«هالک» صاحب یک کمیک «کاملاً محشر» می‌شود!

توسط : در تاریخ : جمعه, ژوئن 26th, 2015

در این چند روز اخیر مارول خبر انتشار کمیک‌های زیادی را منتشر کرده است و حالا نوبت غول سبز دنیای مارول است که با کمیک «هالک کاملاً محشر The Totally Awesome Hulk»  به میادین بازگردد.

مارول قصد دارد پاییز امسال کمیک «هالک کاملاً محشر» را منتشر کند و نویسنده‌ی بلندمدت «هالک»، «گرگ پک» را بازگرداند. «گرگ پک» قبلاً به مدت پنج سال و نیم بر روی این کمیک این کاراکتر کار کرده بود و پس از غیبتی چهار ساله دوباره هدایت سکان این کاراکتر را برعهده می‌گیرد. در دنیای جدید مارول این بار دیگر «بروس بنر» غول سبز مارول نیست و هنوز کسی از هویت این «هالک» جدید خبر ندارد. طبق گفته‌های «گرگ پک» خوانندگان در همان قسمت اول به هویت او پی می‌برند و نکته‌ی جالب دیگر در مورد «هالک» جدید این است که او در واقع از «هالک» بودن خوشحال است هرچند دیگر شخصیت‌های دنیای مارول چندان با او در این شادمانی سهیم نیستند. طراحی این کمیک نیز برعهده‌ی «فرانک چو» می‌باشد.


هالک Hulk

img

دکتر «بروس بنر» هنگامی که داشت در حین تست یک بمب آزمایشی، جان مرد جوانی را نجات می‌داد در معرض تشعشات عظیمی از اشعه‌ی گاما قرار گرفت و به «هالک شگفت‌انگیز» تبدیل شد: موجودی غول‌پیکر و سبزرنگ که نمادی زنده از خشم و قدرت فیزیکی خالص است.