آپدیت: نخستین تصاویر از پشت صحنه فیلم «انتقام جویان: عصر اولترون» منتشر شد (تصاویر جدید منتشر شد)

توسط : در تاریخ : دوشنبه, ژوئن 30th, 2014

مدتی بود که هیچ خبری از قسمت دوم سومین فیلم پرفروش جهان یعنی «انتقام جویان» به گوش نمی‌رسید. حال در سراسر اینترنت تصاویری از پشت صحنه قسمت دوم فیلم که با نام «انتقام جویان: عصر اولترون» (Avengers: Age of Ultron) شناخته می‌شود انتشار یافته است که ساختمان اونجرز را نشان می‌دهد. این فیلم داستان وقایاع پس از اونجرز و حمله به نیویورک را روایت خواهد کرد. خبیث اصلی فیلم رباتی به نام «اولترون» است که در کمیک ها بدست «مردمورچه ای» ساخته می‌شود اما در این فیلم با وجود نبود مردمورچه ای احتمال میرود که بدست «تونی استارک» یا حتی اعضای «شیلد» ساخته شود. لازم به ذکر است که شما میتوانید در این تصاویر برای نخستین بار شاهد حضور «Hawkeye» با بازی جرمی رانر، «اسکارلت ویچ» با بازی الیزابت اولسن و «کوئیک‌سیلور» با بازی آرون تیلور جانسن باشید. شما را به دیدن نخستین تصاویر از پشت صحنه این فیلم دعوت میکنم:

آپدیت: دیشب چند تصویر جدید در صفحه اینستاگرام اشخاصی به نمایش درآمد که رابرت دوانی جونیور و کریس هَمسوُرث را سرصحنه فیلمبرداری قسمت دوم انتقام جویان نشان میداد:

آپدیت: حدودا سه ساعت پیش تصاویر جدید از فیلم انتقام جویان: عصر اولترون منتشر شد که بازهم همسورث را نشان میداد. البته یک تصویر از کریس ایوانز نیز وجود دارد که در پایین میتوانید ببینید:

این فیلم را همانند قسمت اول «جاس ویدون» کارگردانی خواهد کرد و حضور بازیگرانی چون رابرت داونی جونیور، مارک روفالو، کریس هَمسوُرث، جرمی رنر، کریس ایوانز، ساموئل ال جکسون و جیمز اسپدر در نقش اولترون تایید شده است. اسکارلت جوهانسون که در قسمت قبل نقش بیوه سیاه را داشت در اثر بارداری احتمال می‌رود که نتواند در فیلم حضور یابد. تاریخ اکران این فیلم، ۱ می ۲۰۱۵ (۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴) اعلام شده است.