مینی‌سری «بتمن: اروپا» منتشر می‌شود

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, آگوست 13th, 2015

دی‌سی کامیکس بالاخره کمیک تاخیر خورده‌ی «بتمن: اروپا» را منتشر می‌کند.

این پروژه تاخیرخورده ابتدا قرار بود در سال ۲۰۰۴ چاپ شود! «برایان آزارلو» و «متیو کاسالی» نویسندگان این پروژه خواهند بود و «جیم لی»، «لی برمژو» و «جوزپه کامونچولی» وظایف طراحی کمیک را برعهده خواهند داشت. این مینی‌سری چهار قسمت خواهد داشت و در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.

طراح سوپراستار، «جیم لی»، با این شماره به دنیای شوالیه‌ی تاریکی بازمی‌گردد! اتفاقی ناممکنی رخ داده و بتمن در شرف شکست خوردن از دشمنی است که توان غلبه بر او را ندارد: ویروسی که برایش هیچ درمانی نیست! و تنها امید ا برای نجات جوکر است! چه کسی بتمن را مبتلا کرد، شاهزاده‌ی دلقک جرم چه می‌داند و شوالیه‌ی تاریکی چگونه اطلاعات را از او بیرون می‌کشد؟ دو دشمن، اروپا را زیرپا می‌گذارند و به دنبال جواب هستند قبل از اینکه وقتشان تمام شد.


بتمن Batman

img

بروس وین که در کودکی شاهد به قتل رسیدن پدر و مادر میلیاردر خود بود، تصمیم می‌گیرد تا انتقام مرگ آن‌ها را بگیرد. وی برای رسیدن به کمال روحی و جسمی، مسلط شدن به هنرهای رزمی، مهارت‎های کارآگاهی و روانشناسی جنایی، تحت آموزش‌هایی همه جانبه و سخت قرار می‌گیرد. سپس لباس خفاش بر تن می‌کند و پیشرفته‌ترین جنگ افزارها را به کار می‌بندد تا تبهکاران را به وحشت بیاندازد. این‌جاست که بتمن متولد می‌شود.