نیویورک کامیک‌کان ۲۰۱۴: چهار شگفت‌انگیز کنسل شد!

توسط : در تاریخ : سه شنبه, اکتبر 14th, 2014

اولین خانواده‌ی مارول، چهار شگفت‌انگیز به طور رسمی به پایان می‌رسد.

ماه‌ها بود که شایعه‌ای مبنی بر کنسل شدن قدیمی‌ترین تیم عصر نقره‌ای مارول به گوش می‌خورد و احتمال آن می‌رفت که دلیل این کنسل شدن اختلاف مارول و کمپانی فاکس قرن بیستم بر سر حقوق این تیم باشد. این مجموعه توسط جیمز رابینسون نوشته و توسط لئونارد کیرک طراحی می‌شد و به تازکی در فوریه‌ی امسال منتشر شده بود.

طی سال‌های اخیر مجموعه‌ی چهارشگفت‌انگیز بارها تغییر ولوم داده و با تیم جدیدی دوباره کار خود را شروع کرده است ولی هربار تعداد شماره‌هایی که از آن قبل از کنسل شدن منتشر می‌شود کمتر از قبل می‌شده است. با اینکه شماره‌های اول هر ولوم فروش خوبی دارند ولی پس از آن به سرعت با افت مواجه می‌شوند، برای مثال «چهار شگفت‌انگیز ۱#» که در ماه فوریه آمد رتبه‌ی هفتم را در بین کمیک‌های پرفروش داشت در حالی که در ماه سپتامبر رتبه‌ی این عنوان ۹۸ بود.

هنوز هیچ اطلاعات رسمی‌ای از زمان کنسل شدن این عنوان داده نشده است ولی احتمال داده می‌شود که در آغاز سال جدید این اتفاق بیفتد. به غیر از این آلونسو و رابینسون تایید کردند که مجموعه به شماره‌گذاری اصلی خود باز می‌گردد که این امر با شماره‌ی ۶۴۲ در ماه ژانویه شروع می‌شود. همچنین هنوز هیچ اطلاعاتی وجود ندارد که آیا مارول بار دیگر این عنوان را با تیم جدید منتشر می‌کند یا از این تیم در پروژه‌های دیگر خود استفاده می‌کند یا نه.

برای اطلاعات بیشتر فانتزی کمیک را دنبال کنید.

نظر شما درباره‌ی کنسل شدن این عنوان چیست؟ آیا این عنوان را دنبال می‌کردید؟