مطرح شدن حضور شخصیت Cable در فیلم «ایکس‌من: روزهای سپری آینده»

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, ژوئن 4th, 2014

«ناتان سامرز» با نام مستعار «کابل» یکی دیگر از شخصیتهای معروف کمیک یونیورس مارول است. این کاراکتر برای اولین بار در نقش ناتان سامرز در شماره ۲۰۱ کمیک آنکنی اکس‌من در ۱۹۸۶ حضور یافت اما اولین حضور افتخاری او در نقش کابل در ۱۹۹۰ و در شماره ۸۷ میوتانت‌های جدید بود. این کاراکتر در واقع فرزند اسکات سامرز و کلون جین گری است که برای مأموریتی به آینده فرستاده می‌شود.

از زمانی که خبر رسید «جف وادلو» مشغول کار بروی اسکریپت فیلمی برگرفته از گروه X-Force برای کمپانی فاکس قرن بیستم است، هواداران مشتاقانه منتظر معرفی این کاراکتر بروی پرده‌های سینما بودند. این احتمال نیز وجود دارد که کابل در فیلمی دیگر قبل از اکران اکس‌فورس معرفی شود.

Cable-promo-imageاخیراً در مصاحبه‌ای با مجله‌ی امپایر نویسنده‌ی فیلم مردان اکس روزهای سپری آینده فاش کرد که او و کارگردان اصلی این فیلم متیو وگان(در ابتدا قرار بود این کارگردان این فیلم را کارگردانی کند) در نظر داشتند تا کاراکتر کابل را در این فیلم به دنیای سینمایی اکس‌من معرفی کنند.

او در پاسخ به این‌ سوال که چرا ولورین در فیلم برای بازگشت به گذشته انتخاب شد چنین گفت:

بی‌درنگ و بدون فکر اولین کسی که انتخاب می‌شود ولورین است، اما نه توسط ما، چون شاید ما اینقدرها باهوش نیستیم، اما متیو و من، که در آن زمان من پروژه را با او شروع کردم و فیلم‌نامه را توسعه دادم، به فکر بازگرداندن کاراکتر بیشاپ، کابل، یک کاراکتر جدید که می‌توانستیم او را پیر نشان دهیم و در گذشته از بازیگر جوانی استفاده کنیم افتادیم.

در برهه‌ای از پروسه‌ی این فیلم به هر کاراکتر نگاهی انداختیم و زمان تصمیم‌گیری را دقیقاً به خاطر نمی‌آورم. ما کاراکتری داشتیم که سنش زیاد نمی‌شود و یکی از محبوبترین کاراکترها در سری اکس‌من بود و از آن‌جایی که هیو جک‌من بازیگر مسنی نیست پس ولورین برای این کار انتخاب شد.

حالا که مشخص شد کاراکتر کابل برای فیلم اکس‌من: روزهای سپری آینده انتخاب شده بود به نظر شما حضور او در فیلم بعدی این سری یعنی اکس‌من: آپوکالیپس قطعی است؟

اکس‌من آپوکالیپس برای اکران در ۲۶ می ۲۰۱۴ (۶ خرداد ۹۵) در نظر گرفته شده است.

برای مطالعه نقد و بررسی اکس‌من: روزهای سپری آینده و دادن امتیاز به این فیلم به این پست مراجعه کنید.