نخستین تصویر از «گرباد سرخ» درسریال «سوپرگرل» منتشر شد

توسط : در تاریخ : یکشنبه, سپتامبر 20th, 2015

CBS نخستین تصویر از «گردباد سرخ Red Tornado» درسریال «سوپرگرل Supergirl» را منتشر ساخت.

81hMR

حضور او درسریال اینگونه توصیف شده‌است:

«گردباد سرخ» پیشرفته‌ترین روباتی است که دنیا به خود دیده است. این روبات را که دکتر «تی. او. مارو» به عنوان یک سلاح تمام‌عیار برای ارتش آمریکا ساخته است، خیلی زود ادراک خود را بازمی‌یابد و خطر جدی‌ای برای نشنال سیتی به وجود می‎آورد…شهری که مردمش برای «سوپرگرل» بسیار مهم هستند.

«ایو گلدبرگ» قرار است نقش این کاراکتر را ایفا کند. هنوز مشخص نیست که «گلدبرگ» چگونه قرار است هم نقش «مارو» و هم نقش «گردباد سرخ» را بازی کند. با اینکه «گردباد سرخ» در کمیک‌ها با خصوصیات انسانی به تصویر کشیده می‌شود ولی انسان نیست. «مارو» نیز تنها خالق او می‌باشد و البته شخصیت منفی‌ای نیز دارد درحالی که «گردباد سرخ» یک قهرمان و مدت‌ها عضو «اتحادیه‌ی عدالت» بوده است.

قسمت پایلوت این سریال توسط الی ادلر و گرگ برلنتی نوشته شده. این دو همراه با اندرو کریزبرگ تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال به‌ شمار می‌روند. همچنین Glen Winter که سابقه‌ی کارگردانی یکی از اپیزودهای Arrow را در کارنامه دارد، پایلوت این سریال را کارگردانی کرده است.

کارا زور-ال، متولد سیاره کریپتون، در خلال نابودی این سیاره به زمین می‌آید. با قدرت‌هایی شبیه به پسرعمویش سوپرمن، در سن ۲۴سالگی بعد از پنهان‌کاری تصمیم می‌گیرد به قهرمانی تبدیل شود که سرنوشت برایش رقم زده. Melissa Benoist دراین سریال نقش کارا زور-ال/سوپرگرل را برعهده دارد.

به‌گزارش فانتزی کمیک، قسمت نخست سریال سوپرگرل درتاریخ ۲۶ اکتبر امسال (۴ آبان ۱۳۹۴) هر دوشنبه ساعت ۸ شب روی انتن شبکه CBS خواهد رفت.

 


گردباد سرخ Red Tornado

img

روباتی که توسط دکتری خبیث به نام «تی.او مارو T.O. Morrow» برای نفوذ کردن به گروه «انجمن عدالت آمریکا» ساخته می‎شود. حالا او یک ابرقهرمان و عضو گروه «اتحادیه‌ی عدالت» است.