«مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز» بازمی‌گردد!

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, ژانویه 9th, 2014

یکی از صفحات All-New Marvel Now! Previews در فضای مجازی منتشر شده و جنب و جوش زیادی نیز به راه انداخته است. تصویر بیانگر انتشار دوباره‌ی کمیک «مردعنکبوتی شگفت انگیز» از شماره ی ۱ است که تیم سازنده ی آن همچنان دن اسلات و هامبرتو راموس می باشند.

اسپایدرمن شگفت‌انگیزاین الزاماً بدین معنا نیست که «پیتر پارکر» واقعی و شریف کنترل بدن خود را پس گرفته است، اما احتمالش زیاد است. لباس «مردعنکبوتی»، همان لباس قدیمی‌ای است که قبل از انتشار کمیک «مردعنکبوتی برتر» به تن می کرد و با لباس «دکتر اختاپوس» که شامل چنگال و چنگک بود فرق دارد. برای امیدواری بیشتر به این ادعا که «پیتر پارکر» باز میگردد، باید گفت که «مردعنکبوتی» فیلم تازه ای دارد که در ماه می به نمایش در می‌آید. از آنجایی که پس از نمایش فیلم هواداران به کمیک های «مردعنکبوتی» رو می‌آورند، مطمئناً مارول می‌خواهد که بار دیگر «پیتر پارکر» کنترل جسم خود را داشته باشد.

ولی این احتمال نیز وجود دارد که این مجموعه مربوط به زمانی قبل از «مردعنکبوتی برتر» باشد، و ماجراهای مفقود «پیتر پارکر» را بیان کند. فعلاً هیچ چیز دقیقاً مشخص نیست. اما اگر «پیتر پارکر» واقعاً به جسم خود برگشته باشد، اهمیت این داستان بسیار بیشتر می‌‌شود.‌


  • watcher the universe
   در پاسخ به watcher the universe

   اصولا چون مارول توی سری all – new marvel now داره روایات رو به نوعی ریبوت و فرش میکنه ، به نظر میرسه نباید اسپایدرمن هم از این قائده مستثنا باشه ، برای همین ، اگه روایت نو میخواهند ، باید پیتر پارکری هم باشد و این تنها با حضور پیتر در جسم خودش به وقوع میپیوندد . پس یا پیتر جسمش رو پس میگیره یا اینکه داستان ها باید توی دوره ای قبل از سوپریور اسپایدرمن صورت بگیره . البته اگه پیتر جسمش رو پس بگیره ، مارول به موفقیت بیشتری دست پیدا میکنه ، هم مخالفان اسپاک رو راضی میکنه و هم اینکه تا زمان نمایش فیلم امیزینگ اسپایدرمن ۲ یه کمیک با حضور خود پیتر برای فروش داره .

  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   همه این کارا به فروش برمیگرده و مارول میخواد یه جوری از دیسی پیشی بگیره(با توجه به اینکه دیسی تقریبا کل سال ۲۰۱۳ از مارول بیشتر فروش کرده) این کمیک هم امکان داره در چند شماره اول فروشش زیاد باشه اما بعد از اینکه جاافتاد به حالت عادی برمیگرده…دقیقا عین اتفاقی که برای اسپایدرمن برتر افتاد…الان هم که رتبه ۵ یا ۶ رو تو پرفروش ترین ها داره
   البته فکر نمیکنم باوجود این کارها هم بتونه بزنه جلو…چون دیسی کمیک هایی مثل کاراگاهی۲۷ رو درپیش داره

   • s-m
    در پاسخ به حجت مزارعی

    تو اینطور فک کن!
    آخه مشکل اینه که تو باز هم نمی خوای قبول کنی تعداد کمیک های مارول بیشتره!برای همین اگر بتمن اول هم باشه چندان به دی سی اضافه نمیکنه!بعدشم دیسی پشت سرهم هی مجموعه های جدیدو بی محتوا می ده ملت هم میرن میخرن تازه بخاطر دن اسلات هست که کسی نمیره بخره وگرنه ما فروشمون خیلی بالاست کمیک های کاراگاهی هم نسبتا پیشرفت دارند!

  • فرزاد.خ
   در پاسخ به فرزاد.خ

   خداوندگار روزگار ما رو به خیر کنه. آیا شود که دن اسلات رو یکی با لگد از سر اسپایدرمن بندازه بیرون.

  • ARASH
   در پاسخ به ARASH

   ببخشید شما دیگه کمیک ترجمه نمیکنید؟؟؟

  • Haganeno
   در پاسخ به Haganeno

   ما که دیگه خسته شدیم
   آقا میخوای برش گردون یا نگردون.
   انقدر حرف نداره که….
   فقط حواست باشه اسلات جان که اگه برنگردونی ………
   از طرف من هیچ تضمینی برا سالم موندنت نیست دی:

  • َMilad
   در پاسخ به َMilad

   این کمیک های مردعنکبوتی شگفت انگیز رو چه جوری مجموعه بندی میکنن…؟؟مثلا تو گوگل میزنی مردعنکبوتی شماره ۱# هزار تا مجموعه های مختلف میاد..!!!

  • فرزاد.خ
   در پاسخ به فرزاد.خ

   باید بدونی جلد چندمه. با VOL امتحان کن. ضمن این که ویکی پدیا و گشتن تو چند تا ریسورس لازم می شه.

  • فرزاد.خ
   در پاسخ به فرزاد.خ

   مثلاً سوپر گرل نیو ۵۲ جلد ششم به حساب میاد. یا بتمن نیو ۵۲ جلد دو به حساب میاد. برا پیدا کردنش مثلاً باید بزن BATMAN VOL 2 یا گاهی هم BATMAN V2 که VOL توش مخفف VOLUM هست که یعنی مجلد.

  • َMilad
   در پاسخ به َMilad

   پس vol با (#)شماره فرق میکنه!!!؟؟؟مثلا کمیک اسپایدرمن چندتا vol داره؟؟؟

  • فرزاد.خ
   در پاسخ به فرزاد.خ

   vol با شماره فرق می کنه. اون علامت برای قسمته. معمولاً vol رو حالت عادی با کمیک نمی زنن و فقط شماره ی قسمت رو می زنن. یه جورایی صرف نظر می کنن که دائم تکرار کنن کدوم مجلده. به خاطر همین آدم تو اشتباه می افته.
   ضمن این که سال انتشارشون هم می تونه تو سرچ کمکت کنه.