منتظر کمیک جدیدی از نویسنده‌ی I, Vampire و شرکت «دارک‌هورس» باشید

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, سپتامبر 26th, 2013

همان‌طور که مدتی پیش در نمایشگاه کامیک‌کان پورتلند آمریکا اعلام شده بود جاشوآ هیل فیالکوف نویسنده‌ی کمیک I, Vampire و نامزد جایزه‌ی آیزنر و جوایز امی قرار است تا بروی کمیکی مستقل از سری داستان‌های Captain Midnight شرکت دارک‌هورس با نام Skyman کار کند.

کمیک اسکای‌من- قسمت اولاسکای‌من مینی سری‌ای چهار قسمتی خواهد بود که از ژانویه‌ی ۲۰۱۴ شروع به انتشار می‌کند. طراحی این کمیک را «مانوئل گارسیا» عهده‌دار است و جالب این است که یکی از طرح‌های جلد قسمت اول این کمیک را دن اسلات نویسنده‌ی نه چندان محبوب کمیک اسپایدرمن در سال‌های اخیر می‌کشد!

فیالکوف در توضیحات خود گفت:

مفتخرم که بخشی از دنیای کمیک هستم که ابرقهرمانان کلاسیک را در قالبی مدرن بازمی‌گردانم. به علاوه، کار کردن در کنار «جاش ویلیامسون» و «فرد ون لنته» نیز حسن بزرگی است.

داستان اسکای‌من در مورد ابرقهرمانی به همین نام است که پس از شکست در مقابل Captain Midnight و در حالت مستی فردی بی‌گناه را می‌کشد. او به دلیل رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌هایی که در گذشته داشته توسط کاپیتان «اریک رید» و نیروی هوایی آمریکا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طرفداران می‌توانند شاهد اولین حضور اسکای‌من در شماره‌ی ۴ کمیک «کاپیتان میدنایت» باشند که در تاریخ ۳۰ اکتبر منتشر می‌شود، همچنین شماره‌ی ابتدایی کمیک اسکای‌من در تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۱۴ در دسترس عموم قرار می‌گیرد.