نقش «بتمن» در «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» بیشتر می‌شود

توسط : در تاریخ : جمعه, سپتامبر 11th, 2015

در چند روز اخیر شایعه‌ای در اینترنت پخش شد که می‌گفت قرار است برادران وارنر قصد دارد تا نقش «بتمن» را در «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» افزایش دهد. اینک کارگردان فیلم «زک اسنایدر» این شایعات را تایید کرده، ولی گفته است که این تغییرات فقط به خاطر بهتر شدن داستان فیلم است.

این شایعات را سایت هیروئیک هالییود پخش کرد و براساس گزارش آن‌های در صحنه‌های مشترک «سوپرمن» و «بتمن»، «بن افلک» صحنه‌ها را از آن خود کرده است و به همین خاطر وارنر قصد زیاد کردن صحنه‌های او را دارد. اما «رک اسنایدر» در این باره گفته:

حقیقت داره ولی این کار فقط به خاطر اینه که بتمن ما با بتمن کریس نولان فرق داره و ما باید تو فیلم یه ذره بیشتر در این باره توضیح بدیم و تازه شما هم همین تازگی یه فیلم کامل واسه سوپرمن داشتید. من فقط می‌خوام بیشتر درموردش توضیح بدم چون لازمه که بدونید بتمن وضعیتش چند چنده.

صحبت‌های «اسنایدر» با عقل جور در می‌آید زیرا ما از قبل خاستگاه «سوپرمن» را در فیلم «مرد پولادین» دیدیم ولی هنوز از خاستگاه «بتمن» جدید چیزی نمی‌دانیم. یادمان باشد که فیلم‌های «کریستوفر نولان» هنوز در خاطرات مردم جایگاه محکمی دارد و وقت آن است که ذهن مردم برای «بتمن» جدید آماده شود. و البته این نکته را نیز فراموش نکنیم که در حال حاضر شخصیت «بتمن» با مجموعه بازی بسیار موفق خود و یک انیمیشن در حال ساخت، محبوبیت بیشتری از «سوپرمن» دارد.