کمیک اسپایدرمن برتر است، تیزر این کمیک این نوشته را داشت: «داغترین کمیک بین کمیک‌ها که شما را عصبانی‌تر از زمان خواندن شماره‌ی ۷۰۰ خواهد کرد!». بسیاری از خوانندگان معتقدند که این قسمت پایان سلطنت اوتو اکتاویوس در نقش اسپایدرمن است.

دومین تصویر نمایش کاراکترهای منفی شوکر، بیتل و ویزر است. آیا این تصویر به معنی شکل‌گیری یک گروه ۶ خبیث جدید است؟

تصویر وسط همان طرح جلد معروف کلیتون کرین برای کارنیج است. این‌طور به نظر می‌رسد که مارول قصد دارد مینی‌سری جدیدی از این کاراکتر را با طراحی کرین عرضه کند اما آیا نویسنده‌ی داستان هم همان زب ولز است؟

عکس چهارم نمایش لباس جدید اسپایدرمن با طرحی از هامبرتو راموس است. این یک لباس جدید برای اوتوست یا اسپایدرمن جدیدی در کار است؟ شاید آن شایعه‌های کمیک اسپایدرمن ۲۰۹۹ و بازگشت میگل اوهارا حقیقت داشته باشد!

تصویر آخر، اسپایدرمن را در حال مبارزه در کنار اونجرز (شاید هم بر علیه اونجرز) نشان می‌دهد. این تصویر شاید مربوط به کمیک اونجینگ اسپایدرمن کریستوفر یوست باشد.

چند روزی بیشتر تا برملا شدن این تیزر نمانده است تا آن زمان فانتزی کمیک را برای اطلاعات بیشتر پیگیر باشید.