نیم‌نگاهی به اسپایدرمن ۲۰۹۹

توسط : در تاریخ : شنبه, آگوست 10th, 2013

همان‌طور که در جریان هستید در نمایشگاه C2E2، مارول خبر حضور میگل‌اوهارا یا همان اسپایدرمن ۲۰۹۹ را در داستان‌های اسپایدرمن برتر منتشر کرد.

این اتفاق در شماره‌ی ۱۷ کمیک اسپایدرمن برتر به نویسندگی دن اسلات و طرحی رایان استگمن خواهد افتاد که می‌توانید تصاویری از این کمیک را در پایین مشاهده کنید.


  • شوالیه تاریکی
   در پاسخ به شوالیه تاریکی

   از تصاویر معلومه که تو سال ۲۰۹۹ با هم میجنگند.
   ممنون.

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   اره دارن با هم میجنگن

  • دردویل
   در پاسخ به دردویل

   امیدوارم حتی اگه اسپاک چیزیش نشه این اوهارا زنده بمونه و صد البته باهاش متحد نشه.تنها فکر اسپاک شکست دادن بقیست و اوهارا با متحد شدن باهاش جونشو به خطر انداخته.

  • Kamiab
   در پاسخ به Kamiab

   من هروقت میگل اوهارا رو میبینم یاد اهارو توی استار ترک میفتم 😀

   • MEHRAN
    در پاسخ به Kamiab

    اتفاقاً اسپاک هم اسم یکی از کاراکترهای استارترکه، اولین بار این اسمو برای اسپایدرمن برتر تو کامیک واین دیدم خیلی خلاقانه بود:دی

    • دردویل
     در پاسخ به MEHRAN

     اسپایدر-آکتپس=اسپاک.خداییش این کمیک واینیا خیلی باحالن.مخصوصا قسمت battles.من روزی باید ۱۰ تا از این مسابقات رو کامل بخونم.

    • م.ارشیا
     در پاسخ به MEHRAN

     خلاقانه؟
     فراموش نکنیم پیشتازان فضاخیلی ازمردعنکبوتی مشهورتره(ازتعدادفیلم ها,بازی ها,مجموعه ها,کمیک هاوفروش اونهابه راحتی میشه به این مسئله پی برد)
     شماره آخردانستنیهاروخوندید؟مقایسه ای داشت بین مردعنکبوتی وتارزان که به طرز شگفت آوری تارزان هم ازنظرآماروارقام ازدعنکبوتی بالاتربودواختلافشون اونقدرزیادبودکه باورش سخته…

  • فرزاد.خ
   در پاسخ به فرزاد.خ

   معرفی می کنم ایشون دن اسلات هستن. هر کی دیگه به غیر از دن اسلات این آرک رو می نوشت من امیدوار بودم به نتیجه ش.

   • ssss
    در پاسخ به فرزاد.خ

    مارول به یکی احتیاج داشت تا وقتی این تغییر مزخرف رو میده بندازه گردنش
    کی بهتر از اسلات؟
    اسلات سیغه ی زک اسنایدر رو تو فیلمای وارنر داره، یکی که اومده برای تو سری خوردن

    • micheal 09
     در پاسخ به ssss

     توی کل دی سی زک اسنایدر یه اسطوره است (و همچنین گرگ کاپولو) . لطفا به ایشون توهین نکنید.این دو نفر تنها کسایین که اینقدر قبولشون دارم.

     • MEHRAN
      در پاسخ به micheal 09

      زک اسنایدر و اسطوره؟ اصلاً اسنایدرو نمیشه با کاپولو تو یه سطح قرار داد به نظرم.

