مرگ در خاندان لاک‌پشت‌ها

توسط : در تاریخ : شنبه, مارس 21st, 2015

هشدار: این مطلب خطر شدید فاش شدن داستان کمیک TMNT را دارد.

در شماره‌ی ۴۴ کمیک لاک‌پشت‌های نینجا در اقدامی غیرمنتظره یکی از لاک‌پشت‌ها کشته شد.

در این شماره «دوناتلو» به دست دستیاران «شردر» یعنی «راکستدی» و «بیباپ» کشته شد. این مجموعه که توسط «تام والز» و «کوین ایستمن» نوشته می‌شود سعی دارد که به حال و هوای مجموعه‌ی اصلی نزدیک شود و افزایش خشونت موجود در کمیک یکی از راه‌های رسیدن به این هدف است.

این اتفاق به این صورت رخ داد: «لئوناردو»، «رافائل» و «مایکل آنجلو» در حال متوقف کردن نقشه‌های «کرانگ» بودند و «دوناتلو» را در قرارگاه خانگی گذاشته بودند تا از آنجا آن‌ها را هدایت کند. شردر نیز راکستدی و بیباپ را مامور می‌کند که اگر اتفاق بدی برای نقشه‌شان افتاد، دوناتلو را بکشند. دوناتلو سعی کرد که با آن‌ها مبارزه کند ولی مبارزه به صورت همزمان با این دو نفر خارج از توان او بود. ضربه‌ی کشنده هنگامی اتفاق افتاد که راکستدی با پتکش لاک دوناتلو را شکافت.

البته ممکن است فکر کنید که ممکن است دوناتلو به نحوی نجات یافته باشد ولی وقتی که لاک‌پشت‌ها از ماموریت خود بازگشتند «آنجل بریج» با گفتن «قسم می‌خورم که سعی کردیم کمکش کنیم، لئو. ولی… ولی دیگه خیلی دیر شده بود» مرگ او را تایید کرد. این شماره با تصویر غم‌انگیز دیگران که دور دوناتلو حلقه زده‌اند و اسپلینتری که زمزمه می‌کند «…پسر بیچاره و شجاع من.» به اتمام می‌رسد. در زیر می‌توانید دو صفحه‌ی مربوطه را مشاهده کنید:

نظر شما در این باره چیست؟ آیا به نظرتان ممکن است که علی رغم شواهد دوناتلو زنده مانده باشد؟ نظراتتان را با ما در میان بگذارید.


  • M.S.A.A
   در پاسخ به M.S.A.A

   خیلی ناراحت شدم :((((

  • ِDC fan
   در پاسخ به ِDC fan

   اخه چرا دان؟! خدایی تقریبا همیشه بیشتر بلاها سر لاکپشت مورد علاقه من میاد…اخه چرا ؟!
   البته شایدم زندش کنن ولی واقعا چرا دان؟چرا دانو اینقد ضعیف نشون میدن؟؟نمی تونه هم باهوش باشه هم قوی(ب اندازه بقیه)؟!

  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   من چقدر دان رو دوست داشتم…..البته برمیگرده

  • erfan
   در پاسخ به erfan

   اون موش سفیده کیه؟؟؟/

  • ahmad
   در پاسخ به ahmad

   فک نمیکنم بمیره .. یه راهی پیدا میشه چون هیچ وقت این ۴ تا برادر از هم جدا نمیشن .

  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   چقدر شخصیت اومده تو این داستان….والا داستان با همون هفت شخصیت جالبتر بود (لاک پشتا-استاد-اپریل-کیسی) البته با شردر و یاراش

  • detective
   در پاسخ به detective

   خیلی وقته که کمیک هاش رو نخوندم و میخواستم از همین شماره شروع کنم. لعنتی. قبلا هم همچین اتفاقی افتاده بود که لاک پشتی بمیره تو سری های دیگه؟ (به غیر آینده های احتمالی)

  • Stewie
   در پاسخ به Stewie

   خیلی غم انگیز بود این شماره.هر چند محبوب ترین لاکپشتم نیست! (عاشق رافائلم) ولی نمیشه دوستش نداشت.مردن و زنده شدن هم یه چیز عادی ای هستش تو دنیای کمیک به خصوص عضو اصلی گروه ۴تایی لاکپشتا که دیگه رد خور نداره برمیگرده.از طرفی یه جورایی تایید نشد مرگش.من تا خاکش نکنن ایمان نمیارم :دی فقط امیدوارم بلایی که سر V3 آوردن سر این Volume نیارن.اصلا دوست ندارم دانی بشه نیمه روبات یا راف بشه شریدر

  • detective
   در پاسخ به detective

   بعد از این، تراژدی ترین داستانی که از لاک پشت ها دیدم اپیزود same as it never was مال سری ۲۰۰۳ش بود. داناتلو ۳۰سال به آینده فرستاده میشه(که احتمال زیاد یه دنیای موازی بوده با توجه به انیمیشن turtles forever) تمام برادراش که ۳۰سال ازش بزرگترن میمیرن. بد جور غم انگیز بود.

