نویسنده آخرین فیلم ولورین معرفی شد

توسط : در تاریخ : شنبه, آوریل 25th, 2015

به نقل از The Wrap کمپانی فاکس قرن بیست برای نوشتن فلیمنامه آخرین فیلم هیوجکمن در نقش ولورین مایکل گرین را استخدام کرده است.

بنا به گزارشات کارگردان جیمز منگولد (ولورین) قرار است این عنوان را کارگردانی کند و اسکریپت کار قرار است توسط جیمز کلی کار شود. گرین در حال حاضر مسئولیت تهیه کردن فیلمنامه را برعهده دارد. گرین در کارنامه خود نوشتن فیلنامه هایی چون گرین لنترن رایان رینولدز و پرومته ریدلی اسکارت را دارا می‌باشد.

.


.

سومین فیلم انفرادی ولورین قرار است توسط کمپانی فاکس قرن بیست در اوایل سال ۲۰۱۶ فیلمبرداری شود، این فیلم قرار است طبق برنامه ریزی ها در ۳ مارس ۲۰۱۷ بر پرده سینما برود، که گفته می‌شود این اخرین فیلم هیوجکمن در نقش ولورین است.


ولورین Wolverine

img

او چون یک حیوان درنده‌خو است و روحی چون یک سامورایی دارد. جیمز لوگان هولت جهش‌یافته‌ای است که عمر بسیار درازی داشته و گذشته‌اش مملو از خون و جنگ و خیانت است. زخم‌های او به سرعت التیام می‌یابند و حواسی بسیار قوی دارد. از مشتش پنجه‌هایی از جنس استخوان بیرون زده که همچون دیگر استخوان‌های بدنش با فلز «آدامنتیوم» پوشیده شده‌اند. پس می‌توان چنین گفت که ولورین یک سلاح تمام عیار است.