میلو ونتیمیگلیا به جمع بازیگران گاتهام پیوست

توسط : در تاریخ : یکشنبه, فوریه 8th, 2015

چهره بسیار آشنایی مجموعه‌های تلویزیونی این روزها در راه پیوستن به مجموعه گاتهام شبکه فاکس می‌باشد. میلو ونتیمیگلیا(Milo Ventimiglia) در قسمت ۱۹ سریال گاتهام در نقش یک قاتل سریالی به نام اوگر(Ogre) ایفایی نقش خواهد کرد.

GQ 2010 "Men Of The Year" Party - Arrivalsاین بازیگر ۳۷ سالی آمریکایی که سابقه حضور در سریالی چون قهرمانان(Heroes) را دارد قرار است در چند قسمت مختلف در محدود زمانی معین در فصل یک گاتهام حضور پیدا کند. ونتیمیگلیا قرار است نقش جیسون لنون یا همان اوگر معروف را در قسمت ۱۹ سریال گاتهام بازی کند.

خوش‌تیپ، ثروتمند و اغوا کننده، اوگر یک قاتل زنجیره ای است که زنان جوان گاتهام را برای نزدیک به یک دهه می‌کشد. لنون زنانی را که نمی‌توانند با استانداردهای زندگی او کنار بیایند را به سرعت و به شکل وحشیانه ای میکشد.

عقده فکری او، همراه با اراده گوردون این دو را رو به روی هم قرار می‌دهد و این باعث ایجاد یک تراژدی برای اطرافیان آنها می‌شود.

اگر چه اوگر در مجموعه کمیک های DC خصوصا در کمیک بتمن در سال ۱۹۹۶ معرفی شده است، ولی این شخصیت با شخصیت موجود در سریال تفاوت بسیاری دارد، شخصیت جیسون نلسون یا اوگر یک شخصیت غیر مرتبط به دنیای کمیک بوک های دی‌سی می‌باشد.

گاتهام هر دوشنبه شب از سوی شبکه FOX پخش می‌شود.