   • حجت مزارعی
    در پاسخ به detective

    آره اون قسمتو یادمه…ناراحت کننده تر این بود که مایکی دیگه شوخی نمیکرد (باتوجه به روزگاری که داشت شوخی کردن براش سخت شده بود)

  • parker
   در پاسخ به parker

   خیالتان رو راحت کنم . دانی نمی میره . اصلا به این فکر کنید دانی بمیره چی میشه ؟ اصلا قیام میشه . حالا بگیریم و این اتفاق افتاد و دانی مرد . مطمئن باشید هر طور شده برش می گردونند. مگه این اتفاق برای مرد عنکبوتی نیفتاد ؟

  • arkham knight
   در پاسخ به arkham knight

   این قضیه باعث شد بشینم این کمیکو دوباره بخونم…بازم ممکنه این ایده یه تحولی توی بیشتر شدن طرفدارا داشته باشه(نه اینکه طرفداراش الان کم باشن ولی جدا دیگه کمیک های tmnt هیچ وقت در حد انیمیشن نمیشه)

  • 57
   در پاسخ به 57

   از کجا میشه کمیک این رو دانلود کرد

  • 57
   در پاسخ به 57

   زندس داناتلو باهوش ترین لاک پشته وجزئ شخصیت های اصلی ………. اون زنده میمونه

  • only marvel and dc
   در پاسخ به only marvel and dc

   بفرمایید لینک دانلود این کمیک:
   http://florenfile.com/mqg2levtfrvc

  • only marvel and dc
   در پاسخ به only marvel and dc

   این سایت یک نکات مثبتی داره که اینه : فقط اطلاعات درباره مارول و دی سی نمیده بلکه به دیگر ناشر ها هم اهمیت میده (ولی بین خودمون باشه یه ذره بیشتر به دی سی اهمیت میده از یه ذره هم بیشتر:-D )

   • MEHRAN
    در پاسخ به only marvel and dc

    اگر به عنوان سایت دقت کنید اسمش مرجع کمیک هست نه سایت تخصصی مارول و دی سی. خیلی احمقانه اس که یه نفر فکر کنه یه سایتی که به عنوان مرجع داره فعالیت می کنه طرفدار برند یا کمپانی به خصوصی باشه. بحثی در این مورد با شما ندارم ولی مثل این می مونه که یه نشریه فوتبالی تیتر بزنه بازی دیشب رئال و بارسا برنده اش رئال بود در اصل چون همه تو نشریه ما طرفدار رئال هستن و اگه بخواییم ریشه یابی کنیم رئالی ها انسان های فداکارتری هستن. (مثال پیچیده نزدم چون فراتر از سن و قدرت درکتون نباشه).

   • امیر مهدی
    در پاسخ به only marvel and dc

    من هر یک ساعت به اینجا سر میزنم همش خبر های تازه داره

  • spidey128
   در پاسخ به spidey128

   مثل روز روشنه که بر می گرده
   هر شخصیت کمیکی که مرده بالاخره برگشته
   کاپیتان آمریکا ، بتمن ، فلش و اسپایدرمن مردن ولی برگشتن

  • spidey128
   در پاسخ به spidey128

   راستی موش سفیده کیه؟

   • amir
    در پاسخ به spidey128

    بزار برات یه معرفی کامل کنم.
    آلوپکس، یک روباه برفی است که در قطب شمال به دینا آمد. زندگی او درآنجا ادامه دارد تا اینکه یک گروه دانشمند او راگرفتند. آنها فهمیدن که او اولین حیوان است که حرف های انسان ها را میفهمد. آزمایشاتی که روی اون انجام دادن باعث شد برای اولین بار او هوش و بدنی مانند انسان ها به دست آورد. او توسط شریدر از آزمایشگاه فرار کرد و به یکی از دشمنان لاک پشت ها و زیردستان شریدر تبدیل شد. اما بعدا با لاکی ها دوست شد.

  • sara
   در پاسخ به sara

   چرا تو این کمیکا همش باید شخصیتای مهم بمیرن 🙁 دوناتلو عشقه من بود

  • kamyar
   در پاسخ به kamyar

   سلام خسته نباشید ساییتون عالیه
   لطفا این سری از کمیک های لاک پشت های نینجا رو کامل در سایت قرار دهید

  • آرام احسانی
   در پاسخ به آرام احسانی

   من فکرشم نمیکردم توی خود کارتون لاکپشت های مبارز راکسدی وبیباپ دوتا احمق بی ارزه بودن یعنی دانی اینقدر ضعیف بود ؟ من میدونم هر اتفاقی تویه کتاب های کمیک می افته ازش توی فیلما وکارتونا استفاده میشه اما این یکی رو تو هیچ فیلم لاکپشت های نینجا ندیدم . باوجود کله آهنی ربات داناتلو که از رو اونم توی فیلمای لاکپشتهای نینجا استفاده شد ولی کشته شدن داناتلو… فک کنم نویسنده میخاست کل داستانو عوض کنه راستی راکسدی و بیباپ هم خیلی نامرد بودن