نخستین تصاویر رسمی از سریال «جسیکا جونز» منتشر شد

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, سپتامبر 17th, 2015

«جسیکا جونز Jessica Jones» دومین سریال مارول/نت فلیکس پس از عنوان موفق «دردویل Daredevil» است که چندی پیش تیزر نخست این سریال منتشر شد. اینک مارول از نخستین تصاویر این سریال نیز رونمایی کرد.

 

MARVEL’S JESSICA JONES MARVEL'S JESSICA JONES

MARVEL'S JESSICA JONES

MARVEL'S JESSICA JONES MARVEL'S JESSICA JONES

با بازی کریستن ریتر، دیوید تینانت و مایک کولتر این سریال در تاریخ ۲۰ نوامبر (۲۹ آبان) از شبکه اینترنتی نت فلیکس شروع به پخش خواهد کرد.

 


  • ابوالفضل
   در پاسخ به ابوالفضل

   امید زیادی به این سریال دارم…
   از تیزرش و تمی که داشت میشه حدس زد با یه فیلم جنایی معمایی روبرو هستیم

  • M.Bagher Sobhani
   در پاسخ به M.Bagher Sobhani

   چه میشه.
   حتم دارم این سریال حتی از دردویل هم بهتر میشه و سریال معرکه ای میشه.
   با اینکه من از طرفداران دی سی هستم اما مارول الکی نیست که از دی سی جلوترسا، تنها امید دی سی سریال فلشه که اگه اون هم از راه بدر بشه کلا از مارول شکست خورده اینم رو بقیه شکستاش! من به عنوان طرفدار دی سی انتظار دارم که دی سی خوب عمل کنه و از مارول، رقیب دیرینش جلو بزنه اما همه اینا خواب و رویاست و دی سی نه تو کمیک هاش نه فیلم هاش و نه سریال هاش این تحول رو ایجاد نمیکنه و از مارول جلو نمیزنه!

   • M.S.A.A
    در پاسخ به M.Bagher Sobhani

    امید DC به سریال فلش ـه؟ 😐 😐 😐 😐 😐
    پس پریچر این وسط کشک، ارو کشک (همین دردویل کلی ایده از ارو گرفته و کلی رو همون ایده ها کار کرده و خیلی شاهکارتر از ارو درشون آورده)، LoT کشک، سوپرگرل کشک، اصلاً دنیای سینمایش کشک
    خدایی چندتا کمیک از مارول و DC خوندی که میگی DC از مارول عقب تره 😐 😐 😐 تو یه دونه کمیک از بین این همه کمیکی که مارول چاپ کرده پیدا کن اندازه بتمن هالووین طولانی و آرخام آسایلوم و Whatever happened to caped cursed و Killing Joke و… باشن، تازه اینا فقط کمیک های تک قسمتی (حالا سومی ـش دو قسمتیه) بتمن ـن
    DC بهترین کمیک های تاریخ صنعت کمیک رو داره
    Infinite Crisis, Crisis on infinite Earth, Watchmen, Hell Blazer
    تروخدا هیچی نمی دونی الکی نگو عاشق DC ـی 😐

    • M.Bagher Sobhani
     در پاسخ به M.S.A.A

     آقا من از هرکی پرسیدم گفته که سریال اررو داره بی مزه میشه. شما کلاتا قاضی کن اررو تو فصل ۳ با دوبار شمشیر خوردن نمرد و تازه از افتادن هم ضربه مغزی نشد! ولی راس الغول با یه شمشیر از پا درامد.
     شما از چیزایی که نمیدونید الکی واسه من نذارید و به کامنتای من ایراد بیخودی نگیرید من تموم اینا رو مطالعه کردم و مثه شما الکی حرف نمیزنم.

     • M.S.A.A
      در پاسخ به M.Bagher Sobhani

      ارو که بی مزه هست ولی همین ارو باعث شروع یه فاز جدید تو سریال های سوپرهیرویی شده
      شما که دلایلت رو دلی لو مدرکه یه کمیک معرفی کن دیگه، بگو یه کمیک که از این کمیک های DC شاخ تر باشه، شما که توهین نمی کنی و با منطق جواب میدی و خودت رو نمیگیری 😐

      • M.Bagher Sobhani
       در پاسخ به M.S.A.A

       تو اینترنت سرچ کنید شکست سخت دی سی از مارول وبسایت مرد عنکبوتی، تو اونجا از شکست دی سی گفته کل اینترنت رو زیر و رو کنید و حتی یه جمله از پیروزی دی سی پیدا کنید اسمم رو عوض میکنم.

