عنوان دنباله‌دار «الکترا» از نویسنده‌ی «لوک کیج»

توسط : در تاریخ : شنبه, نوامبر 12th, 2016

مارول، در سال ۲۰۱۷ با انتشار سری جدید «الکترا» (Elektra)، حرفه‌ای‌ترین آدم‌کش خود را به سمت غرب، به لاس وگاس نوادا می‌برد.

%d8%af%d9%86%d8%a8%d8%a7%d9%84%d9%87-%d8%a7%d9%84%da%a9%d8%aa%d8%b1%d8%a7-%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b7-%d9%86%d9%88%db%8c%d8%b3%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d9%84%d9%88%da%a9-%da%a9

این مجموعه توسط نویسنده‌ای تازه کار به نام «مت آونز» (Matt Owens)، که امتحانش را با نوشتن سریال «لوک کیج» (Luke Cage) برای شبکه نت‌فلیکس پس داده بود، نوشته شده و طراحی آن نیز بر عهده «الک مورگان» (Alec Morgan) می‌باشد و کاراکتر خود را ازشکارگاه‌های آشنا، تاریک و کثیف دردویل یعنی «هلز کیچن» (Hell’s Kitchen) به روشنایی‌های شهر گناه می‌برد.

مورگان در رابطه با دیدگاهش راجع‌به شخصیت داستان می‌گوید:«در این داستان الکترا را زمانی می‌یابیم که در تلاش است انظار مخفی بماند. او در حال فرار است؛ از همه‌چیز. وگاس برایش مکانی به شدت ناآشنا می‌باشد و به همین دلیل برای مخفی شدن جای مناسبی است. اما مانند نیویورک، وگاس نیز روی تیره خود را دارد و شاید الکترا نتواند برای مدت طولانی از دردسر دور بماند.»

خوانندگان مارول از قبل با شخصیت منفی این مجموعه، «آرکید» (Arcade)، آشنایی دارند. او آخرین بار به عنوان طراح اصلی مرگ‌های زنده تلویزیونی تعدادی از قهرمانان نوجوان مارول در عناوین «انتقام‌جویان آرنا» (Avengers Arena) و «انتقام‌جویان مخفی» (Avengers Undercover) دیده شده بود. در حالی که الکترا در تلاش برای برپایی زندگی خود در شهری جدید می‌باشد، این شخصیت منفی کلاسیک مارول چالش جدیدی برای الکترا ایجاد می کند. اقداماتی که ممکن است او را سریعاً به نیویورک بازگرداند.

مورگان درباره کاراکتر منفی این مجموعه چنین می گوید:«آرکید بسیار عجیب و غریب است. اما در عین حال نمی‌توان او را دست کم گرفت. او مخترعی بااستعداد و قاتلی سادیستی می‌باشد. او فوق‌العاده خطرناک است. این درواقع تهدیدی متفاوت برای الکترا می‌باشد. آرکید به الکترا علاقمند است، زیرا الکترا یکی از برجسته‌ترین قاتلین دنیای مارول و سوژه ای بی‌نقص برای بازی جدیدی است که آرکید برایش تدارک دیده. به همین دلیل زمانی که الکترا در دیدرس او قرار می گیرد، مقاومت کردن برایش غیرممکن می‌شود!»

«وقایعی که در وگاس اتفاق می‌افتد و همچنین وقایعی که وی را به بازگشت به نیویورک سوق می دهد، مستقیماً با یکدیگر در ارتباط هستند. هرچقدر که الکترا بیشتر علیه این کشش دست و پا می‌زند، سریع‌تر به داخل آن کشیده می‌شود. ما امیدواریم بازگشت او همراه با عصبانیت و شاید هم تعدادی اسباب‌بازی جدید باشد.»

شماره‌ی اول «الکترا» به نویسندگی «مت آونز»، طراحی «الک مورگان» و طرح جلدی از «الیزابت تورک» در فوریه‌ی ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

منبع: CBR