مذاکرات سونی و مارول برای حضور اسپایدرمن در یونیورس سینمایی مارول

توسط : در تاریخ : شنبه, دسامبر 13th, 2014

به‌روز رسانی: مذکرات همچنان ادامه دارد!

مدتی پیش کمپانی سونی و مارول مذاکراتی مبنی بر حضور اسپایدرمن در دنیای سینمایی مارول و در کنار دیگر کاراکترها داشتند و حتا مذاکراتی بر سر حضور او در فیلم سوم کاپیتان آمریکا با عنوان جنگ داخلی انجام شد که خبر بد برای طرفداران این است که این مذاکرات بر هم خورد و به هیچ نتیجه‌ای نرسید.

به‌گزارش فانتزیِ کمیک به‌‌نقل از The Wall Street Journal، این اخبار با توجه به مستندات ایمیل‌های هک شده در ۳۰ اکتبر به بیرون درز کرد و بر طبق آن رئیس کمپانی کلمبیا پیکچرز یعنی Doug Belgrad طی مذاکراتی با Motion pictures این کمپانی یعنی خانم ایمی پاسکال، قصد داشت سه‌‌گانه‌ای جدید از کاراکتر پیتر پارکر/اسپایدرمن بسازد و او را راهی دنیای مارول کند. همچنین اخباری مبنی بر حضور اسپایدی در «جنگ داخلی» نیز به‌گوش می‌‌‌‌خورد. گفته می‌شود که صحبت‌‌‌‌‌‌‌های بسیاری در رابطه با حضور اسپایدرمن در جنگ داخلی دراین ایمیل ها انجام گرفته است اما همان‌طور که در ابتدای خبر اعلام شد این قضیه منتفی شد.

کاور شماره اول کمیک عصر قهرمانان

کاور شماره اول کمیک عصر قهرمانان

ونوم و کارنیج، شش خبیث و مردعنکبوتی شگفت‌آور ۳ از جمله فیلم‌‌های تایید شده توسط سونی برای گسرش یونورس اسپایدی هستند اما با تمام این صحبت‌ها هنوز هم امیدهایی در دل طرفداران برای حضور اسپایدرمن در کنار دیگر ابرقهرمانان محبوب دنیای سینمایی مارول در آنیده وجود دارد. نظر شما چیست؟

به‌روز رسانی: چندی پیش اخباری مبنی بر حضور اسپایدی در دنیای سینمایی مارول به‌گوش می‌خورد اما حال اخباری به‌دستمان رسیده که مشخص می‌کند که مارول و سونی همچنان درحال مذاکره هستند. حال اخباری مبنی بر تعویض اندرو گارفیلد (پیتر پارکر/ اسپایدرمن) به‌گوش می‌رسد. طبق این اخبار دیزنی از سونی تقاضا کرده‌است که داستان پیتر را برای بار دوم ریبوت کنند و از تیم ساخت جدیدی برای تولید مردعنکبوتی جدید استفاده شود، آن هم با نظارت کامل استدیو مارول. همچنین مارول قصد دارد ساخت فیلم‌های شش خبیث، کارنیج و ونوم، شخصیت زن و… را متوقف کند و هیچگونه علاقه‌ای برای ساخت این فیلم‌های مکمل و فرعی ندارد. همچنین دراین مذاکرات اگر سونی و مارول به‌نتیجه برسند و عنکبوتی دیگری در راه باشد، داستان فیلم ریشه‌های شخصیت و چگونگی تبدیل پیتر به عنکبوتی را روایت نمی‌کند و داستان ازجایی آغاز می‌شود که پیتر مدتی است اسپایدرمن شده و حال باید خود را با مشکلات روزمره بعنوان یک جوان دبیرستانی و همینطور یک قهرمان تازه‌کار وقف دهد.

لازم به‌ذکر است که تمامی این توضیحات توسط Latino Review درسراسر اینترنت منتشر شده‌است.

آیا دوباره تو را درلباس آبی و سرخ خواهیم دید؟