       • M.S.A.A
        در پاسخ به M.Bagher Sobhani

        سایت ایرانی شد منبع 😐

       • Slade
        در پاسخ به M.Bagher Sobhani

        خب قصد ندارم وارد این بحث کششششدار بشم اما لازمه ب بعضی نکات اشاره کنم.
        دی سی از همه جهت عقب تر نیست در مورد بازی های کامپیوتری که کاملا برتره از مارول سریال هم فعلا خیییلی زوده تصمیم گرفت هرچند در اینده احتمال اینکه کیفیت مارول خیلی بالاتر بره هست چون نتفلیکس واقعا کارش درسته
        تنها چیزی که دیسی عقب افتاده فیلم هستش که فکر نکنم تا۲۰۲۰ هم به پای مارول برسه چون خیلی دیر شروع کرده
        کمیک هم بالا پایین زیاد داره شاید الان ج.پنهان مارول نتیجه بهتری بگیره از همگرایی اما هیچوقت ب معنی شکست سخت دیسی یا مارول نمیشن هرکدوم ممکنه ی دوره رو اوج باشن
        در کل میدونم زیاد ربط نداره اما ارررو خیلیی خیللیی مزخرفه اینو ته دلم مونده بود جا داشت اینجا بگم

    • M.Bagher Sobhani
     در پاسخ به M.S.A.A

     بله من به جرات میتونم بگم هم سینمای دی سی هم سریال هاش هم کمیک های دی سی همیشه از مارول شکست خورده و خواهد خورد.
     پر فروش ترین فیلم های کمیکی و حتی جهان متعلق به ماروله مثلا مرد آهنی به عنوان یه مثال کوچک. کمیک های دی سی هم در کمال تعجب هیچ جایی در بین ده کمیک برتر جهان نداره. اینا رو مطالعه کن رتبه و فروش دنیای سینمایی دی سی رو با مارول مقایسه کن کمیک هاشون رو از نظر فروش مقایسه کن چررت شدن سریال اررو تو فصل ۳ و زنده موندن الکی گرین اررو و کشته شدن راحت راس الغول رو در نظر بگیر بعد همه این اتفاقات بیا و بگو دی سی از مارول جلوتره.اصلا یه چیز از دی سی بگید که از مارول جلو تر باشه!

     • M.S.A.A
      در پاسخ به M.Bagher Sobhani

      پس اینطوریه فیلم های مارول از شاهکارهای استنلی کوپریک هم بالاتره چون فروش فیلم های کوپریک از فیلم های مارول کمتره 😐 😐
      دلیل فقط شد فروش؟ چون فیلم فروخته شاهکاره؟ یعنی الآن شاهکارترین فیلم تاریخ سینما آواتاره 😐 😐
      شما چند فصل از سریال های مارول رو دیدی که میگی از سریال های DC بهرته؟ از کجا معلوم دردویل فصل های بعدیش گند نزنه و مثل ارو الکی و آبکی شه؟ 😐
      باز هم فروش، پول، فروش، پول
      من دارم عمق محتوا و طراحی و داستان و فلسفه کمیک ها رو میکش وسط شما هی بگید فروش
      از بهریت آثار صنعت کمیک نام بردم شما هی بحث فروش رو جلو آوردید 😐 بحث منطقی رو آمار و مطالعه ـتون همین بود؟ 😐 😐
      فن بوی که میگن همینه

      • M.Bagher Sobhani
       در پاسخ به M.S.A.A

       من تمام فیلم های مارول از اول تا آخر از الکترا تا نگهبانان کهکشان و چهار شگفت انگیز رو دیدم. من تمام فیلم های دی سی از سوپرمن تا بتمن رو هم دیدم. در فیلم های مارول حس همکاری و متحد شدن وجود داره ولی در دی سی همچین حسی نیست چهارمین فیلم پر فروش تاریخ سینمای جهان مربوط به مرد آهنی ۳ هست، تازه فیلم های پر فروش یه امتیاز و برتری و پیروزی مارول علیه دی سی به حساب می آد چون کسی به کیفیت فیلم نگاه نمیکنه به فروشش نگاه میکنه و فروش بیشتر فیلمهای مارول برابره با پیروزی مارول علیه دی سی!

