مرگ کاپیتان آمریکا؟

توسط : در تاریخ : سه شنبه, ژانویه 22nd, 2013

بعد از نابودی پیتر پارکر به دست مارول حالا نوبت کاپیتان آمریکا رسیده است.

با توجه به اتفاقاتی که در شماره‌ی سوم کاپیتان آمریکا افتاد فهمیدیم که آرنیم زولا از دشمنان قدیمی کاپیتان آمریکا موفق شده است که خود را در بدن استیو راجرز قرار دهد ( این اتفاق از طریق سوزنی بزرگ و تزریق آن در سینه‌ی کاپیتان در قست اول رخ داد)صفحه‌ی پایانی شماره‌ی سوم کاپیتان آمریکا

حال با توجه به تیزری که مارول از شماره‌ی ششم این کمیک منتشر کرده است، با عنوان: “استیو راجرز مرده، زنده باد کاپیتان زولا!” مشخص است که همانند کمیک اسپایدرمن زولا هم کنترل استیو راجرز را در دست می‌گیرد.

همچنین نویسنده‌ای این کتاب، ریک رمندر در این باره گفته:

من دارم موقعیت بغرنجی رو برای راجرز به وجود میارم، زولا در بدن استیوه و داره سعی می‌کنه که ذهن اون رو به تسخیر خودش دربیاره، بیس اصلی داستان در آخر قسمت ۵ به پایان میرسه و اتفاقات شوکه‌کننده‌ای در راهه.

با توجه به تجربه‌ی رمندر بعید به نظر می‌رسد که اتفاق مشابه پیتر پارکر برای استیو راجرز تکرار شود اما با توجه به تیزر مارول کنترل کاپیتان آمریکا توسط زولا حتمی است اما این که این اتفاق به چه صورت می‌افتد یا تا چه زمانی ادامه می‌یابد و تمام این‌ صحبت‌ها حدس و گمانه‌زنی است که فقط باید منتظر ماند و دید.

نظر شما چیست، آیا استیو راجرز به سرنوشتی مشابه پیتر پارکر دچار می‌شود؟


  • پیشگو
   در پاسخ به پیشگو

   مثل اینکه این پروفسور ایکس بوده که ذهن قهرمان ها رو توی بدنشون نگه میداشته… بعد از مرگش همه دارن کنترل بدنشون رو از دست میدن که… :دی
   احتمالا چند روز دیگه بدن ولورین و هالک و آیرون من رو هم یکی تسخیر میکنه. :دی

  • فرزاد.خ
   در پاسخ به فرزاد.خ

   هان چرا من می خواستم تشکر مثبت بزنم رو پوریا تشکر منفی زدم دی:
   منتها این حرکت مارول رسماً خیلی خیلی ضایع است. مث حرکت دهه ی نوده که ی زد قهرمانا رو دونه دونه می کشت بعد دوباره زنده شون می کرد دی: یعنی خب یه ابرقهرمان کافی بود این که نویسنده ها بیان یه حرکت رو رو دونه دونه ی ابرقهرمانا اجرا کنن خیلی خزه.
   البته رمندر بعد از اون کار عالیش آنکنی ایکس فورس داره فاجعه ای به نام آنکنی اونجرز می نویسه که توش مغز اگزویر رو دزدین دی: یعنی جدی الان من دلم برا کاپیتان آمریکای بروبیکر تنگ می شه. حداقل کلکای چیپ و دم دستی نداشت داستان.

  • MEHRAN
   در پاسخ به MEHRAN

   این خیلی میتونه به ذات شخصیتی یه کاراکتر ضرر بزنه که یه شخصیت رو اینقدر سریع بخوان ماهیتش رو تغییر بدن هر چی بروبیکر برای کاپیتان رشته بود الان داره رمندر پنبه می‌کنه. این که یه داستان رو چند نفر بنویسن یعنی نابود می‌کنه کل اسکریپت رو. دقیقاً بلایی که سر اونجرها علیه ایکس من اومد. هیچ کدوم از ۱۲ قسمتش که منتشر شد هیچ نظمی درشون نبود. کافیه به این عکس یه نگاهی بندازید، این قسمت ۱۱ کمیکه، جایی که بندیس واقعاً کولاک کرد و اعتراف میکنم اینجا بود که دیگه فکم رو زمین بود از بس که این نویسنده خفنه.
   http://comics.fantasy.ir/wp-content/uploads/2013/01/AvsX22.jpg

   http://comics.fantasy.ir/wp-content/uploads/2013/01/AvsX23.jpg

   بعدش دقیقاً قسمت بعد که قسمت آخر بود جیسون آرون گند زد به همه چی، حالا زرنگی‌ای که کرد بندیس الان داره از همین قضایا تو کمیک All New X-Men که یکی از بهترین کمیکای جدید ماروله استفاده می‌کنه. حرفم اینه که تو این جور مسائل دی‌سی خیلی بهتر از مارول عمل می‌کنه، نمونش همین آرک مرگ خاندان بتمن که نشون میده چقدر نویسنده‌ها با هم هماهنگن. اینو دارم به عنوان یه طرفدار مارول می‌گم، چون جدیداً خیلی داره خراب‌کاری می‌کنه.

  • فربد
   در پاسخ به فربد

   شاید این داستانها و به کنترل درآمدن این دو ابر قهرمان و یا شاید ابر قهرمانهای بعدی شروعی برای یک سری کمیکهای جذاب باشد.

   • Farzad
    در پاسخ به فربد

    خب عرضم به حضورتون که خبر درست در نیومد. کلاً همه ی اینا مقدمه برا این بود که یه ساید کیک جدید جور کنن برا کاپیتان آمریکا و خیلی شیک هم براش هیچ اتفاقی نیفتاد.

  • عرفان
   در پاسخ به عرفان

   لعنت به مارول که داره همه ی قهرمانا رو نابود میکنه