کارگردان فیلم «ثور: راگناروک» از صحبت کردن هالک می گوید

توسط : در تاریخ : سه شنبه, جولای 25th, 2017

تریلر جدید فیلم «Thor: Ragnarok» حاوی لحظات جذاب بسیاری بود. از خدایان اسلحه به دست تا پرده‌برداری مارول از  شخصیت‌های «فنریس ولف» و «سورتور»، اما یکی از بزرگترین شگفتی های تریلر صحبت کردن شخصیت هالک برای اولین بار بود. در انتهای این تریلر شاهد گپ زدن ثور و هالک هستیم.

«تایکا واتیتی»، کارگردان فیلم، در مصاحبه‌ای در حاشیه کامیکان سن دیگو، گفت:

من همیشه مجذوب همزیستی بین هالک و بروس بنر، و اینکه چگونه ذهن آنها به هم مرتبط می‌شود بودم. آیا می‌شود گاهی  هالک را در حال صحبت کردن ببینیم؟ یا می‌شود بروس بنر را ببینیم در حالی که گاهی شخصیت هالک را از خود بروز می‌دهد؟ به‌نظرم در این فیلم برای اولین بار شاهد این خواهیم بود که بروس بنر و هالک به معنای واقعی برای به دست گرفتن کنترل بدنشان در حال جنگیدن  هستند. با اینکه ایده هالک باهوش‌تری که تا حدودی قدرت سخن گفتن داشته باشد، پیش از این در کمیک‌ها دیده شده. اما به نظرم این چیزی بود که طرفداران هم، مثل من، می‌خواستند آن را در فیلم‌ها هم ببینند

فیلم «Thor: Ragnarok» حاوی عناصر بسیاری از داستان پرطرفدار سیاره هالک است. در این فیلم شاهد زندانی شدن ثور در سوی دیگر کهکشان، در سیاره‌ای  به نام ساکار، بدون کمک بزرگترین سلاحش، میولنیر، در جدالی علیه زمان برای شکست دادن هلا و نجات آزگارد هستیم. اما اولین قدم او در این مسیر نبرد مقابل دوست سابق و انتقامجوی همکار او، هالک، در میدان مسابقات گلادیاتوری است.

کارگردان این عنوان تایکا وایتیتی، و فیلمنامه این‌کار نوشته اریک پیرسون می‌باشد. کریس همسورث، کیت بلانشت، تام هیدلستون، ادریس آلبا، گلدبلام، تسا تامپسون، مارک روفالو و … ستارگان این فیلم هستند. این فیلم در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ برروی پرده سینماها خواهد رفت.