نویسنده ای جدید برای کمیک Tomb Raider

توسط : در تاریخ : شنبه, نوامبر 22nd, 2014

امروز مشخص شد که «ریانا پراچت» (Rhianna Pratchett) قرار است نویسندگی کمیک های «مهاجم مقبره» (Tomb Raider) را از شماره ۱۳ آن برعهده بگیرد.

او درحالی مسؤولیت نگارش داستان این کمیک را بر دوش خواهد کشید که پیش از این با «گیل سیمون» (Gail Simone) از شماره ۷ بصورت مشترک نویسنده آن بوده است. او در صفحه توئیتر خود در این درباره توضیح داده: “من خیلی خوشحالم که قراره ادامه کمیک های «مهاجم مقبره» رو از شماره ۱۳ برای Dark Horse بنویسم”

Dark Horse ناشر این سری کمیک اشاره کرده که شماره ۱۳ این کمیک، یک آرک جدید را آغاز خواهد کرد و یک فرصت عالی است برای افرادی که قصد دارند خواندن کمیک را آغاز کنند.

در توضیح این کمیک آمده: “زندگی آرام لارا بعنوان یک شاغل در موزه بریتانیا، وقتی وارد بازی یکی از دوستانش میشود از هم می پاشد. دوستی که تا پیش از این فکر میکرد مرده است!”

Tomb Raider #13 در تاریخ ۲۵ فوریه ۲۰۱۵ با قیمت ۳٫۹۹$ منتشر خواهد شد.

منبع: IGN


  • MEHRAN
   در پاسخ به MEHRAN

   خب من یه جایی کمیک رو دراپ کردم که فقط گیل سیمون بود و خیلی خوشحالم که این اتفاق افتاده و نویسنده عوض شده حداقل دوباره می تونم برم سراغش:دی

  • MEHRAN
   در پاسخ به MEHRAN

   خب آقای حسین شبستری با نام کاربری HoSeIn و نام سابق WOLVERINE و نام جدید سحر برای همیشه از تحریریه اخراج شدن و تمام کامنتا و مطالبشون هم پاک خواهد شد. ایشون در طول این مدت اشتباهات بزرگی ازشون سر زد که یکیش همین ساخت اکانتی جعلی به اسم سحر رضوی و جلب اعتماد من برای عضویت در تحریریه بود. حتا برای این که هویتشون رو مخفی کنن از آی پی دیگه ای برای کامنتایی که با نام سحر می گذاشتن استفاده می کردن و خب مطمئن شدم کامنتای توهین آمیزی هم که در سایت اسپایدی یا سایتهای دیگه با نام ایشون رفته بود کار خودشونه و متأسفم که حتا از ایشون دفاع هم کردم. همینجا اعلام می کنم که این آقا هیچ جایی در این سایت و حتا سایتای دیگه نداره و برای خودم متأسفم که همچین کسی رو به جمع خودمون راه دادم. متأسفم که من باعث شدم همچین کسی تو سایت مقاله بذاره و از اسم فانتزی کمیک سوء استفاده کنه.
   عذرخواهی می کنم از تمام دوستان، کاربران و همکاران.

  • amin
   در پاسخ به amin

   لینک قسمت یکش رو میشه بزارین…
   ممنون.