منتفی شدن کراس‌اور بین فیلم‌های کمیک‌بوکی مارول

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, آگوست 7th, 2013

با حضور شخصیت های مارول در سه استودیوی فیلمسازی، هواداران در این فکر هستند که آیا اونجر ها، مرد عنکبوتی و افراد اکس در یک کراس اور بزرگ با هم روی پرده سینما می روند یا خیر.

طبق گفته ی جاس ویدون این اتفاق به این زودی ها نمی افتد.

با اینکه ویدون در مصاحبه با مجله ی توتال فیلم گفت که اینکار کاری لذت‌بخش است ولی اظهار داشت که این قضیه زیاده روی خواهد بود.

وقتی که از ویدون سوال شد که آیا برنامه ای برای ساخت یک فیلم ابرقهرمانی چند استودیویی وجود دارد، او جواب داد:

برنامه این نیست. این کار لذت بخش میشد ولی فکر می کنم همین حالا هم کلی بازیگر بااستعداد تو فیلمم دارم که دارن نقش شخصیت های زیادی رو بازی می کنند و من هم تصمیم دارم که یه چند تا دیگه به اونا اضافه کنم. بنابراین من دنبال این نیستم که ببینم چطور میشه کاراکتر های مجاز بیشتری رو پیدا کرد ، تا خودمو بکشم و یه فیلم نه ساعته بسازم.

با اینکه هواداران شخصیت ها مورد علاقه شان را کنار هم نمی بینند، ولی در عوض هر استودیو ورژن شخصی خود از “اونجرها” را به آن ها نشان خواهد داد.

در حال حاضر برایان سینگر در حال فیلمبرداری فیلم افراد اکس: روزهای آینده ی گذشته برای استودیوی فیلمسازی فاکس می باشد که در آن بازیگران اولین فیلم افراد اکس مثل هیو جکمن، پاتریک استیوارت، هالی بری و یان مک کلن را به همراه بازیگران جدید تر مانند جیمز مک آوی، مایکل فاسبندر و جنیفر لارنس در کنار هم می آورد.

استودیوی سونی هم امیدوار است که مارک وب هم چیزی به همان بزرگی را در مردعنکبوتی شگفت انگیز ۳ و یا احتمالاً ۴ با گرد آوردن گروه شش خبیث و قهرمان های دیگری مانند گربه ی سیاه که مرد عنکبوتی می تواند کنار خود جمع کند، به راه اندازد.

استودیوی فیلمسازی مارول هم بار دیگر قوی ترین قهرمانان زمین را دور هم جمع می کند تا در اونجرهای ۲ با اولترون مبارزه کنند. حضور رابرت داونی جونیور در فیلم سوم هم قطعی شده است.

 


  • شوالیه تاریکی
   در پاسخ به شوالیه تاریکی

   حیف شد.خیلی دوست داشتم اکس من و اونجرز رو کنار هم ببینم.
   ولی حق داره.منتها دیگه باید ant-man رو بیارن دیگه.اولترون مال اونه

  • علی
   در پاسخ به علی

   خداییش جمع کردن همه ی این ادما تو یه فیلم،خیلی کار سختیه.
   و اگه بگم تقریبا غیر ممکنه،خیلی بی راه نگفتم.
   البته اگه بخوان انجامش بدن مصلما براشون خیلی سخت نیست.ولی باید افت فیلم و بد بودنش رو هم بپذیرن.پس همون بهرت که فعلا خبری از این فیلما ی خیلی دوره همی نباشه و به همین هایی که العان هستن بسنده کنیم.
   برا فیلم اونجرز ۲ هم امیدوارم داستان خیلی بهتری براش تدارک ببینن و داستانو کمی از نسخه ی یک تاریک تر کنن.چون فیلم اول غیر از یه تعداد ضدوخورد و جلوه های ویزه عملن هیچی نداشت.البته حیفه از هالکش چیزی نگم چون واقعا سوپرایز فیلم بود و یکی از بهترین هالک هایی بود که تا العان تو سینما ظاهر شده.
   ولی از بین اینا خیلی به روزهای اینده گذشته امید دارم.
   چون هم کارگردانش برایان سینگره(که دو قسمت اول مردان ایکس رو ساخته)هم از یکی از بهترین کمیک های سری مردان ایکس اقتباس میشه.
   و اگه واقعا سینگر بتونه مردان ایکسی مثله قسمت دو بسازه،از همین العان میشه به موفقیت این فیلم امید داشت.

  • دردویل
   در پاسخ به دردویل

   مردان ایکس ۲ که فوق العاده بود.اما خداییش راست میگه اگه بخوان این همه قهرمان بیارن تو داستانا از ۹ ساعتم رد میکنه و این کار جاش تو کمیک یا بازیه و لاغیر(نادیده بگیرید کتاب هم میشه).اما خیلی باحال میشه یه کراس اور بزرگ مثل کیویل وار اما با وسعت بیشتر و صد البته تلفات بیشتر:دی.

  • micheal 09
   در پاسخ به micheal 09

   اگه گفته نمیشد هم میتونستم مطمئن باشم که به این زودی ها ساخته نمیشه. کراس اور بین فیلم ها هزینه و وقت زیادی میخواد که فعلا مارول تا سال ۲۰۱۶ برنامه بسیار شلوغی داره. باید قبلش زمینه چینی های بسیاری بشه (نشانه گذاری در فیلم ها) که در آینده قراره متصل بشن. در ضمن اگه قراره داستانی از کمیک ها رو دستمایه ی داستان فیلم قرار بدن من کمیک avengers vs. x-men رو ترجیح میدم. فوقالعاده داستان غیر کلیشه ای و جذابی داره (در بین فیلم های کمیکی)

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   اکس من ها خیلی زیدان به نظرم اول تو فیلمهای اسپایدی ۴شگفت انگیز را بیارند بعد ۴ شگفت انگیز و اسپایدی را تو یه فیلم با اونجرها

  • jominagh
   در پاسخ به jominagh

   دوستان کسی تریلر جدید ثور رو دیده؟ پیشنهاد می کنم از دست ندینش ، عالی بود!