      • M.Bagher Sobhani
       در پاسخ به M.S.A.A

       کیفیت کمیک ها هیچ ارزشی نداره فروش بیشتره که باعث پیروزی یک کمپانی میشه و هر کمپانی به فکر فروشه بیشتر و پول بیشتره. تازه با کیفیت ترین کمیک ها از دید سایت های معتبر جهان متعلق به ماروله.

       • The_old_detective
        در پاسخ به M.Bagher Sobhani

        دوستان بی خیال اینا که دیگه بحث نداره!
        مارول بهترین کمیک های تاریخ رو داره،آیرون من ۳ چهارمین فیلم برتر تاریخه،فیلمنامه های مارول اصلأ هم حفره ندارن،هر کمیک و فیلمی که بیشتر فروش کنه به طور قطع کیفیت بهتری از بقیه داره،پنگوئن هام پرواز میکنن،استقلالم این فصل قهرمان میشه 😐
        با منم بحث نکنین اعصاب ندارم! :دی!

       • ابوالفضل
        در پاسخ به M.Bagher Sobhani

        از مثال های بزرگی که میشه برای “فروش نه مشخص کننده کیفیت و نه مشخص کننده برنده است” زد، شاهکار به یاد ماندنی دیوید فینچر، fight clubاست. که به خاطر تعلق گرفتن سینما های کم فروش کمی داشت.
        توی ژانر ابرقهرمانی هم میشه به The Dark Knight Rises اشاره کرد. چون نتوانست انتظارات را در فروش برآورده کند و از نسخه قبلی کم تر فروش کرد. با اینکه به نظر من در حد قسمت دوم این سه گانه بود. و اتمسفر خاص و جذابی داشت.

   • nightkid
    در پاسخ به M.Bagher Sobhani

    بازم هزاران بار خدا رو شکر که طرفدار دی سی هستی….مارول فن بودی چمیکردی تو دیگه؟؟؟

  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   بازیگر نقش اول خیلی بی‌حاله صورتش…ازش خوشم نمیاد

  • شهروز
   در پاسخ به شهروز

   قدرتایه این جسیکا جونز چی هست ؟

  • M.Bagher Sobhani
   در پاسخ به M.Bagher Sobhani

   سایت میخواید بنویسید پرفروش ترین کمیک ها فانتزی کمیک.
   تازه آدمایی مثل شما ادعاشون زیاد میرسه و فکر میکنند با یه بار کمیک خوندن همه فن میشند و می آند تو این سایت اطلاعات الکی بدون ذکر منبع مینویسند و به غیر از توهین کار دیگه ای بلد نیستند.

   • mamad
    در پاسخ به M.Bagher Sobhani

    آقای صبحانی داداش من من یه بار میگم و خلاص
    اختمالا سنت زیر ۱۸ چون هیچی از تاریخ دی سی نمیدونی شما فک کردی چند وقته مارول کمیک پرفروش میزنه دیگه شاهکاره؟
    عزیزم زمانی که مارل داشت ور شکست میشد دنیا دست دی سی بود بهترین کمیک های تاریخ از دی سی
    کمیک هایی مقل شوخی مرگبار و بازگشت شوالیه تاریکی … در مورد منیع هم واقعا متاسفم که سایت ایرانی منبعته اون سایت منبع شما طرفدار مرد عنکبوتیه و تو همه نظر سنجی ها اونو اول داره درمورد بازی انیمیشن هم که مارول باید لنگ بندازه ت سریالم هن چیزی معلوم نیس فیلمم قبول دارم فیلم های مارول پرفرش تره اما از نظر شاهکار بودن انتقام جویان که بهترین فیلمه مارله نمرش۸٫۱ ولی شاهککار جهان وچهارمین فیلم برتر تاریخ ینی شوالیه تاریکی نمرش۹ اس
    پس لطقا الکی حرفی نزن و خودتو دی سی فن معرفی نکن
    دمت گرم

