نخستین نگاه به جوکر و رابین درنخستین تصاویر از انیمیشن «لگو بتمن»

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, جولای 21st, 2016

بعد از موفقیت دور از انتظار «فیلم لگو Lego Movie»، وارنر علاوه براینکهساخت دنباله این فیلم را تایید کرد، از ساخت اسپین‌آفی با محوریت کاراکتر محبوب بتمن نیز خبر داد. حال پس از انتشار دو کلیپ تبلیغاتی، نخستین تصاویر از این انیمیشن نیز منتشر شد.

The LEGO Batman Movie The LEGO Batman Movie

The LEGO Batman Movie The LEGO Batman Movie

کریس مک‌کی، کارگردان این انیمیشن در رابطه با جوکر و رابین اذعان داشت:

جوکر خودشو هم‌سطح با بتمن میبینه، دریک تراز و کامل‌کننده ماجرا. ولی بتمن اعتقادی به این موضوع نداره و جوکر هم سعی میکنه که بهش ثابت کنه که بزرگترین دشمنشه.

رابین هم یه پسر کاملا خوش‌بینه و همیشه به نیمه‌ی پر لیوان توجه میکنه. درپایان روز، او تنها چیزی که واقعا میخواد، یه بغل کردنه.

همچنین تایید شده که رابین مورد استفاده دراین انیمیشن «دیک گریسونDick Grayson» خواهد بود، درحالی که از نظر ظاهری شباهت بسیاری به رابین ساخته شده توسط فرانک میلر، «کری کلیCarrie Kelly» دارد.

دراین انیمیشن ویل آرنت درنقش بتمن، مایکل کرا درنقش رابین، روزاریو داوسن درنقش بتگرل، رالف فینس درنقش آلفرد و زک گالیفیاناکیس درنقش جوکر صداپیشگی کرده‌اند. لگو بتمن با کارگردانی کریس مک‌کی در فوریه ۲۰۱۷ اکران خاهد شد.


بتمن Batman

img

بروس وین که در کودکی شاهد به قتل رسیدن پدر و مادر میلیاردر خود بود، تصمیم می‌گیرد تا انتقام مرگ آن‌ها را بگیرد. وی برای رسیدن به کمال روحی و جسمی، مسلط شدن به هنرهای رزمی، مهارت های کارآگاهی و روانشناسی جنایی، تحت آموزش‌هایی همه جانبه و سخت قرار می گیرد. سپس لباس خفاش بر تن می‌کند و پیشرفته‌ترین جنگ افزارها را به کار می‌بندد تا تبهکاران را به وحشت بیاندازد. این‌جاست که بتمن متولد می‌شود.