میشل مک‌لارن از واندرومن جدا شد

توسط : در تاریخ : سه شنبه, آوریل 14th, 2015

اخبار جدیدی از دنیای سینمایی DC منتشر شده که می‎گوید میشل مک‌لارن Michelle MacLaren دیگر کارگردان واندرومن نخواهد بود.

طبق گفته The Hollywood Reporter، مک‌لارن، کسی که قرار بود این پاییز واندرومن را مقابل دوربین ببرد بدلیل وجود مشکلاتی که بین وی و وارنر بوجود آمده است، تصمیم بر این گرفت که این پروژه عظیم وارنر را ترک سازد. مک لارن که سابقه درخشانی در ساخت اپیزودهایی از سریال‎های محبوب را دارد در نوامبر ۲۰۱۴ و بعد از چند ماه جستجوی وارنر برای انتخاب یک کارگردان زن برای این عنوان به طور رسمی معرفی شد که حالا بنا به دلایلی نامعلوم کنار گشذاته شده است.

حال وارنر باید برای کارگردانی این فیلم سراغ شخص دیگری برود. درحال حاضر مشخص نیست که وارنر می‌خواهد سراغ یک زن برای کارگردانی این فیلم برود یا به کارگردان مرد بسنده خواهد کرد. در گذشته نیز اتفاق مشابهی برای فیلم دوم ثور و پتی جنکینز افتاد و او با آلن تیلور جایگزین شد. گویا شرکت‎های ساخت فیلم‎های ابرقهرمانی کمی در مورد سپردن فیلم‎هایشان به دست یک زن تردید دارند.

همچنین شایعه شده است که اسکات ایستوود قرار است دراین فیلم نقش استیو تروور را ایفا کند. خلبانی زمینی که بصورت اتفاقی وارد آمازون شده و روابطی عاطفی با دایانا دارد.

واندرومن قرار است در ۲۳ ژوئن ۲۰۱۷ (۲ تیر ۹۶) اکران شود.


واندرومن Wonder Woman

img

فرزند ملکه «هیپولیتا» و زاده شده در «جزیره‎ی پردایس» از نژاد «جنگجویان آمازون». دایانا یک پرنسس، سفیر، جنگ‎آور و ابرقهرمان است. با قدرت‌هایی الهی که توسط «خدایان المپوس» به او اهدا شد، دایانا برای اجرای عدالت، صلح و حقیقت در قالب واندروومن به ایالت متحده امریکا عزیمت کرد.