معرفی یکی دیگر از سریال‌های کمیک‌بوکی CW

توسط : در تاریخ : شنبه, می 17th, 2014

این روزها خبرهای زیادی از دنیای سریالی کمیک می‌رسد. عناوین جدیدی در قالب سریال‌های تلویزیونی از شرکت مارول و دی سی دو رقیب دیرینه ساخته شده یا در حال ساخت است و این دو شرکت به سرعت در حال گسترش یونیورس تلویزیونی خود هستند اما یکی از سریال‌های دیگر شرکت دی سی که تا بحال اشاره ای به آن نکرده بودیم، من، خون آشام I,Zombie نام دارد.

 این سریال که همزمان با سریال فلش معرفی شد برگرفته از کمیکی با همین نام ساخته کریس رابینسون و مایکل آلرد در سال ۲۰۱۰ است و در عین حال مشخص شده است که نام کاراکتر اصلی و بسیاری از المان‌های دیگر در سریال چیزی کاملاً متفاوت از داستان کمیک است.

داستان سریال روایت زندگی دختری به نام اولیویا لیو مور کارآگاه زامبی است که برای رفع نیازش وارد بخش قضایی و پزشکی قانونی می‌شود. گوئن مجبور است هر ماه یک بار برای سالم نگه داشتن ذهن و خاطراتش و عواقب زامبی وارش مغز یک انسان مرده را تناول کند. در عین حال با خوردن مغز مرده‌ها بخشی از خاطرات آن‌ها به ذهن گوئن منتقل می‌شود و او ناخواسته باید به درخواست‌هایی از سوی آن‌ها رسیدگی کند و بر اثر همین مسأله گوئن وارد ماجراهایی مرموز با افراد جدید در زندگی‌اش می‌شود.

راب توماس و دایان روگیرو نویسندگی پلات این سریال را بر عهده دارند و تا به حال رز مک‌ایور در نقش لیو، مایکل گودوین در نقش کارآگاه پلیس، الکساندرا کروسنی در نقش دوست صمیمی لیو و دیوید اندرز در نقش شخصیت منفی سریال معرفی شده‌اند.

برای آشنایی بیشتر با تم و کاراکترهای این سریال و اشنایی با کمیک آن پیشنهاد می‌کنیم نقدهای ما را از دو قسمت پایانی کمیک من، خون‌آشام از این‌جا و این‌جا بخوانید.

در پایان تعدادی از تصاویری که به تازگی از سریال منتشر شده‌اند را مشاهده می‌کنید. برای رأی دادن به این سریال از سایدبار سایت اقدام کنید.

di7pnn7chfjdh7doidie pmmxwh0mwce7bwooeva6