نخستین پروموهای BvS منتشر شد

توسط : در تاریخ : یکشنبه, می 3rd, 2015

به‌روزرسانی: ۲ تصویر جدید اضافه شد.

امروز وارنر پروموآرت‌های جدیدی از فیلم «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» منتشر ساخت که نگاهی بهتر به دو لباس مخصوص بتمن دراین فیلم را به ما می‌دهد.

   

t8fvvsqp9kilgmo001mk

WW

بتمن علیه سوپرمن:طلوع عدالت توسط هنری کاول در نقش کلارک کنت/ سوپرمن، بن افلک در نقش بروس وین/بتمن، گال گادوت در نقش شاهزاده دایانا/واندرومن، امی آدامز درنقش لوئیس لین، لارنس فیشبرن درنقش پری وایت ، دایانا لین در نقش مارتا کنت، جسی آیزنبرگ به عنوان لکس لوتر، جرمی آیرونز به عنوان آلفرد و جیسون موموآ در نقش آکوامن قرار است در این عنوان سنیمایی بازی کنند.

بتمن علیه سوپرمن:طلوع عدالت، توسط کریس ترو نوشته شده است، بر اساس فیلنامه‌ای از دیوید‌ اس.چارلز روون و دبوراه اسنایدر تهیه کنندگی آن را عهده‌دار است و کار توسط زک اسنایدر کارگردانی می‌شود.

طلوع عدالت قرار است تا در ۲۵ مارس ۲۰۱۶ در ایالات متحده به صورت سه‌بعدی اکران شود.

منبع: ComicBookMovie


سوپرمن Superman

img

در نوزادی توسط سفینه‌ای از سیاره‌ی محکوم به فنای کریپتون به زمین فرستاده می‌شود، کال ال (Kal-El) توسط خانواده‌ی مهربان کنت به فرزندخواندگی پذیرفته و با نام کلارک کنت Clark Kent در منطقه‌ی مرکزی آمریکا بزرگ می‌شود. از طریق قدرت بسیار زیاد ابرانسانیش که نیروی خورشید به او داده بود، کلارک تبدیل به سوپرمن می‌شود تا از بشریت در مقابل تهدیدات مختلف در کنار حقیقت، عدالت و روش آمریکایی پشتیبانی و دفاع کند!