    • M.Bagher Sobhani
     در پاسخ به mamad

     عزیزم شما بروید تاریخچه شخصیت شزم را بخونید، هر جا حتی سایت های خارجی را گشتم در این مطلب که میگویم حرفاشون مشترک بود.
     شزم نخستین بار در سال ۱۹۳۹ میلادی توسط سی سی بک و با طراحی زیبای ایشون توسط انتشارات فاست کمیکس (به انگلیسی Fawcett Comics) خلق شد. این شخصیت خیلی زود مشهور شد و فاست کمیکس را در رتبه اول پر فروش ترین انتشاراتی کمیک در زمان خودش قرار داد. دی سی که تحمل موفقیت فاست کمیکس را نداشت در سال ۱۹۴۱ میلادی در دادگاه علیه فاست کامیکس شکایتی کرد مبنی بر اینکه شخصیت شزم از سوپرمن کپی برداری شده است. بنابراین دادگاه این شکایت را بررسی کرد و به علت نبود نسخه اولیه سوپرمن شکایت دی سی را نادیده گرفت. دی سی دست بردار نبود و میخواست هرطور شده فاست کامیکس را از رقابت برکنار کند پس دوباره شکایتش رو مطرح کرد و سرانجام در سال ۱۹۵۳ میلادی شخصیت شزم از فاست کامیکس گرفته شد و فاست کامیکس موظف به پرداخت جریمه به دی سی کامیکس شد. دی سی کامیکس پس از این موفقیت فاست کامیکس را از دور رقابت بیرون کرد و در سال ۱۹۷۲ میلادی دوباره شخصیت شزم را طراحی و ماجراهای او را در کمیک افسانه ها (یا افسانه شزم!) با دشمنانی نظیر آدام سیاه (بلک آدام) مطرح کرد و طرفداران بیشماری دارد.
     من به شخصیت شزم علاقه دارم برای همین خودم را دی سی فن اعلام کردم چون شخصیت شزم واقعا جذاب است.

     • scarecrow
      در پاسخ به M.Bagher Sobhani

      اولا میتونستید فقط بگید من از شزم خوشم میاد برای همین دی سی فنم دیگه لازم نبود تاریخچش رو بنویسید
      ثانیا کیت لجر نادرست است.هیث لجر درست است

      • M.Bagher Sobhani
       در پاسخ به scarecrow

       اولا میدونم هیت لجره در نوشتن حواسم نبوده اشتباه نوشتم ثانیا خواستم مردم درمورد شزم بیشتر بدونند بد کردم هدفم خیرخواهی بوده و کمک به این سایت و افزایش اطلاعات بقیه؟

    • M.Bagher Sobhani
     در پاسخ به mamad

     اولا من ۲۰ سالمه، ثانیا صبحانی نادرست است سبحانی صحیح میباشد، ثالثا من زیاد درمورد تاریخ دی سی مطالعه کردم، رابعا اون امتیاز قابل اطمینان نیست درسته که سایت IDMB بسیار در زمینه فیلم و سریال معتبر است ولی امتیازاتش را مردم به این سایت میدند، بعضی ها ندیده امتیاز میدند بعضی ها الکی! خامسا درسته که چهارمین فیلم شوالیه تاریکی با بازی خارق العاده و افسانه ای کیت لجر در نقش جوکر میباشد اما دی سی کمتر کاراکترهاش را از طریق سینما به مردم شناسانده است.

    • مردعنکبوتی
     در پاسخ به mamad

     مارول برتره و برتر خواهد بود
     شما که داری هی میگی دی سی تو بازی سره مطمئن باش تو باز هم مارول سر تر میشه
     تو کمیک که من از وفتی که یادم میاد مارول بهتر از دی سی بود و همیشه کمیک هاش
     بیشتر از دی سی میفروخت
     بتمن نولان اصلا بتمن کمیک بوکی نبود و نخواهد بود بتمن زک اسنایدر بتمن کمیک بوکیه
     شما که میگی دی سی کمیک های شاهکار زیادی داشت چرا همش از بتمن نام ببرید از گرین ارو فلش سوپرمن اینا هم نام ببرید دیگه
     کمیک هاب ماندگار مارول هم خیلیه مثل شوالیه های مارول مرگ گوئن مردعنکبوتی در حومه شهر آخرین شکار کریون شکارچی جنگ های بینهاین اونجرز های جدید اغضب التران و …
     بعدشم چرا پیگی اون سایت بده هر حرفی رو که میخوای برو جلوشون بزن قشنگ جوابتو میدن
     بگو اون سایت چرته بعد ب

