نسخه‌ی دیجیتال اچ-دیِ ددپول رکورد زد!

توسط : در تاریخ : یکشنبه, می 8th, 2016

ددپول، فیلمی در ژانر سوپرهیرویی که توانست تغییر بزرگی دراین ژانر بوجود آورد، رکورد جدیدی به‌جا گذاشت.

deadpool-hd-home-release

بنا به‌گزارشات منابع، ددپول سریع‌ترین میزان فروش درنسخه Digital HD تاکنون را داشته است. طبق این گزارش، این فیلم تولید شده توسط فاکس طی یک هفته حضور دربازار توانسته ۱ میلیون نسخه فروش داشته باشد. این عملکرد قافل‌گیرکننده، ددپول را به بهترین عنوان دیجیتال اچ-دیِ فاکس و البته سریع‌ترین میزان فروش درنسخه دیجیتال اچ-دی تبدیل می‌کند.

مری دیلی، رئیس بخش بازاریابی کمپانی فاکس دراین رابطه گفت:

واکنش طرفداران به ددپول درسینما بی‌سابقه بوده، حالا هم اتفاقی مشابه درنمایش خانگی افتاده. درعرض یک هفته فروش این نسخه به درجات ابرقهرمانی رسید.

برگرفته از غیر عادی ترین ضد قهرمان کمیک‌های مارول، ددپول خاستگاه یکی از عوامل اصلی و سابق نیروهای ویژه را که حالا تبدیل به اجیر شده‌ای پولکی با نام وید ویلسون شده است را روایت می‌کند که به دنیال انجام آزمایشاتی قدرت‌هایی چون احیاء را به دست آورده و نام ددپول را برای خود برگزیده است. مجهز شده با انواع و اقسام سلاح‌ها و با حسی تاریک از شوخ‌طبعی ددپول در جستجوی مردی است که زندگی‌اش را نابود کرده است.

 

 

 


  • FEIZ
   در پاسخ به FEIZ

   عجب
   هر چی فاکس سال پیش به چهار شگفت‌انگیز و با چهار شگفت‌انگیز گند زد امسال با این فیلم و این شخصیت گل کاشت.
   دمش گرم، مخصوصا دم کارگردان گرم که چند وقت پیش در یک مصاحبه گفته بود:
   ***((در زمان تماشای فیلم «ددپول» پیش خودم نمی‌گویم که “اوه، این فیلم فوق‌العاده‌اس” بلکه می‌گویم “اوه خدایا، خیلی بهتر از این می‌توانستم فیلم را بسازم”. به هیچ عنوان قصد ندارم کارهای احمقانه‌ای مثل “الان باید فیلم را دو برابر بزرگتر بسازم به این دلیل که حوصله مردم سر خواهد رفت” یا “شخصیت‌های منفی فیلم باید سه برابر بیشتر باشند” را انجام بدهم.)) ***
   فیلم خوبی بود، در کل بهترین قسمت فیلم برای من اونجایی بود که فرانسیس در رفت بعد ددپول هی کلشو این ور اون ور میکرد و صورتشو دو دستی گرفت، کلا قسمت های فیزیکی طنزش مثل همین صحنه از بهترین بخش فیلم برای من بود، در کل بقیشم خوب بود به جز مبارزه اون زنه و اون ایکس منه.

  • Ali Hamraz
   در پاسخ به Ali Hamraz

   Iاز همون اول محشر بود

  • parsoo
   در پاسخ به parsoo

   دمتون گرم دوباره سایتو راه انداختین

  • A.H
   در پاسخ به A.H

   من ددپولو دیدم خییییلی باحال بود هیچ ایرادی نداشت و بهترین فیلم جهان هست واااااای چه قد کیف داد من هفته پیش bvs dp cwرو دانلود کردم و cw dp رو دیدم کیف کردم ولی bvs انقد چرت بود هی میزدم جلو و کلا نصفشم ندیدم فقط ۵ دیقه اولش خوب بود
   خخخخخخخخخخخخخ:مارتا
   چرا گفتی مارتاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

  • gotham knight
   در پاسخ به gotham knight

   آقا دمتون گرم واقعا…
   یه تشکر ویژه از محمد سوری و امیر و حجت که سایتو دوباره راه انداختن
   واقعا کمبود یه مرجع کمیکی منطقی و بی تعصب تو ایران حس میشد
   به امید روز های بهتر

   • Mr.Osborn
    در پاسخ به gotham knight

    آخخخ گفتی… اقا تریلر فیلم اساسین اومده…نمرات xmen هم اومده…. منتقدین عزیز باز هم حماسه افریدند…کم کم دارم به مسیله ی پول دادن دیزنی ایمان میارم!

  • پوریا
   در پاسخ به پوریا

   سلام
   من کل کنیم لوگان پیر رو خوندم ولی متوجه نشدم لوگان اصلی چطور مرده و تو جنگ پنهان کجاست؟
   می شه توضیح بدید