مراحل پایانی تولید مرد آهنی+نکاتی از تریلر رسمی

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, نوامبر 21st, 2012

مدتی پیش در حین تولید قسمت سوم مرد آهنیـIronMan بازیگر اصلی این فیلم یعنی رابرت داونی جونیور از ناحیه‌ی قوزک پا دچار آسیب دیدگی شد و حدود دو ماه تولید این فیلم متوقف گشت.
بعد از گذشت مدت زمان تقریباً طولانیِ بهبود این بازیگر و از سرگیری فیلمبرداری در تاریخ ۵ اکتبر، این فیلم مراحل نهایی تولید خود را می‌گذراند. در این قسمت تونی استارک با یکی از بزرگترین دشمنان خود در کمیک‌ها یعنی «مندرین» روبرو خواهد شد که «بن کینگزلی» نقش او را ایفا می‌کند. این شخصیت شرور فردی است که قدرت های خود را به وسیله ۱۰ انگشتر که از یک کشتی فضایی پیدا کرده است به دست میاورد.البته با ورود بیگانه‌ها و جادو در دو فیلم اخیر کمپانی مارول حضور او عجیب به نظر نمی‌رسید. با وجود اعلام The Ten Rings که یک گروه تروریستی است در دو فیلم قبلی IronMan حضور او در این فیلم این بار به طور مستقیم صورت گرفته است.  همچنین در تریلر پخش شده صحنه‌ای وجود دارد که طرفداران از آن به عنوان حضور Hulk این هیولای سبز دوشت داشتنی یاد می‌کنند و امیدوارند او در این فیلم هم حضور داشته باشد.

iron-man-3-hulk-leg

متاسفانه این روزها فیلم‌هایی که از بتمن جدید تقلید می‌کنند و قصد دارند به نوعی جنبه تاریک به شخصیت خود بدهند به شدت بالا رفته و احتمالا این فیلم نیز از روندی مشابه استفاده خواهد کرد.

iron-man-3-the-dark-knight-rises-broken-masksiron-man-3-dark-knight-rises-battered-and-bruisediron-man-3-dark-knigh-rises-plane-crash (1)

نکته‌ی دیگر شباهت خالکوبی مندرین به سپر کاپیتان آمریکاست!

the-mandarin-captain-america-shieldthe-mandarin-tattoo

 


تاریخ اکران این فیلم در آمریکا سوم می در نظر گرفته شده است.


  • Alireza_K
   در پاسخ به Alireza_K

   درسته که ‘نولان’ تک ـه ولی دلیل نمیشه ‘بلک’ هم بیاد ازش تقلید کنه
   باید وایسیم تا اکران عمومی؛اون موقع معلوم میشه

  • AMIR
   در پاسخ به AMIR

   البته یه موضوعی رو بگم که قبلا هم گفتم نولان تک نیست و بتمنش هم بهترین بتمن نیست . بهترین فضای بتمن مال تیم برتون هستش

   • Alireza_K
    در پاسخ به AMIR

    نظرت محترم
    ولی همه سیاه نمایی های نولان رو ستایش میکنن،از طرفی نمیشه بتمن برتون رو با نولان مقایسه کرد
    فیلم های برتون برای سن نوجوان بود ولی نولان بزرگسال ـه!
    البته دلیل زیاده کوچیکاش این هاست!

  • AMIR
   در پاسخ به AMIR

   از دوستان خواهش میکنم انقدر بتمن برتون رو با آدمی مثل نولان مقایسه نکنید لطفا

   برتون اینقدر تونسته فضای فیلم کمیکی مثل بتمن رو شخصی کنه که با هیچ بتمنی که تا حالا ساخته شده و قراره ساخته بشه نباید مقایسه بشه. جدا ار اینکه میشه سینمای شخصی برتون و مشخصه هاش رو به بهترین شکل تو همه جای فیلم دید، فضای فیلم ممکنه در ابتدا کودکانه به نظر بیاد ولی اتفاقا با فیلمی تاریک و تلخ و عمیق طرفیم که با برتونیزه شدن تلخیش تو نگاه اول معلوم نیست و این دقیقا بزرگترین قوت فیلمه.در حالی از خیر و شر نمایان فیلمای نولان خبری نیست. درسته فیلم داستان پیچیده و واقع گرایانه بتمنای نولان رو نداره ولی دقیقا همون چیزیه که باید باشه.

  • دردویل
   در پاسخ به دردویل

   عجب تریلر قشنگی؟!اینک سایلنت هیله!!!!