     • scarecrow
      در پاسخ به مردعنکبوتی

      یکی از نشانه های فن بودن این است که اعتقاد دارد شرکت مورد علاقه اش در همه ی زمینه ها از شرکت رقیب بهتر بوده ، هست و خواهد بود
      شما از کجا میدونید مارول تو بازی از DC سر تر میشه؟مگه از آینده اومدید؟از کجا میدونید بتمن اسنایدر کمیکه؟مگه فیلمه رو دیدین؟برای اینکه بتمن نولان رو بکوبید از اسنایدر حمایت میکنید.
      و در مورد اینکه چرا نمیریم تو اون سایت و ازشون انتقاد کنیم : شما تو فانتزی راحت حرفتون رو میزنید کسی باهاتون کاری داره؟مدیریت اگه توهین نکنید باهاتون کاری داره؟ولی اونجا چی ؟اونجا لازم نیست بهشون بگیم سایتتون چرته.حتی لازم نیست به قهرمانای مارول توهین کنیم.حتی لازم نیست از فهرمانای DC دفاع کنیم فقط کافیه اسم کاربریمون مال DC باشه مثلا اسممون جوکر باشه اونوقت هر حرفی بزنیم بهمون فحش میدن مثلا بگیم:امیدوارم جنگ داخلی موفق بشه. هزار نفر میان بهمون فحش میدن میگن پس انتظار داری موفق نشه حتما از اون دی سی فنا هستی که با فیلمای نولان و بازی های آرکهام با بتمن آشنا شدی شما دی سی فنا هیچی حالیتون نمیشه و هیچی از کمیک نمیدونید.
      اونجا مدیر سایت با کلی ادعا میاد بهت فحش میده.تو فانتزی تا حالا چند بار دیدی مدیریت تو بحث های الکی شرکت کنه؟چند بار به طرفداری یه شرکت توهین کرده؟چند بار با یه مقاله ی مزخرف اومده به یه قهرمان توهین کرده؟چند بار خودشو نامیده؟
      شاید اینا رو تایید نکنید ولی همین قدر که بدونید ما ارزش سایت فانتزی و مدیریتش رو میدونید برام کافیه

      • scarecrow
       در پاسخ به scarecrow

       چند بار خودشو [استاد] نامیده

      • M.Bagher Sobhani
       در پاسخ به scarecrow

       آقا لطفا دی سی فن و مارول فن و این مسخره بازی ها رو درنیارید. ما مسلمان هستیم و با هم برادر. در ثانی لطفا به عقاید دیگران احترام بگذارید و با طرفداران دی سی خوب رفتار کنید. در ثالث خیلی ها هستند مثل من طرفدار دی سی هستند ولی هم تاریخچه مارول را بلدند هم تاریخچه دی سی و هم فیلم دو طرف رو میبینند و از فیلم ها و سریال ها لذت میبرند و کاری ندارند که کدوم شرکتی اونو ساخته.

