منتظر قسمت سوم فیلم ثور باشید

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, ژانویه 30th, 2014

دیروز سایت Variety خبری اعلام کردند که برادران روسو برای کارگردانی قسمت سوم فیلم کاپیتان آمریکا انتخاب شده‌اند، امروز نیز خبرهایی از پیش‌تولید برای ساخت قسمت سوم ثور از این نشریه منتشر شده است.

خبرها حاکی از آن است که مارول کرگ کایل و کریستوفر یوست را برای نویسندگی ادامه‌ی فیلم «ثور: دنیای تاریک» به خدمت گرفته است، اگرچه هنوز جزئیاتی از پلات این فیلم مشخص نیست و باید دید که فیلم اونجرها: عصر اولترون چگونه عمل می‌کند.

ثور دنیای تاریک

کرگ کایل و کریس یوست هر دو از نویسندگان نام‌آشنای مارول هستند که در فیلم ثور: دنیای تاریک به ترتیب وظیفه‌ی تهیه‌کننده اجرایی و نویسندگی بخشی از اسکریپت را بر عهده داشتند.

علاوه بر کریس همس‌ورث و تام هیدلستون در نقش ثور و لوکی با بازگذاشتن پایان فیلم دوم گزینه‌های زیادی از کاراکترها برای مارول بروی میز است.


  • watcher the universe
   در پاسخ به watcher the universe

   مارول بعد از فروش چشمگیر این فیلم و اومدن تو لیست ده تایی پرفروش ترین ها ، حتما باید ادامه ای برای این مجموعه میساخت .
   فعلا نویسنده هاش مشخص شده تا دنبال ایده و بسط لازم برن .

  • Green Arrow
   در پاسخ به Green Arrow

   از ثور بدم نمیاد . امیدوارم هم دنیای تاریک خوب باشه هم قسمت سومش.

  • jominagh
   در پاسخ به jominagh

   بشدت منتظر دیدن بتا ری بیل و سرتر در قسمت سوم هستم…!

  • DC
   در پاسخ به DC

   زیاد از تور خوشم نمیاد
   دشمنش همیشه لوکیه
   وکلا تکراریه…

  • kimiya
   در پاسخ به kimiya

   ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻋﺎﺷﻖ ﻟﻮﮐﯽ ﺍﻡ ﻭ ﻧﻤﯽ‌ﺩﻭﻧﻢ ﭼﺮﺍ ﺗﻮﯼ ﺛﻮﺭ ۲ﺍﯾﻦ ﻗﺪﺭ ﻧﻘﺸﺶ ﮐﻢ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻡ ﺗﻮ ﻗﺴﻤﺖ ﺑﻌﺪﯼ ﻣﺪﺕ ﺯﻣﺎﻥ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺗﻮ ﻓﯿﻠﻢ ﺑﺎﺷﻪ

  • omid
   در پاسخ به omid

   این فیلم تور یه نوع تزاد اخلاقی نشون می ده که می خواد بگه اگه همه ی دنیا نابود بشه کشور آمریکا تنها کشوری که می تونه صلحی پایدار ایجاد کنه در صورتی که این طوری نیست شاید یه فیلم باشه اما برای مخاطبانش اینجوری تصور می کنه که کشور آمریکا تنها کشوری است که قهرمان ها در آن ظهور می کنند و هر فرد آمریکایی به نحوی یک قهرمان شناخته می شود در صورتی که آمریکایی ها توی سیاست خودشون مانده اند چه برسد به این که بخواهند دنیا را نجات بدهند

   • kamyar
    در پاسخ به omid

    در جواب امید جان: شما چه انتظارى دارى ؟انتظار دارى یک کمپانى امریکایى بیاد فیلم بسازه اسپانسراشم امریکایى باشه بعد قهرمانشون برا لیبى باشه ؟؟؟تو خودت فیلم ساز باشى از کشور خودت قهرمان میزارى یا افریقا ؟؟؟دوست خوبم تا زمانى که هالیوود هالیووده و اینجا خالیووده باید انتظار اینو داشته باشىقهرمانا از همون هالیوودو امریکا دراد…بدرود!