شایعه: موهای لکس در «طلوع عدالت» بلند خواهد بود

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, ژوئن 18th, 2014

طبق شایعات اخیر سایت های مختلف درباره فیلم «بتمن برعلیه سوپرمن: طلوع عدالت» موهای شخصیت منفی فیلم یعنی لکس لوتر در این فیلم بلند خواهد بود. به گزارش فانتزی کمیک به نقل از بتمن نیوز، قسمت های اولیه این فیلم باحضور شخصیت «لکس لوتر» با بازی «جسی ایزبرگ» در دیتروید فیلمبرداری شده است و حال شایعه شده است که لوتر در آن فیلم دارای موهای بلند و بلوند است. همانطور که میدانید لکس در کمیک ها همیشه عاشق موهای بلند و زیبا بوده است زیرا خود کاملا کچل و تاس است. البته این سایت احتمال داده با وجود اینکه این صحنه مربوط به اوایل فیلم است و درآن لکس فقط ۲۰ سال دارد احتمال میرود موهای لکس به شکلی از بین برود و در ادامه لکس بدون مو باشد و اینگونه نخستین جرقه های شرارت لکس زده شود. همچنین اعلام شده است که موهای آیزبرگ سرصحنه فیلمبرداری کثیف و ژولیده بوده است. لازم به ذکر است که کاراکتر  Mercy Graves که درکمیک ها نقش دستیار لکس را دارد در این فیلم حضور خواهد داشت.

jesse-eisenberg

نظر شما چیست؟ آیا با مو داشتن لکس موافقید؟ آیا میتوانید لکس را با مو تصور کنید؟ بنظر شما لکس تاآخر فیلم با مو خواهد بود؟

این فیلم را زک اسنایدر کارگردانی خواهد کرد و قرار است در تاریخ ۶ می ۲۰۱۶ بروی پرده های سینما آید. در این فیلم بن افلک نقش بتمن و هنری کاویل نقش سوپرمن را خواهد داشت.


  • Farzad
   در پاسخ به Farzad

   این اتفاق نمی افته چون گمونم خود لکس لوتر هم توی کمیکای ارجینال داستان موهاش سرخ بوده. توی فور اور اویل هم کانتر پارتش تو زمین سه مو سرخ بود. توی کمیکای قدیمی هم موهای بلند سرخ داشته خب.

  • Grayson
   در پاسخ به Grayson

   یاد کامیک های JL8 افتادم که لکس لوتور موهای بلند داره! 🙂
   ولی فکر نمی کنم کچل شدن لکس دلیل شرور بودنش بشه. یکم غیر منطقیه.

   • حجت مزارعی
    در پاسخ به Grayson

    چرا اتفاقا لکس خیلی به مو علاقه داشته…البته آیزبرگ بامو باشه خیلی بهتره…بدون مو تصورش کنیدئ خیلی ضایع

  • اميرعلي
   در پاسخ به اميرعلي

   آخ یادش بخیر اون موقع ها ، تو داستان ( بتمن و سوپرمن دوستان شگفت انگیز ) لکس لوتر مو داشت ، باورت میشه شماره ی ٧ اش رو هنوز دارم!!!!!!!

  • محمد
   در پاسخ به محمد

   لکس تو فکر من همیشه کچل بوده اصلا نمی تونم با مو تصورش کنم

  • دردویل
   در پاسخ به دردویل

   پس قراره توی این فیلم به منشا لکس بپردازن…

  • فربد
   در پاسخ به فربد

   من عقده دارم که احتمالا بازیگر فیلم برکینگ بد توی این فیلم جاش رو با جسی ایزبرگ عوض کنه یعنی تو فیلم ما دوتا بازیگر برای لکس داریم به خاطر این که اگر هم او در این فیلم کچل شود بازم فیگور و جست لکس لوثر همیشگی رو که ما تو خاطراتمون ازش داریم رو نداره و شاید این موضوع هم علاو بر بازی افلک در نقش بتمن فروش فیلمو تهدید کنه.

  • Strix
   در پاسخ به Strix

   یعنی اسنایدر با این انتخابات خودش تابه اینجا داره کفر منو در میانه !

  • دردویل
   در پاسخ به دردویل

   آقا در یک کلام بهتون بگم:
   اسنایدر بدترین کارگردان تمام دوران هاست…
   خدایی شاید این بازیگر برای جوونی های لکس خوب باشه اما وقتی کچل میشه نمیشه از این بازیگر استفاده کرد، شخصا بنده سیاوش قمیشی رو پیشنهاد می کنم …

  • عليرضا
   در پاسخ به عليرضا

   لکس لوتر منو دار بشه مثل این میمونه که رستم ریش پرفصوری بزاره!!!ولی اگه جسی ایزبرگ
   فقط بیاد نقش جوونی های لکس لوتر بازی کنه خیلی خوبه برای پیرهاش هم من بازیگر پرفصور ایکس توی فیلم x2 رو پیشنهاد میکنم