     • M.Bagher Sobhani
      در پاسخ به مردعنکبوتی

      من کمیک جنگ بی نهایت رو خوندم. واقعا کمیک فوق العاده ایه به شما هم توصیه میکنم بخونید. میتونم بهتون بگم این کمیک تقریبا بی همتاست. فیلم انتقام جویان ۳ با عنوان جنگ بی نهایت قراره بترکونه! نه تنها فیلم های قهرمانی بلکه کل سینمای هالیوود را پایین بکشه! در این فیلم مارول میزنه تموم هوادارانش رو ضربه فنی میکنه و ضربه آخر رو به اونا میزنه. در این فیلم تانوس به شش سنگ قدرت بی نهایت دست پیدا میکنه و اونا رو تو دستکش فلزی خودش قرار میده و تبدیلبه خدای دنیای کمیک ها میشه. قدرتی بی نهایت بدست می آورد و تموم قهرمانان و شروران مارول رو به خاک سیاه مینشونه و دمار از روزگار اونا در میاره. تانوس شروع به قتل میکنه تا توجه معشوقش الهه مرگ را جلب کنه. جالبه با کمک قدرت دستکش بی نهایت تانوس میتونه بر روح، ذهن، زمان، مکان، قلب، عشق، عقل، قدرت مطلق احاطه کامل پیدا کنه و حتی الهه مرگ را عاشقش بکنه اما او نمیخواد در عشق تقلب کنه. شش سنگ ابرقدرت بی نهایت شامل موارد زیر است:
      ۱- جعبه زمستانی باستان که در ثور ۱ غول های یخی از اون استفاده میکردند.
      ۲- عصای لوکی که معلومه چرا یکی از سنگ های قدرته و حاکم بر قلب و عشقه.
      ۳- گوی که در فیلم نگهبانان کهکشان استفاده شد.
      ۴- ایثر که ماده تاریکیه و در ثور ۲ ملیکس با کمک اون میخواست دنیا را در تاریکی فرو ببرد.
      ۵- تسراکت که در فیلم انتقام جویان ۱ لوکی با کمک آن به زمین آمد و بر مکان حاکم است.
      ۶- ماده افسانه ای که در پتک ثور (میولنیر) وجود دارد و نماد قدرت یا حاکم قدرت مطلق است.
      تانوس این شش سنگ قدرت را در این فیلم به دست می آورد و آن را در دستکش بی نهایت قرار میدهد و تبدیل به قدرت مطلق میشود.
      شما را نمیدونم ولی من نمیتونم تا سال ۲۰۱۸ صبر کنم و شاهد این رویداد عظیم حماسی در فیلمهای کمیک بوکی باشم که به خاطر عظمت آن این فیلم در دو قسمت ساخته میشود!

      • M.Bagher Sobhani
       در پاسخ به M.Bagher Sobhani

       راستی یادم رفت بگم که قدرت دستکش بی نهایت اونقدر بی حد و نصابه که تانوس حتی با تکان خفیف انگشت کوچکش نصف مردم کهکشان را نابود کرد و کشت!!!
       حالا باید دید چگونه با این قدرت ها تانوس شکست میخوره، البته اگه شکست بخوره!

      • M.Bagher Sobhani
       در پاسخ به M.Bagher Sobhani

       اگه یادتون هم باشه تسراکت اولین بار در فیلم کاپیتان آمریکا ۱ با عنوان نخستین انتقام جو معرفی شد. همون شی که در ابتدای فیلم توسط کاراکتر جمجمه سرخ پیدا شد و در فیلم انتقام جویان ۱ لوکی به کمک اون تونست به زمین بیاد و در آخر فیلم ثور با لوکی به کمک اون به آسگارد رفتند.

       • ????
        در پاسخ به M.Bagher Sobhani

        اول از همه در متعصب بودن و مارول فن بودن شما شکی نیست:)
        بعد هم اینکه کجای این سایت بدون منبع بوده؟
        لینک بده:)
        بعد خب میخای بگی از شزم خوشت میاد چرا ۲۰ خط دربارش توضیح میدی؟
        ۴ تا کلمه بکو:کارکتر موردعلاقم شزم هست
        بعد الان شما منتظر یه فیلم تو ۲۰۱۸ هستی نباید که بیای کلی توضیح بدی 😐
        تو گیم هم دیگه معلومه
        دی سی سر تره

        “شما که داری هی میگی دی سی تو بازی سره مطمئن باش تو باز هم مارول سر تر میشه”

        شرمنده
        ایشون تکنولوژی سفر در زمان رو در اختیار نداشتن 🙂

        کمیک هم خب اصلش نمیشه گفت
        دیسی یه زمان کمیکاش خیلی عالی بوده
        در حدی که هنوز هم خیلیا به عنوان بهترین قبولش دارن
        مارول هم سر همین secret wars الان هر هفته اول شده
        اما خب دلیل بر بهتر بودن مارول نیست

