تأیید شد: «هالک» در قسمت سوم «ثور» حضور دارد

توسط : در تاریخ : شنبه, اکتبر 24th, 2015

به‎روزرسانی: خبر حضور هالک در قسمت سوم ثور توسط Variety تأیید شد.

 

به روزرسانی ۲: «مارک رافالو» نیز خبر را تایید کرد.

 

شایعه‌ی جدیدی و غافلگیرکننده‌ای در اینترنت مطرح شده که خبر از حضور «هالک» در فیلم «ثور: راگناروک» می‌دهد.

اگر یادتان باشد در پایان فیلم «انتقامجویان: عصر اولتران» سرنوشت «هالک» در هاله‌ای از ابهام باقیه ماند. هواداران در این مدت تئوری‌های متفاوتی در خصوص سرنوشت او ساخته‌اند. پرطرفدارترین این تئوری‌ها، این است که «هالک» پیش از حضور در فیلم «انتقامجویان: جنگ بی‌نهایت» در فیلمی با حال و هوای «سیاره‌ی هالک» (از مطرح‌ترین داستان‌های «هالک») حضور پیدا خواهد کرد. از آنجایی که دنباله‌ی فیلم «هالک» در برنامه‌ی فعلی مارول وجود ندارد بسیار گمان می‌بردند که این شخصیت در فیلم «محافظین کهکشان: کاست دوم» حضور پیدا می‌کند، ولی کارگردان این فیلم «جیمز گان» این شایعات را رد کرد و اعلام کرد که هیچ یک از اعضای «انتقامجویان» در فیلمش حضور نخواهد داشت.

طبق گفته‌ی Jobolo که در این چند وقت حرف‌هایش درست از آب در آمده است، «مارک روفالو» در فیلم «ثور: راگناروک» به «کریس همسورث» و «تام هیدلستون» می‌پیوندد تا در فیلمی که در مورد آخرالزمان شمالی‌هاست حضور داشته باشد. همچنین گفته شده که در این فیلم سیاره‌ای حضور خواهد داشت که نه آزگارد است و نه زمین. احتمالاً این سیاره جزو همان ۹ قلمرویی است که در فیلم قبلی شاهدش بودیم ولی آیا ممکن است این همان سیاره‌ای باشد که داستان «سیاره‌ی هالک» در آن رخ داده؟

به روزرسانی:

«مارک رافالو» در صحبتی با Huffington Post ضمن تایید خبر گفت که امیدوار است در آینده شاهد حضور «هالک» و «بروس بنر» در یک صحنه‌ی مشترک باشیم.

برای اطلاعات بیشتر فانتزی کمیک را دنبال کنید.