      • شوالیه تاریکی
       در پاسخ به MEHRAN

       اسنایدر؟؟؟؟؟؟؟؟اسطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
       به قول اقا مهران کاپولو اصلا قابل قیاس باهاش نیست.
       در دی سی نولان رو به خاطر فیلم شوالیه تاریکی اسطوره خطاب میکنند.نه زک اسنایدر رو…

      • micheal 09
       در پاسخ به MEHRAN

       زک اسنایدر؟؟!! فکر کردم نوشته اسکات اسنایدر. زک اسنایدر اصلا برام اهمیتی نداره.
       ولی زک و اسلات چه ربطی به هم دارند؟

     • پیشگو
      در پاسخ به micheal 09

      من فکر میکنم دوستمون زک اسنایدر رو با اسکات اسنایدر اشتباه گرفته.
      تازه حتی اسکات اسنایدر هم با اینکه خیلی خوب و عالیه، شاید در حد اسطوره نباشه.

      • فرزاد.خ
       در پاسخ به پیشگو

       من هم همین حس رو دارم. ضمن این که خفن بودن کاپلو به این بر می گرده که بیست سی سالیه داره طرح می زنه. اسنایدر با این که نویسنده خوبیه سابقه ش به ده سال هم نمی رسه. قضیه اینه که تعداد کارای خفن کاپلو خیلی زیاده. فقط یه بتمن که نکشیده

       • micheal 09
        در پاسخ به فرزاد.خ

        ممنون از راهنماییتون. واقعا اینقدر تجربه داره؟
        (گفتم اسطوره چون فعلا بهترین نویسنده ی دی سیه و در “کار خودش” بهترینه)

      • micheal 09
       در پاسخ به پیشگو

       در حال حاظر دی سی جز بتمن های اسکات اسنایدر کمیک چندان پر طرفداری نداره. فعلا به نظرم آبروی بتمن در کمیک ها به دوش اسکاته.

       • فرزاد.خ
        در پاسخ به micheal 09

        جف جونز و توماسی و موریسون و لمیر چی هستن پس این وسط؟
        از قضا سابقه ی همه شون هم از اسنایدر بیشتره و خب اگر میانگین بگیریم کمیکای جف جونز بیشتر می فروشه. طوری که تیکه پرونی ها تو سطح وب بود که آکوامن داره بیشتر از ایکس منا می فروشه.

        • micheal 09
         در پاسخ به فرزاد.خ

         اون تیکه به نظرم جالب نیست چون دو تا از کمیک های ایکس من رو جمع بزنیم فروشش دو برابر اکوامن میشه.
         به هر حال این نویسندگان کارنامه های بسیار درخشانی دارند مخصوصا گرنت موریسون و توماسی که به نظرم در شماره ۸ batman inc و شماره ۱۸ بتمن و رابین شاهکار کردند و از قوی ترین داستان های بتمن بعد از Death in family هست. به هر حال به قول خود شما اسکات اسنایدر با تجربه ی کمش در زمینه نویسندگی بتمن داره داستان های بسیار قوی مینویسه (که معمولا بر بقیه بت فامیلی تاثیرات بسیاری دارند) که بسیار قابل تقدیره و استعداد بالای ایشون رو نشون میده.و چیزی از نویسندگان پر تجربه تر بتمن کم نمیکنه.