        گاهی مارول
        گاهی دی سی
        اما کمیک هایی مثل killing joke هیچ وقت از یاد نمیرن 🙂

     • حجت مزارعی
      در پاسخ به مردعنکبوتی

      منم میتونم بیام بگم دیسی بهتره و خواهد بود و فن بوی بودن خودمو بکنم تو حلق طرف…اما خو چون خیلی چرت و احمقانس این حرفو نمیزنم…
      و اینکه درمورد بازی…دیسی ثابت شدس که بهتره و ما کاری به اینده نداریم (البته از اونجایی که احتمالا شما یکی از اقوام پروفسور زوم هستید و از اینده اومدید و میدونید مارول بهتر میشه، پس مارول بهتره تو بازی)
      درمورد فیلم. دیسی کلا زیاد تولید نداشته تو فیلم…یه سه گانه شاهکار داره (حالا من به این کاری ندارم که شباهتش به کمیک کم بود، مهم اینه که اسم دیسی رو یدک میکشید)…دوتا بتمن از برتون که فوق العادن…دوتا سوپرمن…یه واچمن که ب اعتقاد خیلیا بهترین فیلم کمیکه…یه سوپرمن از اسنایدر که میتونه با خیلی از فیلمای مارول از جمله ایرون منا (بجز اولی) کاپیتان ۱، ثور ۱ و ۲ و هالکش رقابت کنه…ینی کلا بخوای از مارول کاپ ۲ رو بگیری چیز خاصی نداره…البته اثرای خوش ساختی مثل محافظان و اونجرز هستن که یه داستان کلیشه رو بازم دارن بازگو میکنن
      درمورد کمیک، همه ما میدونیم اثرای ماندگار دیسی بیشتره…البته این وابسته به نویسنده هاس اما خب چ بخوای چ نخوای کارای ماندگار دیسی بیشتره…حالا اگه بخوایم از بتمن بگذریم که زدیک ۱۰ اثر عالی و ماندگار داره (منظور از ماندگار یه چیزی مثل سفر اسپایدی به حومه شهر و این مدل چیزا نیست) کارای ورتیگو هستن…اثرای ماندگار دیگر شخصیتا مثل سوپرمن (رد سان) یا فلش (فلش پوینت) و…از لحاظ کراس اور هم کارایی مثل کینگدم کام، اینفینیتی کرایسیس و…
      حالا دیگه خودتون بگید

      • M.Bagher Sobhani
       در پاسخ به حجت مزارعی

       صبر کنید فیلم انتقام جویان ۳ با عنوان جنگ بی نهایت در سال ۲۰۱۸ اکران بشه صد در صد اصلا شک نکنید که در رتبه زیر ۴ از بهترین فیلم ها قرار میگیره و قراره بترکونه. اصلا در تریلر این فیلم در جایی که تانوس قیافه ترسناکی به خودش میگیره و دستکش بینهایت را دستش میکنه و قدرت خودش رو به رخ میکشه طرفدارانی که در نشست خبری مارول این فیلم رو دیدند از شدت هیجان جیغ و هورا زدند. مارول با تمام توان هرچی قدرت داره را روی این فیلم میگذارد تا یه شاهکار به تمام معنا در دنیای سینمایی کمیک و کل هالیوود به وجود می آورد و حتی ممکنه فیلم شوالیه تاریکی را به چالش دعوت کند. تازه درسته که من طرفدار دی سی هستم اما از فیلم هر دو طرف لذت میبرم هم اررو و فلش و شوالیه تاریکی دی سی را چندبار میبینم و دوست دارم هم انتقام جویان و تانوس و نگهبانان کهکشان را.
       تانوس بنظرم شخصیت بسیار عظیم و با ابهتی در کمیک ها دارد که من با دیدن نگهبانان کهکشان با دیدن خنده شیطانی تانوس یه خوفی من رو گرفت و تانوس در فیلم ها بسیار با ابهت به تصویر کشیده شده است. (البته بازی جیمز برولین در نقش تانوس عالی درامده) دوستش دارم تانوس رو!

