کامیک کان ۲۰۱۶: نقش تونی رولوری درفیلم «اسپایدرمن: بازگشت به خانه» مشخص شد

توسط : در تاریخ : یکشنبه, جولای 24th, 2016

یکی از نکات مجهول درمورد فیلم «اسپایدرمن: بازگشت به خانهSpider-Man: Homecoming» لیست بلندبالای بازیگران آن است که تقریبا بجز هالند، تومه و دوانی جونیور، نقش هیچکدام از آن‌ها مشخص نشده‌است. اما دیشب طی نمایش تریلر این فیلم درکامیک کان نقش «تونی رولوریTony Revolori» نیز مشخص شد.

tony-revolori-flash-thompson

طبق تریلری که دیشب درکامیک کان از این فیلم درمعرض نمایش قرار گرفت، رولوری ایفاگر نقش فلش تامپسون، پسر قلدر مدرسه خواهد بود. این تریلر اینگونه توصیف شده‌است:

درطول تریلر ما یه سکانس کامل داشتیم که توی اون پیتر با بازی تام هالند به مدرسه رفته بود و همچنین جیکوب بتلون، لورا هریر و زندیا هم توی تریلر حضور داشتن. ما توی این سکانس متوجه شدیم که برای پیتر، امروز توی مدرسه یه روز کاملا معمولیه، از کلاسی به کلاس دیگه میرفت، توی بوفه غذا میخورد و با مشکلاتش سر و کله میزد، هم بعنوان یه بچه دبیرستانی و هم بعنوان یه قهرمان.

توی کلاس علوم، پیتر داشت به یه ویدئو تو یوتیوب نگاه میکرد که درمورد همکاری اسپایدرمن، ایرون من و وار مشین علیه جاینت من بود (همون چیزی که تو «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» دیدیم) و درهمین حال معلم اسم فلش تامپسون رو میبره تا به سوال جواب بده و اون لحظس که تونی رولوری شروع به حرف زدن میکنه و ما متوجه میشیم که تونی، فلش تامپسونِ جهان سینمایی ماروله.

این فیلم به‌کارگردانی جان واتس در ۷ جولای ۲۰۱۷ (۱۶ تیر ۱۳۹۶) اکران خواهد شد.


اسپایدرمن Spider-Man

img

پیتر پارکر نوجوان توسط یک عنکبوت رادیواکتیو شده گزیده می‌شود و بدین ترتیب قدرت‌هایی عنکبوتی بدست می‌آورد. بعد از مرگ عمویش بن، که پیتر می‌توانست جلویش را بگیرد، او آموخت که «قدرت زیاد مسئولیت زیادی را می‌طلبد». پیتر پارکر سوگند خورد بی‌گناهان را از گزند آسیب محافظت کند و تبدیل به اسپایدرمن شگفت‌انگیز شد.