پنج پوستر جدید از فیلم «لاک پشت های نینجا» منتشر شد

توسط : در تاریخ : سه شنبه, ژوئن 10th, 2014

امروز کمپانی پارامونت پیکچرز چند پوستر جدید از فیلم جدید خود یعنی «لاک پشت های نینجا» منتشر ساخت. چیز جالبی که درمورد این تصاویر به‌شدت به چشم می آید، نقاشی بودن آنها است. لازم به ذکر است که در روی یکی از دیوار های شهر نیویورک تمامی این پوستر ها طراحی شده است. تمامی این تصاویر تاحدودی یک اثر هنری محسوب میشوند اما جنبه تبلیغاتی نیز دارند. این تصاویر پنج شخصیت اصلی فیلم یعنی اعضای لاک پشت و دشمن آنها را نشان میدهد. شما میتوانید این هشت تصویر را در پایین مشاهده فرمایید:

این فیلم به تهیه کنندگی «مایکل بی» که خود فیلم «ترانسفورمرز: عصر انقراض» را در پیش دارد و کارگردانی «جاناتان لیبزمن» قرار است در تاریخ ۸ آگوست ۲۰۱۴ (۱۷ مرداد) و با بازی مگان فاکس، آلن ریچسن، جرمی هاوارد و… اکران شود.


  • Strix
   در پاسخ به Strix

   یادمه یک کمیکی از TMNT منتشر شده بود که داشت دنیایی رو شرح و بسط میداد که توی اون لاکپشت ها به اصطلاح تو حالت دارک فرو رفته بودند (عین بتمن) طراحی هاشون هم عین همین بود! یک بار هم تو اون دنیا مایکل آنجلو گرفت شردر تا سرحد مرگ کتک زد!

   به هر حال من به این فیلم امیدوار نیستم چون که Michael Bay اونو ساخته!
   آخه آدمی که هیچ درکی از کمیک نداره خب معلومه میره و فاکس رو برای اپریل اونیل انتخاب می کنه خب معلومه مخش تاب داره!آدمی که میگه لاکپشت ها از فضا می یان خب معلومه بازم مخش تاب داره!
   تازه می گن شردر قراره مثل یکی از کارتوناش فضایی بشه و Krang تبدیل بشه به شردر و ابرخبیث فیلم یکی دیگه باشه! بازم مخش تاب داره!

  • امیر
   در پاسخ به امیر

   سلام من خیلی به دنیای ابر قهرمان ها علاقه دارم ولی تا حالا هیچ کمیکی نخوندم به جز تن تن میشه بگید از کجامی تونم کمیک های دیگه تهییه کنم