     • M.S.A.A
      در پاسخ به مردعنکبوتی

      شما که کمیک غیر از بتمن از DC می خواید چرا همش از اسپایدی کمیک نام میبری؟
      Watchmen – Hellblazer – Justice League Dark – Flashpoint – Blackest Night – Red Son – Earth One(s) – Infinite Crisis – Crisis of Infinite Earth – Death of Superman -Preacher war in the sun – V for Vendetta – The Sandman – Superman for All Seasons – Swamp Thing: Love and Death –
      اینم کمیک های برتر DC که مال بتمن نیست، حال ببینم شما چندتا از مارول می تونی کمیک پیدا کنی که در حد اینا باشن

  • بنیامین
   در پاسخ به بنیامین

   وای من عاشق دکتر هو هستم 🙂

   • detective
    در پاسخ به بنیامین

    همین دیوید تینانت از نظر من بهترین دکتر هو بود. تازه قراره تو فصل ۴ لاکپشتهای نینجا۲۰۱۲، صداپیشه ی fugitoid بشه. (همون ربات فراری خودمون)

  • CatDog
   در پاسخ به CatDog

   اا این بازیگره تو بریکینگ بد بوووود!
   nasty die !!

  • detective
   در پاسخ به detective

   وجدانا ۲۹ آبان خیلی دیره. نمیشد لااقل ۱۰ مهر میذاشتن یا زودتر؟
   یک سوال دیگه: از سریال iron fist خبری نیست؟

  • شهروز
   در پاسخ به شهروز

   خب همه حرفاتونو زدید؟ بازم فازه فن مارول دیسی راه انداختید ؟ خواهش میکنم این نوشتمو تایید کنید .
   ۱٫کاملا مشخصه که تا الان مارول موفق تر بوده چون بهتر فروش کرده اما این اصلن دلیل بر بهتر بودن فیلمایه مارول نیست . دقت کنید موفق تر بوده ینی خوب سود اوری کرده . این حرف که فروش بالا نشون دهنده ی بهتر بودن فیلمه چرتته . با دوتا مثال خودتون بفهمید منظورمو . اخرین فیلم ترنسفورمرز فروشش عالی بود ولی گند ترین فیلمی بود که تا حالا دیدم . در مقابل به نظرم فیلم The Dark Knight فروشه خوبی نکرد اما تقریبا بهترین فیلم کمیک بوکی بود . اتفاقا من به تازگی اونجرز ۲ رو دیدم و خیلیی حال کردم و الان خیلی تو جوه مارولم و واقعیت اینه تو سینما تا الان مارول پیروز بوده . اما دوستان یه طوفان تو راهه این طوفانو دیسی داره راه میندازه تو سینما و مطمئن باشید امکان نداره در اینده تو سینما دیسی کم بیاره یا بد باشه . خلاصه اینه که دوتا شرکت دیسی و مارول خودشونو میکشن فیلمایه بهتری بسازن تا امتیاز بیشتر و درامد بیشتری داشته باشم و برنده واقعی کسایین که با فیلمایه جفت شرکت نهایت لذت رو ببرن

   • M.Bagher Sobhani
    در پاسخ به شهروز

    من نگفتم و نخواهم گفت که فروش بیشتر برابره با کیفیت پایین! منم حرف شما رو زدم که فروش بیشتر برابره با پیروزی یه کمپانی!

   • FEIZ
    در پاسخ به شهروز

    افرین ،فقط لذت بردن از این فیلم ها مهمه.
    قبلش که مارول رقیبش نبود چه کرد (چه فیلم هایی که نساخت) حالا که رقیبش دی سی اومده تو گود ببین چه ها که نمی کنن ،رقابت، مارول رو ببین چقدر بهتر که نکنه.

  • AGH79
   در پاسخ به AGH79

   چرا این همش پوکر فیسه؟
   با این قیافه پس اگه کریستین استوارت رو میاوردن خیلی بهتر بازی میکرد چون اونم همیشه پوکر فیسه

جسیکا جونز Jessica Jones

img

جسیکا کمپل جونز. بازجوی خصوصی سابق و ابرقهرمان بازنشسته اکنون. جسیکا با لوک کیج ازدواج می‎کند و دنیله فرزند دختری است که از او دارد. او در سری کمیک اونجرهای جدید در کنار لوک کیج حضور دارد.