         • فرزاد.خ
          در پاسخ به micheal 09

          خب من نظرم اینه که از قضا شماره ی هشت بتمن اینک یکی از ضعیف ترین شماره ها بود و فروشش به خاطر مانور بالایی بود که رو مرگ دامیان دادن ولاغیر. ضمن این که به نظرم معیار خوب بودن یه نویسنده فروش کمیکش نیست. حرفی در این نیست که اسنایدر بتمن رو و لیمن دتکتیو کمیکز رو هر دو خیلی خیلی خوب می نویسن منتها ماجرا اینه که حتی یه کمیک چرت و پرت و ضعیفی مث بتمن دارک نایت که تنها نقطه ی قوتش طراحی های دیوید فینچ هست چون بتمنه تو صدر جدوله. اما در مورد آکوامن سر چندین شماره ی ایکس من این طور شد. اگر این طوره مجموعه ی فروشای خانواده ی بتمن هم با هم جمع بزنیم می شه اندازه فروش مجموعه ایکس من. اتفاق مهم این بود که آکوامن رو جف جونز از شخصیتی که همه مسخره می کردن تبدیلش کرد به یه شخصیت فوق محبوب کاری که با یونیورس گزین لانترن قبلش کرده بود. همین ماجرا در مورد انیمال من لمیر هم صادقه و اگر کسی سراغ گرین آرو می ره یکی به خاطر سریالشه و یکی به خاطر اسم لمیر اون بالا.
          باز قضیه اینه که فاکتورهای خیلی متفاوتی رو فروش کمیک موثره. اگر تنها خوب نوشتن رو فروش کمیک موثر بود الان ایکس من لگاسی باید پر فروش ترین کمیکای سری ایکس من می شد در حالی که الان یکی از معمولی ترین فروشای ممکن رو داره. یا دایل اچ میه ویل و آی ومپایر فیالکوف هر دو به خاطر فروشای پایینشون کنسل شدن در حالی که هر جور نگاه کنیم از خفن ترین کمیکای دی سی بودن. اسنایدر یکی از بهترین پایانای ممکن رو برای مرگ خانواده نوشته ولی ملت بهش نق می زدن یه هفته ای که چرا کسی توش نمرد. یا ملت به دتکتیو کمیکز انوال لیمن بی محلی می کردن چون احساس می کردن لیمن داره تصویری که از بتمن دارن تو ذهنشون رو خیلی ظریف مسخره می کنه و این به ذائقه شون نمی ساخت در حالی که یکی از بهترین تک شماره های بتمن همون دتکتیو کمیکز انوالی بود که بتمن نوشت. در عین حال که اسنایدر و لمیر نویسنده های خوبین منتها مزخرف هم کم ندارن. اسنایدر زباله هایی مث هفده شماره ی اول سوامپ تینگ رو نوشته و همین طور کار مزخرفی مث آیرون من نوار از کارای ایشونه. لمیر هم کنستانتین و جاستیس لیگ دارکایی که نوشت مزخرفای تمام عیار بودن و خب قضیه اینه که وقتی یه نویسنده خوب می نویسه دلیل بر این نیست که همیشه خوب بنویسه.

          • micheal 09
           در پاسخ به فرزاد.خ

           زبونم بند اومد!!!
           الان گرفتم شاید درست منظورتون رو متوجه نشده بودم.

          • micheal 09
           در پاسخ به فرزاد.خ

           البته کار هر نویسنده ای بالا و پایین داره من گفتم بتمن هایی که خوندم رو بسیار خوب مینویسه و فعلا بهترین کمیک از سری بتمنه.منم موافقم فروش بالا مطلقا نشونه ی یه کمیک خوب نیست و بالعکس. در ضمن اگه اشتباه میکنم به حساب تازه کار بودنم بذارید چون من به اندازه شما در مورد این صنعت اطلاع ندارم , شاید لقب اسطوره و گذاشتنش کنار کاپولوی کبیر برای اسنایدر زیاد بود. به هر حال ممنون

  • دردویل
   در پاسخ به دردویل

   از نظر من این تانوس خیلی شبیه دارکسید توی دی سیه.

  • علی
   در پاسخ به علی

   به به…
   مثله اینکه دن جان میخواد به ۲۰۹۹ هم گند بزنه…
   حد اقل امیدوارم گندش خیلی بزرگ نباشه
   پ.ن:احتمالش هست که خوب بشه…؟من که فکر نمیکنم

  • micheal 09
   در پاسخ به micheal 09

   جذاب میشه به شرطی که اسپایدی ۲۰۹۹ رو ساده لوح نشون نده. قبلا با پیتر واقعی در ارتباط بوده تا حدودی حتی از روی کارهاش باید بتونه بفهمه که خودش نیست. خدا کنه اسلات بدونه داره با محبوب ترین ابر قهرمان مارول چی کار میکنه.